Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IZQ - Dlhopisový fond

  • Správca fondov Tatra Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Aktuálna hodnota podielového listu 43.681 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Tue May 22 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.35168086913797136 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.6969315268776644 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -1.0032734539649257 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -0.7354402356936296 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.9535492486201225 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky -0.06824107660352574 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. -0.022648794382285065 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 1.8430871371610036 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.36492789177691165 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 1.642974455517332 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 43.66 +0.055999999999997385 +0.12842858453352335
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 43.604 -0.003999999999997783 -0.00917262887543302
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 43.608 +0.03999999999999915 +0.09181050312155037
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 43.568 +0.009000000000000341 +0.020661631350591847
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 43.559 -0.036000000000001364 -0.08257827732538203
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 43.595 -0.008000000000002672 -0.01834736142008353
Thu Jan 26 00:00:00 CET 2017 43.603 +0.005000000000002558 +0.011468415982392344
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 43.598 +0.0589999999999975 +0.13551069156387996
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 43.539 +0.021000000000000796 +0.04825589411279907
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 43.518 -0.009000000000000341 -0.020676821283345248
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 43.527 +0.027000000000001023 +0.06206896551724128
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 43.5 -0.027000000000001023 -0.06203046385002153
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 43.527 +0.009000000000000341 +0.020681097476909827
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 43.518 -0.018000000000000682 -0.04134509371554884
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 43.536 +0.03399999999999892 +0.07815732609995507
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 43.502 +0.01300000000000523 +0.02989261652372477
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 43.489 -0.01300000000000523 -0.029883683508813874
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 43.502 -0.0049999999999954525 -0.011492403521259575
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 43.507 -0.005000000000002558 -0.011491082919661721
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 43.512 +0.017000000000003013 +0.03908495229336495
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 43.495 +0.05399999999999494 +0.1243065306967992
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 43.441 +0.060000000000002274 +0.1383093981236101
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 43.381 -0.012000000000000455 -0.027654229944914732
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 43.393 +0.006000000000000227 +0.013829027127940208
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 43.387 +0.0 +0.0
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 43.387 -0.008000000000002672 -0.018435303606409548
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 43.395 -0.08399999999999608 -0.19319671565583008
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 43.479 +0.015000000000000568 +0.03451131971286259
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 43.464 -0.005000000000002558 -0.01150245002186523
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 43.469 +0.06900000000000261 +0.15898617511520285
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 43.4 +0.045999999999999375 +0.10610324306867369
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 43.354 +0.018000000000000682 +0.041535905482746216
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 43.336 -0.04700000000000415 -0.10833736717148668
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 43.383 -0.021000000000000796 -0.04838263754493255
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 43.404 +0.017000000000003013 +0.03918224352916866
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 43.387 +0.0020000000000024443 +0.004609888210225677
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 43.385 -0.026000000000003354 -0.059892653935648354
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 43.411 +0.027000000000001023 +0.06223492531809427
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 43.384 -0.011000000000002785 -0.025348542458814904
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 43.395 -0.013999999999995794 -0.03225137644265885
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 43.409 +0.07399999999999807 +0.17076266297448228
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 43.335 -0.27899999999999636 -0.6397028477094437
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 43.614 -0.059000000000004604 -0.13509490989856943
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 43.673 +0.007000000000005002 +0.01603077909587114
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 43.666 +0.09399999999999409 +0.2157348756081774
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 43.572 -0.036999999999999034 -0.0848448714714749
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 43.609 -0.0799999999999983 -0.18311245393577735
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 43.689 -0.055999999999997385 -0.12801463024345594
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 43.745 -0.008000000000002672 -0.018284460494143673
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 43.753 +0.014000000000002899 +0.032008047737733136
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 43.739 -0.0010000000000047748 -0.0022862368541609612
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 43.74 +0.018000000000000682 +0.041169205434329115
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 43.722 +0.009000000000000341 +0.02058884084826218
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 43.713 +0.0 +0.0
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 43.713 +0.008000000000002672 +0.01830454181444452
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 43.705 -0.02300000000000324 -0.05259787778997804
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 43.728 -0.04999999999999716 -0.11421261821004691
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 43.778 -0.0010000000000047748 -0.0022842001873186746
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 43.779 +0.0 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 43.779 -0.04899999999999949 -0.11180067536734839
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 43.828 -0.003999999999997783 -0.009125752874609816
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 43.832 +0.012999999999998124 +0.02966749583512751
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 43.819 -0.02999999999999403 -0.06841661155327472
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 43.849 +0.028999999999996362 +0.0661798265632001
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 43.82 -0.04200000000000159 -0.09575486753909956
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 43.862 -0.02400000000000091 -0.054687143963903395
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 43.886 +0.10300000000000153 +0.235251124865826
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 43.783 -0.0030000000000001137 -0.006851505047279716
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 43.786 +0.03800000000000381 +0.08686111365092586
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 43.748 +0.02499999999999858 +0.057178144226142535
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 43.723 -0.009000000000000341 -0.020579895728531028
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 43.732 -0.06400000000000006 -0.14613206685541513
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 43.796 -0.10000000000000142 -0.2278111900856601
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 43.896 -0.01099999999999568 -0.025052952832112396
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 43.907 +9.999999999976694E-4 +0.0022775930396790045
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 43.906 +0.022999999999996135 +0.052412095800178804
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 43.883 -9.999999999976694E-4 -0.0022787348463992885
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 43.884 +0.04099999999999682 +0.09351549848321383
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 43.843 -0.017999999999993577 -0.04103873600691088
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 43.861 -0.03700000000000614 -0.08428630005924731
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 43.898 -0.045999999999999375 -0.10467868195885899
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 43.944 +0.01300000000000523 +0.02959185996222402
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 43.931 +0.013999999999995794 +0.031878315914084965
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 43.917 +0.044000000000004036 +0.10028947188476423
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 43.873 +0.0899999999999963 +0.20555923531964027
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 43.783 -0.02599999999999625 -0.05934853568901133
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 43.809 -0.019000000000005457 -0.043351282285314596
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 43.828 +0.036000000000001364 +0.0822067957617918
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 43.792 +0.02499999999999858 +0.05712066168574381
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 43.767 -0.006000000000000227 -0.01370707970667695
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 43.773 +0.007000000000005002 +0.015994150710611166
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 43.766 -0.020000000000003126 -0.045676700315183894
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 43.786 +0.012000000000000455 +0.027413533147523594
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 43.774 -0.013999999999995794 -0.031972229834650534
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 43.788 +0.02099999999999369 +0.047981355816006044
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 43.767 +0.018000000000000682 +0.041143797572516405
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 43.749 +0.03399999999999892 +0.07777650691981819
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 43.715 +0.06900000000000261 +0.15809008843881145
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 43.646 +0.0 +0.0
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 43.646 -9.999999999976694E-4 -0.002291108209035997
Nájdených 3 857 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií