Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IZQ - Dlhopisový fond

  • Správca fondov Tatra Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.362885849719885 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.24238854657483433 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 0.19018724386985486 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 1.7264367816091974 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.34923010635643514 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 1.2817285024375513 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 0.42349249435240655 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 4.291774687720951 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.8416722262263532 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 1.6223814901020983 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 43.739 -0.0010000000000047748 -0.0022862368541609612
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 43.74 +0.018000000000000682 +0.041169205434329115
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 43.722 +0.009000000000000341 +0.02058884084826218
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 43.713 +0.0 +0.0
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 43.713 +0.008000000000002672 +0.01830454181444452
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 43.705 -0.02300000000000324 -0.05259787778997804
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 43.728 -0.04999999999999716 -0.11421261821004691
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 43.778 -0.0010000000000047748 -0.0022842001873186746
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 43.779 +0.0 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 43.779 -0.04899999999999949 -0.11180067536734839
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 43.828 -0.003999999999997783 -0.009125752874609816
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 43.832 +0.012999999999998124 +0.02966749583512751
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 43.819 -0.02999999999999403 -0.06841661155327472
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 43.849 +0.028999999999996362 +0.0661798265632001
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 43.82 -0.04200000000000159 -0.09575486753909956
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 43.862 -0.02400000000000091 -0.054687143963903395
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 43.886 +0.10300000000000153 +0.235251124865826
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 43.783 -0.0030000000000001137 -0.006851505047279716
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 43.786 +0.03800000000000381 +0.08686111365092586
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 43.748 +0.02499999999999858 +0.057178144226142535
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 43.723 -0.009000000000000341 -0.020579895728531028
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 43.732 -0.06400000000000006 -0.14613206685541513
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 43.796 -0.10000000000000142 -0.2278111900856601
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 43.896 -0.01099999999999568 -0.025052952832112396
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 43.907 +9.999999999976694E-4 +0.0022775930396790045
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 43.906 +0.022999999999996135 +0.052412095800178804
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 43.883 -9.999999999976694E-4 -0.0022787348463992885
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 43.884 +0.04099999999999682 +0.09351549848321383
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 43.843 -0.017999999999993577 -0.04103873600691088
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 43.861 -0.03700000000000614 -0.08428630005924731
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 43.898 -0.045999999999999375 -0.10467868195885899
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 43.944 +0.01300000000000523 +0.02959185996222402
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 43.931 +0.013999999999995794 +0.031878315914084965
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 43.917 +0.044000000000004036 +0.10028947188476423
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 43.873 +0.0899999999999963 +0.20555923531964027
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 43.783 -0.02599999999999625 -0.05934853568901133
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 43.809 -0.019000000000005457 -0.043351282285314596
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 43.828 +0.036000000000001364 +0.0822067957617918
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 43.792 +0.02499999999999858 +0.05712066168574381
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 43.767 -0.006000000000000227 -0.01370707970667695
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 43.773 +0.007000000000005002 +0.015994150710611166
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 43.766 -0.020000000000003126 -0.045676700315183894
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 43.786 +0.012000000000000455 +0.027413533147523594
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 43.774 -0.013999999999995794 -0.031972229834650534
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 43.788 +0.02099999999999369 +0.047981355816006044
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 43.767 +0.018000000000000682 +0.041143797572516405
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 43.749 +0.03399999999999892 +0.07777650691981819
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 43.715 +0.06900000000000261 +0.15809008843881145
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 43.646 +0.0 +0.0
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 43.646 -9.999999999976694E-4 -0.002291108209035997
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 43.647 +0.006999999999997897 +0.01604032997248339
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 43.64 +0.0730000000000004 +0.16755801409323112
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 43.567 +0.15200000000000102 +0.3501094091903809
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 43.415 -0.017000000000003013 -0.0391416467121104
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 43.432 +0.0 +0.0
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 43.432 +0.045999999999999375 +0.1060249850182231
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 43.386 -0.013999999999995794 -0.032258064516128115
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 43.4 +0.016999999999995907 +0.039185856210949055
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 43.383 -0.117999999999995 -0.2712581319969587
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 43.501 -0.045000000000001705 -0.10333899784136236
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 43.546 +0.0379999999999967 +0.08734025926264621
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 43.508 +0.0519999999999996 +0.1196612665684853
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 43.456 +0.034000000000006025 +0.07830132191055839
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 43.422 +0.08199999999999363 +0.18920166128286553
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 43.34 +0.03800000000000381 +0.08775576185857403
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 43.302 +0.0020000000000024443 +0.0046189376443379615
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 43.3 -0.0519999999999996 -0.11994832995017646
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 43.352 +0.03599999999999426 +0.08311016714377217
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 43.316 +0.02200000000000557 +0.050815355476530044
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 43.294 +0.047999999999994714 +0.11099292420107076
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 43.246 +0.044000000000004036 +0.10184713670665246
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 43.202 -0.015000000000000568 -0.03470856375963649
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 43.217 +0.04299999999999926 +0.09959697966368708
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 43.174 -0.06099999999999994 -0.14108939516594887
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 43.235 -0.06300000000000239 -0.14550325650145624
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 43.298 +0.029000000000003467 +0.06702257967599223
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 43.269 +0.006000000000000227 +0.013868663754251997
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 43.263 -0.015000000000000568 -0.034659642312490746
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 43.278 -0.006999999999997897 -0.016171884024487326
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 43.285 +0.0759999999999934 +0.17588928232544276
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 43.209 +0.02200000000000557 +0.05094125547040562
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 43.187 +0.012000000000000455 +0.027793862188758567
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 43.175 -0.036000000000001364 -0.08331211959917084
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 43.211 -0.02499999999999858 -0.057822185216011235
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 43.236 -0.007000000000005002 -0.016187591055214057
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 43.243 -0.02499999999999858 -0.057779421281310306
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 43.268 +0.030000000000001137 +0.06938341273878734
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 43.238 +0.02400000000000091 +0.05553755727309806
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 43.214 -0.009000000000000341 -0.020822247414571393
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 43.223 -0.04100000000000392 -0.09476701183433534
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 43.264 -0.11599999999999966 -0.26740433379437434
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 43.38 +0.04800000000000182 +0.11077263915812807
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 43.332 +0.006999999999997897 +0.016156953260221485
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 43.325 +0.0 +0.0
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 43.325 -0.015000000000000568 -0.034610059990768605
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 43.34 +0.08100000000000307 +0.187244272868071
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 43.259 +0.0660000000000025 +0.15280253744820982
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 43.193 -0.03300000000000125 -0.07634294174802392
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 43.226 -0.006000000000000227 -0.013878608438190554
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 43.232 -0.009000000000000341 -0.020813579704451968
Nájdených 3 807 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií