Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IZQ - Konzervatívny fond

  • Správca fondov Tatra Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Aktuálna hodnota podielového listu 44.92 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Tue May 22 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.5570707077700909 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.7733785224260603 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -1.0136062960901415 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -1.2631780347904242 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.8902966852258665 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky -0.4217778621275148 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. -0.14015123875020796 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 1.3680116367590256 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.2713728371558588 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 0.5103390559940246 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Tue Dec 15 00:00:00 CET 2015 44.645 -0.01999999999999602 -0.04477779021604533
Mon Dec 14 00:00:00 CET 2015 44.665 +0.006999999999997897 +0.01567468314746634
Fri Dec 11 00:00:00 CET 2015 44.658 +0.020000000000003126 +0.04480487477039219
Thu Dec 10 00:00:00 CET 2015 44.638 -0.026000000000003354 -0.0582124305928744
Wed Dec 09 00:00:00 CET 2015 44.664 +0.07600000000000051 +0.17044944828204223
Mon Dec 07 00:00:00 CET 2015 44.588 -0.03300000000000125 -0.07395620895991328
Fri Dec 04 00:00:00 CET 2015 44.621 -0.15500000000000114 -0.34616758978025075
Thu Dec 03 00:00:00 CET 2015 44.776 +0.012000000000000455 +0.026807255830576082
Tue Dec 01 00:00:00 CET 2015 44.764 +0.0 +0.0
Mon Nov 30 00:00:00 CET 2015 44.764 +0.07900000000000063 +0.1767931073066933
Thu Nov 26 00:00:00 CET 2015 44.685 +0.007000000000005002 +0.015667666413008874
Tue Nov 24 00:00:00 CET 2015 44.678 -0.026000000000003354 -0.058160343593428365
Fri Nov 20 00:00:00 CET 2015 44.704 +0.021000000000000796 +0.04699773963253051
Thu Nov 19 00:00:00 CET 2015 44.683 +0.06499999999999773 +0.14568111524495464
Wed Nov 18 00:00:00 CET 2015 44.618 +0.027999999999998693 +0.06279434850861776
Fri Nov 13 00:00:00 CET 2015 44.59 +0.011000000000002785 +0.02467529554274961
Thu Nov 12 00:00:00 CET 2015 44.579 +0.055999999999997385 +0.1257776879365622
Tue Nov 10 00:00:00 CET 2015 44.523 -0.19999999999999574 -0.4471971916016173
Fri Nov 06 00:00:00 CET 2015 44.723 -0.03900000000000148 -0.08712747419686195
Thu Nov 05 00:00:00 CET 2015 44.762 -0.036999999999999034 -0.08259112926627665
Wed Nov 04 00:00:00 CET 2015 44.799 -0.009000000000000341 -0.020085698982327926
Tue Nov 03 00:00:00 CET 2015 44.808 -0.03900000000000148 -0.08696233861796543
Mon Nov 02 00:00:00 CET 2015 44.847 -0.11500000000000199 -0.25577154041191363
Thu Oct 29 00:00:00 CET 2015 44.962 -0.007999999999995566 -0.017789637536125724
Wed Oct 28 00:00:00 CET 2015 44.97 +0.03999999999999915 +0.08902737591809284
Tue Oct 27 00:00:00 CET 2015 44.93 +0.045000000000001705 +0.10025621031526555
Thu Oct 22 00:00:00 CEST 2015 44.885 +0.0379999999999967 +0.08473253506365097
Wed Oct 21 00:00:00 CEST 2015 44.847 -0.0379999999999967 -0.08466079982176211
Tue Oct 20 00:00:00 CEST 2015 44.885 +0.0 +0.0
Mon Oct 19 00:00:00 CEST 2015 44.885 +0.027999999999998693 +0.06242058095726577
Fri Oct 16 00:00:00 CEST 2015 44.857 +0.005000000000002558 +0.011147774904145535
Thu Oct 15 00:00:00 CEST 2015 44.852 +0.0589999999999975 +0.13171700935413355
Tue Oct 13 00:00:00 CEST 2015 44.793 +0.022999999999996135 +0.05137368773731055
Mon Oct 12 00:00:00 CEST 2015 44.77 -0.015999999999998238 -0.03572544991737914
Thu Oct 08 00:00:00 CEST 2015 44.786 -0.009000000000000341 -0.020091528072327947
Wed Oct 07 00:00:00 CEST 2015 44.795 -0.006999999999997897 -0.015624302486500596
Tue Oct 06 00:00:00 CEST 2015 44.802 -0.008000000000002672 -0.01785315777729579
Mon Oct 05 00:00:00 CEST 2015 44.81 +0.06800000000000495 +0.15198247731437675
Thu Oct 01 00:00:00 CEST 2015 44.742 +0.0 +0.0
Wed Sep 30 00:00:00 CEST 2015 44.742 +0.021999999999998465 +0.04919499105544389
Tue Sep 29 00:00:00 CEST 2015 44.72 +0.030000000000001137 +0.06712911165809032
Mon Sep 28 00:00:00 CEST 2015 44.69 -0.04700000000000415 -0.10505845273488035
Fri Sep 25 00:00:00 CEST 2015 44.737 +0.0 +0.0
Thu Sep 24 00:00:00 CEST 2015 44.737 -0.01099999999999568 -0.024582104228116464
Wed Sep 23 00:00:00 CEST 2015 44.748 +0.016999999999995907 +0.03800496300104328
Tue Sep 22 00:00:00 CEST 2015 44.731 -0.012999999999998124 -0.029054174861428805
Mon Sep 21 00:00:00 CEST 2015 44.744 +0.11699999999999733 +0.2621731238936036
Fri Sep 18 00:00:00 CEST 2015 44.627 +0.0 +0.0
Thu Sep 17 00:00:00 CEST 2015 44.627 -0.05999999999999517 -0.13426723655648232
Wed Sep 16 00:00:00 CEST 2015 44.687 -0.006000000000000227 -0.013424921128589062
Mon Sep 14 00:00:00 CEST 2015 44.693 +0.031999999999996476 +0.07165088108192208
Fri Sep 11 00:00:00 CEST 2015 44.661 -0.0030000000000001137 -0.006716818914568989
Thu Sep 10 00:00:00 CEST 2015 44.664 +0.006000000000000227 +0.013435442697826261
Wed Sep 09 00:00:00 CEST 2015 44.658 -0.02599999999999625 -0.05818637543639227
Tue Sep 08 00:00:00 CEST 2015 44.684 +0.009000000000000341 +0.020145495243426126
Mon Sep 07 00:00:00 CEST 2015 44.675 +0.04299999999999926 +0.09634343072235652
Fri Sep 04 00:00:00 CEST 2015 44.632 -0.005000000000002558 -0.011201469632823091
Thu Sep 03 00:00:00 CEST 2015 44.637 -0.012000000000000455 -0.02687630182086309
Wed Sep 02 00:00:00 CEST 2015 44.649 -0.006000000000000227 -0.013436345314076448
Mon Aug 31 00:00:00 CEST 2015 44.655 +0.0 +0.0
Fri Aug 28 00:00:00 CEST 2015 44.655 -0.021000000000000796 -0.047005103411223104
Thu Aug 27 00:00:00 CEST 2015 44.676 -0.027000000000001023 -0.06039863096435738
Wed Aug 26 00:00:00 CEST 2015 44.703 -0.041999999999994486 -0.09386523633924071
Tue Aug 25 00:00:00 CEST 2015 44.745 -0.034000000000006025 -0.0759284486031504
Mon Aug 24 00:00:00 CEST 2015 44.779 +0.0020000000000024443 +0.004466578823951295
Fri Aug 21 00:00:00 CEST 2015 44.777 -0.02400000000000091 -0.05357023280730289
Thu Aug 20 00:00:00 CEST 2015 44.801 -0.001999999999995339 -0.004463986786589658
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 44.803 +0.02999999999999403 +0.06700466799185278
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 44.773 +0.005000000000002558 +0.011168691922819107
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 44.768 +0.003999999999997783 +0.00893575194351115
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 44.764 +0.021000000000000796 +0.0469347160449729
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 44.743 +0.0010000000000047748 +0.002235036431102344
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 44.742 -0.0030000000000001137 -0.0067046597385171935
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 44.745 -0.02200000000000557 -0.049143342194042816
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 44.767 +0.030000000000001137 +0.06705858685205612
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 44.737 +0.006000000000000227 +0.013413516353310229
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 44.731 +0.030999999999998806 +0.0693512304250703
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 44.7 -0.0030000000000001137 -0.00671095899603813
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 44.703 -0.006999999999997897 -0.015656452695139933
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 44.71 -0.0030000000000001137 -0.0067094580994364605
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 44.713 +0.006000000000000227 +0.013420717113660885
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 44.707 +9.999999999976694E-4 +0.002236836218855842
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 44.706 -0.006000000000000227 -0.013419216317771543
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 44.712 -0.001999999999995339 -0.004472872031129782
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 44.714 +0.015000000000000568 +0.03355779771358414
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 44.699 -0.0030000000000001137 -0.006711109122633729
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 44.702 -0.011000000000002785 -0.02460134636459088
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 44.713 -0.009000000000000341 -0.020124323599119975
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 44.722 +0.03999999999999915 +0.08952150754217314
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 44.682 +0.010000000000005116 +0.022385386819493647
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 44.672 +0.047999999999994714 +0.1075654356400122
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 44.624 +0.018000000000000682 +0.040353315697444714
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 44.606 -0.03499999999999659 -0.0784032615756729
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 44.641 +0.036999999999999034 +0.08295220159627092
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 44.604 -0.045999999999999375 -0.1030235162373998
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 44.65 -0.018000000000000682 -0.04029730455808078
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 44.668 +0.006000000000000227 +0.013434239398151249
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 44.662 +0.05700000000000216 +0.12778836453313147
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 44.605 -0.03100000000000591 -0.06945066762256147
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 44.636 -0.022999999999996135 -0.051501377102042056
Nájdených 3 856 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií