Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IZQ - Konzervatívny fond

  • Správca fondov Tatra Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.03753173639474694 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.3893961060389417 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -0.6887173188278695 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 0.1614865612211025 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.07503531073446146 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky -0.3433551965488335 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. -0.1139589001705632 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 2.3277888266136415 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.45976741433040313 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 0.470066518847001 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 45.494 +0.0020000000000024443 +0.004396377385035066
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 45.492 +0.006000000000000227 +0.013190871916620495
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 45.486 -0.021000000000000796 -0.04614674665435814
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 45.507 +0.0 +0.0
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 45.507 +0.003999999999997783 +0.008790629189277865
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 45.503 -0.006000000000000227 -0.013184205322019693
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 45.509 -0.012000000000000455 -0.026361459546137667
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 45.521 -0.0020000000000024443 -0.004393383564362807
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 45.523 +0.0 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 45.523 -0.036999999999999034 -0.0812115891132521
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 45.56 -0.003999999999997783 -0.008778860503895203
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 45.564 +0.006999999999997897 +0.0153653664639819
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 45.557 -0.006999999999997897 -0.01536300588182371
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 45.564 -0.0030000000000001137 -0.006583711896766431
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 45.567 -0.014000000000002899 -0.030714552116023697
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 45.581 -0.001999999999995339 -0.004387600640569644
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 45.583 +0.00999999999999801 +0.021942817018839378
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 45.573 -0.011000000000002785 -0.024131274131278246
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 45.584 +0.017000000000003013 +0.03730770074834311
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 45.567 +0.0030000000000001137 +0.0065841453779285075
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 45.564 -0.012999999999998124 -0.028523158610695987
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 45.577 -0.011000000000002785 -0.024129156795652307
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 45.588 -0.04399999999999693 -0.0964235624123404
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 45.632 +0.00999999999999801 +0.02191924948489543
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 45.622 +0.0030000000000001137 +0.006576207282066093
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 45.619 -0.00999999999999801 -0.02191588682634915
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 45.629 -0.006000000000000227 -0.013147803221215781
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 45.635 +0.0030000000000001137 +0.006574333800841714
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 45.632 +0.0 +0.0
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 45.632 -0.019000000000005457 -0.04162011785065545
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 45.651 -0.021999999999998465 -0.04816850217852675
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 45.673 +0.008000000000002672 +0.017518887550636464
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 45.665 -0.0030000000000001137 -0.006569151265651385
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 45.668 +0.03300000000000125 +0.07231291771667259
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 45.635 +0.03900000000000148 +0.08553381875604771
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 45.596 +0.006999999999997897 +0.01535458114896926
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 45.589 -0.009000000000000341 -0.01973770779419226
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 45.598 +0.01999999999999602 +0.043880819693711715
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 45.578 +0.01300000000000523 +0.02853067047077218
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 45.565 -0.0040000000000048885 -0.008777897254717004
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 45.569 -0.0030000000000001137 -0.006582989554999585
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 45.572 -0.0030000000000001137 -0.00658255622599313
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 45.575 +0.0030000000000001137 +0.0065829895549853745
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 45.572 -0.022999999999996135 -0.050444127645562276
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 45.595 +0.01999999999999602 +0.04388370817333964
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 45.575 -0.006000000000000227 -0.01316337947828572
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 45.581 +0.017000000000003013 +0.03731015714161856
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 45.564 +0.03499999999999659 +0.07687408025654463
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 45.529 +0.006000000000000227 +0.013180150693045789
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 45.523 +0.03900000000000148 +0.08574443760443273
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 45.484 +0.011000000000002785 +0.024190178787407035
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 45.473 +0.06499999999999773 +0.1431465821000586
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 45.408 +0.09000000000000341 +0.19859658413876957
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 45.318 +0.03300000000000125 +0.0728718118582492
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 45.285 -0.007000000000005002 -0.015455268038522263
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 45.292 -0.022999999999996135 -0.05075582036852211
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 45.315 -0.028000000000005798 -0.06175153827493318
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 45.343 +0.028000000000005798 +0.06178969436170689
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 45.315 -0.08600000000000563 -0.18942314045948194
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 45.401 +0.03100000000000591 +0.06832708838440738
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 45.37 +0.03399999999999892 +0.07499558849480081
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 45.336 +0.03900000000000148 +0.08609841711371757
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 45.297 +0.01999999999999602 +0.044172537933164335
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 45.277 +0.08800000000000097 +0.1947376573945121
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 45.189 +0.029000000000003467 +0.06421612046058556
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 45.16 +0.005999999999993122 +0.013287859325842533
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 45.154 -0.03999999999999915 -0.08850732398106231
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 45.194 +0.026000000000003354 +0.057562876372657
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 45.168 +0.013999999999995794 +0.03100500509367521
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 45.154 +0.018000000000000682 +0.03987947536334957
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 45.136 +0.007000000000005002 +0.015511090429669139
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 45.129 -0.006000000000000227 -0.013293452974409092
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 45.135 +0.016999999999995907 +0.03767897513186824
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 45.118 -0.045999999999999375 -0.1018510317952348
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 45.164 -0.03900000000000148 -0.08627745946066057
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 45.203 +0.014000000000002899 +0.030980990949132092
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 45.189 +0.02499999999999858 +0.055353821627846855
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 45.164 -0.006000000000000227 -0.013283152534867781
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 45.17 +0.01300000000000523 +0.02878844918838297
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 45.157 +0.032999999999994145 +0.07313181455543827
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 45.124 +0.02200000000000557 +0.04877832468628185
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 45.102 +0.016999999999995907 +0.03770655428634484
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 45.085 -0.003999999999997783 -0.00887134334315931
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 45.089 +0.01999999999999602 +0.04437640063012793
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 45.069 -0.016999999999995907 -0.03770571796121658
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 45.086 +0.0030000000000001137 +0.006654393008446391
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 45.083 +0.05399999999999494 +0.11992271647159214
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 45.029 +0.018000000000000682 +0.039990224611756275
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 45.011 -0.02999999999999403 -0.06660598121710848
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 45.041 -0.03900000000000148 -0.08651286601597974
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 45.08 -0.10800000000000409 -0.2390015048243015
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 45.188 +0.016000000000005343 +0.035420171787833965
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 45.172 -0.0020000000000024443 -0.0044273254527098516
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 45.174 +0.0 +0.0
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 45.174 -0.014000000000002899 -0.030981676551306236
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 45.188 -0.001999999999995339 -0.004425757911036499
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 45.19 +0.055999999999997385 +0.12407497673594037
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 45.134 +0.021000000000000796 +0.046549775009424366
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 45.113 +9.999999999976694E-4 +0.0022167050895518514
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 45.112 +0.0010000000000047748 +0.0022167542284705632
Nájdených 3 806 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií