Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IZQ - Konzervatívny fond

  • Správca fondov Tatra Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.03753173639474694 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.3893961060389417 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -0.6887173188278695 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 0.1614865612211025 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.07503531073446146 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky -0.3433551965488335 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. -0.1139589001705632 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 2.3277888266136415 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.45976741433040313 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 0.470066518847001 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 45.536 +0.015999999999998238 +0.03514938488575581
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 45.52 +0.030000000000001137 +0.06594856012310402
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 45.49 +0.02400000000000091 +0.052786697752168266
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 45.466 +0.04299999999999926 +0.09466569799441515
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 45.423 -0.02400000000000091 -0.052808766255196815
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 45.447 +0.015000000000000568 +0.03301637612256059
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 45.432 +0.025000000000005684 +0.055057590239400156
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 45.407 -0.02300000000000324 -0.05062733876293635
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 45.43 +0.07699999999999818 +0.16977928692698185
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 45.353 -0.016999999999995907 -0.0374696936301433
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 45.37 +0.013999999999995794 +0.030866919481425725
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 45.356 -0.015000000000000568 -0.03306076568733829
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 45.371 +0.03999999999999915 +0.0882398358738925
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 45.331 -0.00999999999999801 -0.022055093623862376
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 45.341 -0.007999999999995566 -0.01764096231447354
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 45.349 +0.01999999999999602 +0.04412186458999656
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 45.329 +0.0 +0.0
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 45.329 -0.016999999999995907 -0.03748952498565927
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 45.346 -0.012000000000000455 -0.026456192953844493
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 45.358 +9.999999999976694E-4 +0.0022047313534869772
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 45.357 -0.02400000000000091 -0.05288556885039952
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 45.381 -0.0020000000000024443 -0.004406936518080329
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 45.383 -0.023999999999993804 -0.0528552866298071
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 45.407 -0.007000000000005002 -0.015413749064180138
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 45.414 +0.021000000000000796 +0.0462626396140422
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 45.393 +0.009000000000000341 +0.019830777366465213
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 45.384 +0.054999999999999716 +0.121335127622487
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 45.329 +0.05299999999999727 +0.11705981093734863
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 45.276 +0.026000000000003354 +0.05745856353591705
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 45.25 +0.054999999999999716 +0.1216948777519491
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 45.195 -0.06499999999999773 -0.14361467079098134
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 45.26 -0.044000000000004036 -0.09712166696098734
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 45.304 -0.02599999999999625 -0.05735715861459312
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 45.33 -0.005000000000002558 -0.011029006286534582
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 45.335 +0.05100000000000193 +0.11262255984453873
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 45.284 -0.014000000000002899 -0.030906441785518268
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 45.298 -0.00999999999999801 -0.022071157411488684
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 45.308 -0.012999999999998124 -0.02868427439818788
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 45.321 -0.04100000000000392 -0.09038402186853034
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 45.362 -0.021999999999998465 -0.04847523356248473
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 45.384 +0.009000000000000341 +0.01983471074380816
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 45.375 +0.055999999999997385 +0.12356848121095254
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 45.319 +0.007000000000005002 +0.01544844632771003
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 45.312 -0.016000000000005343 -0.03529827038477151
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 45.328 -0.04399999999999693 -0.09697610861323369
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 45.372 -0.006999999999997897 -0.015425637409379078
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 45.379 +0.01899999999999835 +0.04188712522046956
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 45.36 +0.0030000000000001137 +0.006614194060446721
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 45.357 +0.036000000000001364 +0.07943337525651373
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 45.321 -0.04100000000000392 -0.09038402186853034
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 45.362 +0.054000000000002046 +0.11918425002208721
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 45.308 -0.011000000000002785 -0.024272380237874813
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 45.319 +0.034000000000006025 +0.07508004858121353
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 45.285 +0.014999999999993463 +0.03313452617625501
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 45.27 -0.017999999999993577 -0.039745627980906306
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 45.288 -0.0040000000000048885 -0.008831581736302496
Thu Jan 26 00:00:00 CET 2017 45.292 +0.007000000000005002 +0.015457657060863994
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 45.285 +0.04299999999999926 +0.0950444277441278
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 45.242 +0.012000000000000455 +0.026531063453475667
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 45.23 -0.014000000000002899 -0.030943329502264305
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 45.244 +0.03900000000000148 +0.08627364229620582
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 45.205 -0.02499999999999858 -0.05527304886136619
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 45.23 +0.014999999999993463 +0.03317483136125077
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 45.215 -0.006999999999997897 -0.015479191543931847
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 45.222 +0.027000000000001023 +0.05974112180551572
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 45.195 +0.014000000000002899 +0.030986476616277514
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 45.181 -0.030000000000001137 -0.0663555329455221
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 45.211 -0.007000000000005002 -0.015480560838611268
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 45.218 +0.02200000000000557 +0.04867687405966592
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 45.196 +0.013999999999995794 +0.03098579080162267
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 45.182 +0.03900000000000148 +0.08639213167047899
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 45.143 +0.060000000000002274 +0.1330878601690415
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 45.083 -0.017000000000003013 -0.03769401330377775
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 45.1 +0.0010000000000047748 +0.0022173440652863974
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 45.099 +0.0 +0.0
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 45.099 -0.01300000000000523 -0.028817166164230912
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 45.112 -0.07000000000000028 -0.15492895400824125
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 45.182 +0.0020000000000024443 +0.004426737494483746
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 45.18 -0.015000000000000568 -0.03318951211417698
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 45.195 +0.018000000000000682 +0.03984328308652607
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 45.177 +0.030000000000001137 +0.06644959797993977
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 45.147 +0.006999999999997897 +0.015507310589285339
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 45.14 -0.028999999999996362 -0.06420332528945494
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 45.169 -0.011000000000002785 -0.02434705621958244
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 45.18 +0.006999999999997897 +0.015495982113208129
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 45.173 -0.001999999999995339 -0.004427227448800863
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 45.175 -0.02300000000000324 -0.05088720739856001
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 45.198 +0.00999999999999801 +0.02212976896520047
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 45.188 -0.030000000000001137 -0.06634526073688107
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 45.218 +0.0010000000000047748 +0.0022115576000345527
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 45.217 +0.06199999999999761 +0.1373048388882694
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 45.155 -0.27299999999999613 -0.6009509553579164
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 45.428 -0.04800000000000182 -0.10555018031489283
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 45.476 +9.999999999976694E-4 +0.0021990104452953574
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 45.475 +0.009000000000000341 +0.01979501165705244
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 45.466 -9.999999999976694E-4 -0.002199397365117761
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 45.467 -0.02499999999999858 -0.05495471731292412
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 45.492 -0.007000000000005002 -0.015384953515479083
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 45.499 -0.0049999999999954525 -0.010988045007024994
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 45.504 +0.00999999999999801 +0.021980920560935147
Nájdených 3 806 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií