Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IZQ - Konzervatívny fond

  • Správca fondov Tatra Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Aktuálna hodnota podielového listu 44.953 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed May 16 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.7509175987380545 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.713259611510253 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -0.9622515915564289 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -1.3101522388657472 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.8191317610837467 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky -0.23740859374477008 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. -0.07883905294134852 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 1.4617603093859621 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.289862211894798 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 0.5103390559940246 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 45.474 -0.011000000000002785 -0.024183796856107165
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 45.485 -0.011000000000002785 -0.024177949709866198
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 45.496 +0.008000000000002672 +0.017587055926853168
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 45.488 +0.005000000000002558 +0.010993118307951022
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 45.483 -0.006000000000000227 -0.013190001978500732
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 45.489 +0.009000000000000341 +0.019788918205804862
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 45.48 -0.006000000000000227 -0.013190871916634705
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 45.486 -0.021000000000000796 -0.04614674665435814
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 45.507 +0.02499999999999858 +0.05496680005276744
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 45.482 -0.0020000000000024443 -0.004397150646383352
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 45.484 +0.015000000000000568 +0.03298950933603351
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 45.469 -0.030000000000001137 -0.06593551506625772
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 45.499 -0.0379999999999967 -0.08344862419569665
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 45.537 +0.003999999999997783 +0.008784837370697574
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 45.533 -0.01099999999999568 -0.024152467943082456
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 45.544 -0.0010000000000047748 -0.002195630694927786
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 45.545 -0.03399999999999892 -0.07459575681782837
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 45.579 +0.006999999999997897 +0.01536030896163254
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 45.572 -0.01899999999999835 -0.041674891974281536
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 45.591 -0.015999999999998238 -0.035082333852258785
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 45.607 +0.04399999999999693 +0.09656958497026835
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 45.563 -0.028999999999996362 -0.06360765046497363
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 45.592 -0.03300000000000125 -0.07232876712328107
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 45.625 +0.021999999999998465 +0.048242440190321645
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 45.603 +0.04200000000000159 +0.09218410482650086
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 45.561 +0.0030000000000001137 +0.006585012511521882
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 45.558 -0.027999999999998693 -0.06142236651602673
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 45.586 -0.015999999999998238 -0.03508618043068168
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 45.602 -0.012000000000000455 -0.026307712544394235
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 45.614 -0.019000000000005457 -0.04163653496374309
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 45.633 +0.07500000000000284 +0.16462531278808967
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 45.558 +0.04899999999999949 +0.10767101012987723
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 45.509 -0.07900000000000063 -0.17329121698692518
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 45.588 -0.012000000000000455 -0.02631578947368496
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 45.6 +0.036000000000001364 +0.07900974453517051
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 45.564 +0.006000000000000227 +0.013170025023057974
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 45.558 +0.027999999999998693 +0.061497913463639975
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 45.53 -0.012999999999998124 -0.028544452495438577
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 45.543 -0.015999999999998238 -0.03511929585810947
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 45.559 +0.036999999999999034 +0.08127938139801927
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 45.522 +0.021000000000000796 +0.04615283180588392
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 45.501 +0.032999999999994145 +0.07257851675903737
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 45.468 +0.0 +0.0
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 45.468 -0.055999999999997385 -0.12301203760652868
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 45.524 +0.04200000000000159 +0.09234422408866294
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 45.482 +0.0730000000000004 +0.16076108260476474
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 45.409 -0.12700000000000244 -0.27890021082221494
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 45.536 +0.015999999999998238 +0.03514938488575581
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 45.52 +0.030000000000001137 +0.06594856012310402
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 45.49 +0.02400000000000091 +0.052786697752168266
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 45.466 +0.04299999999999926 +0.09466569799441515
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 45.423 -0.02400000000000091 -0.052808766255196815
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 45.447 +0.015000000000000568 +0.03301637612256059
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 45.432 +0.025000000000005684 +0.055057590239400156
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 45.407 -0.02300000000000324 -0.05062733876293635
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 45.43 +0.07699999999999818 +0.16977928692698185
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 45.353 -0.016999999999995907 -0.0374696936301433
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 45.37 +0.013999999999995794 +0.030866919481425725
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 45.356 -0.015000000000000568 -0.03306076568733829
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 45.371 +0.03999999999999915 +0.0882398358738925
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 45.331 -0.00999999999999801 -0.022055093623862376
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 45.341 -0.007999999999995566 -0.01764096231447354
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 45.349 +0.01999999999999602 +0.04412186458999656
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 45.329 +0.0 +0.0
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 45.329 -0.016999999999995907 -0.03748952498565927
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 45.346 -0.012000000000000455 -0.026456192953844493
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 45.358 +9.999999999976694E-4 +0.0022047313534869772
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 45.357 -0.02400000000000091 -0.05288556885039952
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 45.381 -0.0020000000000024443 -0.004406936518080329
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 45.383 -0.023999999999993804 -0.0528552866298071
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 45.407 -0.007000000000005002 -0.015413749064180138
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 45.414 +0.021000000000000796 +0.0462626396140422
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 45.393 +0.009000000000000341 +0.019830777366465213
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 45.384 +0.054999999999999716 +0.121335127622487
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 45.329 +0.05299999999999727 +0.11705981093734863
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 45.276 +0.026000000000003354 +0.05745856353591705
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 45.25 +0.054999999999999716 +0.1216948777519491
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 45.195 -0.06499999999999773 -0.14361467079098134
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 45.26 -0.044000000000004036 -0.09712166696098734
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 45.304 -0.02599999999999625 -0.05735715861459312
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 45.33 -0.005000000000002558 -0.011029006286534582
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 45.335 +0.05100000000000193 +0.11262255984453873
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 45.284 -0.014000000000002899 -0.030906441785518268
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 45.298 -0.00999999999999801 -0.022071157411488684
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 45.308 -0.012999999999998124 -0.02868427439818788
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 45.321 -0.04100000000000392 -0.09038402186853034
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 45.362 -0.021999999999998465 -0.04847523356248473
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 45.384 +0.009000000000000341 +0.01983471074380816
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 45.375 +0.055999999999997385 +0.12356848121095254
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 45.319 +0.007000000000005002 +0.01544844632771003
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 45.312 -0.016000000000005343 -0.03529827038477151
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 45.328 -0.04399999999999693 -0.09697610861323369
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 45.372 -0.006999999999997897 -0.015425637409379078
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 45.379 +0.01899999999999835 +0.04188712522046956
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 45.36 +0.0030000000000001137 +0.006614194060446721
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 45.357 +0.036000000000001364 +0.07943337525651373
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 45.321 -0.04100000000000392 -0.09038402186853034
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 45.362 +0.054000000000002046 +0.11918425002208721
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 45.308 -0.011000000000002785 -0.024272380237874813
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 45.319 +0.034000000000006025 +0.07508004858121353
Nájdených 3 853 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií