Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L4

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont nad 2 - 5 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fond IaD Kapital sa dňa 11.9.2017 zlúčil do fondu IaD Growth Opportunities

Aktuálna hodnota podielového listu 0.0300469954004874 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed May 16 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.35819013207188943 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -1.6325278150409517 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -1.7919695301072736 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -0.6058927756937948 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -2.026643785881588 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky -1.2803892642375803 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. -0.42668688175190317 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 0.597164302032771 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.11882285821940286 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 1.0115233014542646 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Jun 27 00:00:00 CEST 2014 0.0298917786492172 +0.0 +0.0
Thu Jun 26 00:00:00 CEST 2014 0.0298917786492172 +0.0 +0.0
Wed Jun 25 00:00:00 CEST 2014 0.0298917786492172 +0.0 +0.0
Tue Jun 24 00:00:00 CEST 2014 0.0298917786492172 +5.104038625001334E-6 +0.01707797435312841
Thu Jun 19 00:00:00 CEST 2014 0.0298866746105922 +0.0 +0.0
Wed Jun 18 00:00:00 CEST 2014 0.0298866746105922 +0.0 +0.0
Tue Jun 17 00:00:00 CEST 2014 0.0298866746105922 +3.5375699944002748E-6 +0.011838014160275634
Fri Jun 13 00:00:00 CEST 2014 0.0298831370405978 +0.0 +0.0
Thu Jun 12 00:00:00 CEST 2014 0.0298831370405978 +0.0 +0.0
Wed Jun 11 00:00:00 CEST 2014 0.0298831370405978 +0.0 +0.0
Tue Jun 10 00:00:00 CEST 2014 0.0298831370405978 +4.031027959370062E-5 +0.1350752725823412
Mon Jun 09 00:00:00 CEST 2014 0.0298428267610041 +0.0 +0.0
Thu Jun 05 00:00:00 CEST 2014 0.0298428267610041 +0.0 +0.0
Wed Jun 04 00:00:00 CEST 2014 0.0298428267610041 +4.139604463539864E-5 +0.13890623248722989
Mon Jun 02 00:00:00 CEST 2014 0.0298014307163687 +0.0 +0.0
Fri May 30 00:00:00 CEST 2014 0.0298014307163687 +0.0 +0.0
Thu May 29 00:00:00 CEST 2014 0.0298014307163687 +0.0 +0.0
Wed May 28 00:00:00 CEST 2014 0.0298014307163687 +0.0 +0.0
Tue May 27 00:00:00 CEST 2014 0.0298014307163687 +2.040961190689916E-5 +0.06853227710128351
Mon May 26 00:00:00 CEST 2014 0.0297810211044618 +0.0 +0.0
Thu May 22 00:00:00 CEST 2014 0.0297810211044618 +0.0 +0.0
Wed May 21 00:00:00 CEST 2014 0.0297810211044618 +0.0 +0.0
Tue May 20 00:00:00 CEST 2014 0.0297810211044618 +2.3935633691501285E-5 +0.08043675418083751
Mon May 19 00:00:00 CEST 2014 0.0297570854707703 +0.0 +0.0
Fri May 16 00:00:00 CEST 2014 0.0297570854707703 +0.0 +0.0
Thu May 15 00:00:00 CEST 2014 0.0297570854707703 +0.0 +0.0
Wed May 14 00:00:00 CEST 2014 0.0297570854707703 +0.0 +0.0
Tue May 13 00:00:00 CEST 2014 0.0297570854707703 +1.0888606531301442E-5 +0.03660503754814215
Mon May 12 00:00:00 CEST 2014 0.029746196864239 +0.0 +0.0
Fri May 09 00:00:00 CEST 2014 0.029746196864239 +0.0 +0.0
Wed May 07 00:00:00 CEST 2014 0.029746196864239 +0.0 +0.0
Tue May 06 00:00:00 CEST 2014 0.029746196864239 -1.4034450143002308E-6 -0.004717842782980597
Mon May 05 00:00:00 CEST 2014 0.0297476003092533 +4.965959695259897E-5 +0.16721562425381364
Fri May 02 00:00:00 CEST 2014 0.0296979407123007 +0.0 +0.0
Wed Apr 30 00:00:00 CEST 2014 0.0296979407123007 +0.0 +0.0
Tue Apr 29 00:00:00 CEST 2014 0.0296979407123007 +1.2944451537901663E-5 +0.04360604065499274
Mon Apr 28 00:00:00 CEST 2014 0.0296849962607628 +0.0 +0.0
Fri Apr 25 00:00:00 CEST 2014 0.0296849962607628 +0.0 +0.0
Thu Apr 24 00:00:00 CEST 2014 0.0296849962607628 +0.0 +0.0
Wed Apr 23 00:00:00 CEST 2014 0.0296849962607628 +3.367095510369705E-5 +0.11355632423375539
Wed Apr 16 00:00:00 CEST 2014 0.0296513253056591 +0.0 +0.0
Tue Apr 15 00:00:00 CEST 2014 0.0296513253056591 -4.166896905659703E-5 -0.14033266120311794
Mon Apr 14 00:00:00 CEST 2014 0.0296929942747157 +0.0 +0.0
Fri Apr 11 00:00:00 CEST 2014 0.0296929942747157 +0.0 +0.0
Thu Apr 10 00:00:00 CEST 2014 0.0296929942747157 +0.0 +0.0
Wed Apr 09 00:00:00 CEST 2014 0.0296929942747157 +0.0 +0.0
Tue Apr 08 00:00:00 CEST 2014 0.0296929942747157 +5.81117366611969E-5 +0.1960923468705289
Mon Apr 07 00:00:00 CEST 2014 0.0296348825380545 +0.0 +0.0
Fri Apr 04 00:00:00 CEST 2014 0.0296348825380545 +0.0 +0.0
Thu Apr 03 00:00:00 CEST 2014 0.0296348825380545 +0.0 +0.0
Wed Apr 02 00:00:00 CEST 2014 0.0296348825380545 -4.896515077115991E-4 -1.6254243367472725
Tue Apr 01 00:00:00 CEST 2014 0.0301245340457661 +5.115570170089942E-5 +0.1701029432597636
Mon Mar 31 00:00:00 CEST 2014 0.0300733783440652 +0.0 +0.0
Fri Mar 28 00:00:00 CET 2014 0.0300733783440652 +0.0 +0.0
Thu Mar 27 00:00:00 CET 2014 0.0300733783440652 +0.0 +0.0
Wed Mar 26 00:00:00 CET 2014 0.0300733783440652 +0.0 +0.0
Tue Mar 25 00:00:00 CET 2014 0.0300733783440652 +4.1166550957500575E-5 +0.13707465584317902
Mon Mar 24 00:00:00 CET 2014 0.0300322117931077 +0.0 +0.0
Fri Mar 21 00:00:00 CET 2014 0.0300322117931077 +0.0 +0.0
Thu Mar 20 00:00:00 CET 2014 0.0300322117931077 +0.0 +0.0
Wed Mar 19 00:00:00 CET 2014 0.0300322117931077 +0.0 +0.0
Tue Mar 18 00:00:00 CET 2014 0.0300322117931077 -4.563109518889927E-5 -0.15170999914576555
Mon Mar 17 00:00:00 CET 2014 0.0300778428882966 +0.0 +0.0
Fri Mar 14 00:00:00 CET 2014 0.0300778428882966 +0.0 +0.0
Thu Mar 13 00:00:00 CET 2014 0.0300778428882966 +0.0 +0.0
Wed Mar 12 00:00:00 CET 2014 0.0300778428882966 +0.0 +0.0
Tue Mar 11 00:00:00 CET 2014 0.0300778428882966 -1.118293081680058E-5 -0.037166144507395416
Mon Mar 10 00:00:00 CET 2014 0.0300890258191134 +0.0 +0.0
Fri Mar 07 00:00:00 CET 2014 0.0300890258191134 +0.0 +0.0
Thu Mar 06 00:00:00 CET 2014 0.0300890258191134 +0.0 +0.0
Wed Mar 05 00:00:00 CET 2014 0.0300890258191134 +0.0 +0.0
Tue Mar 04 00:00:00 CET 2014 0.0300890258191134 +4.824985041509966E-5 +0.16061452761863393
Mon Mar 03 00:00:00 CET 2014 0.0300407759686983 +0.0 +0.0
Fri Feb 28 00:00:00 CET 2014 0.0300407759686983 +0.0 +0.0
Thu Feb 27 00:00:00 CET 2014 0.0300407759686983 +0.0 +0.0
Wed Feb 26 00:00:00 CET 2014 0.0300407759686983 +0.0 +0.0
Tue Feb 25 00:00:00 CET 2014 0.0300407759686983 +1.4689194432801478E-5 +0.04892144135608589
Mon Feb 24 00:00:00 CET 2014 0.0300260867742655 +0.0 +0.0
Fri Feb 21 00:00:00 CET 2014 0.0300260867742655 +0.0 +0.0
Thu Feb 20 00:00:00 CET 2014 0.0300260867742655 +0.0 +0.0
Wed Feb 19 00:00:00 CET 2014 0.0300260867742655 +0.0 +0.0
Tue Feb 18 00:00:00 CET 2014 0.0300260867742655 +5.698547613489785E-5 +0.1901474307421296
Mon Feb 17 00:00:00 CET 2014 0.0299691012981306 +0.0 +0.0
Wed Feb 12 00:00:00 CET 2014 0.0299691012981306 +0.0 +0.0
Tue Feb 11 00:00:00 CET 2014 0.0299691012981306 +3.0264890965803204E-5 +0.10108906890771152
Mon Feb 10 00:00:00 CET 2014 0.0299388364071648 +0.0 +0.0
Fri Feb 07 00:00:00 CET 2014 0.0299388364071648 +0.0 +0.0
Nájdených 787 záznamov, zobrazujem 701 až 787.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií