Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L3

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 5 - 10 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fondy IaD Kapital a IaD Optimal sa dňa 11.9.2017 zlúčili do fondu IaD Growth Opportunities

Aktuálna hodnota podielového listu 0.0341597644066898 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon May 21 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.7021387093300597 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.7021387093300597 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.7021387093300597 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.353459705582961 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.7021387093300597 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 4.887614462953104 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.5989441972486196 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 22.262963877962584 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.0951106904348 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.840761777241054 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Tue Nov 10 00:00:00 CET 2015 0.0323396281656099 +1.2076796767230419E-4 +0.374836250973388
Fri Nov 06 00:00:00 CET 2015 0.0322188601979376 +0.0 +0.0
Thu Nov 05 00:00:00 CET 2015 0.0322188601979376 +0.0 +0.0
Wed Nov 04 00:00:00 CET 2015 0.0322188601979376 +0.0 +0.0
Tue Nov 03 00:00:00 CET 2015 0.0322188601979376 +1.5752238672499252E-5 +0.0489152745518453
Mon Nov 02 00:00:00 CET 2015 0.0322031079592651 +0.0 +0.0
Thu Oct 29 00:00:00 CET 2015 0.0322031079592651 +0.0 +0.0
Wed Oct 28 00:00:00 CET 2015 0.0322031079592651 +0.0 +0.0
Tue Oct 27 00:00:00 CET 2015 0.0322031079592651 +3.9417840414170124E-4 +1.2392067562619644
Thu Oct 22 00:00:00 CEST 2015 0.0318089295551234 +0.0 +0.0
Wed Oct 21 00:00:00 CEST 2015 0.0318089295551234 +0.0 +0.0
Tue Oct 20 00:00:00 CEST 2015 0.0318089295551234 +0.0 +0.0
Mon Oct 19 00:00:00 CEST 2015 0.0318089295551234 +0.0 +0.0
Fri Oct 16 00:00:00 CEST 2015 0.0318089295551234 +0.0 +0.0
Thu Oct 15 00:00:00 CEST 2015 0.0318089295551234 +0.0 +0.0
Tue Oct 13 00:00:00 CEST 2015 0.0318089295551234 +4.223845156570011E-4 +1.3457502733285338
Mon Oct 12 00:00:00 CEST 2015 0.0313865450394664 +0.0 +0.0
Thu Oct 08 00:00:00 CEST 2015 0.0313865450394664 +0.0 +0.0
Wed Oct 07 00:00:00 CEST 2015 0.0313865450394664 +0.0 +0.0
Tue Oct 06 00:00:00 CEST 2015 0.0313865450394664 +2.5658989656097975E-5 +0.08181844612215627
Mon Oct 05 00:00:00 CEST 2015 0.0313608860498103 -4.638285343629839E-5 -0.1476819063102397
Thu Oct 01 00:00:00 CEST 2015 0.0314072689032466 +0.0 +0.0
Wed Sep 30 00:00:00 CEST 2015 0.0314072689032466 +0.0 +0.0
Tue Sep 29 00:00:00 CEST 2015 0.0314072689032466 -3.14801197662605E-4 -0.9923728075160625
Mon Sep 28 00:00:00 CEST 2015 0.0317220701009092 +0.0 +0.0
Fri Sep 25 00:00:00 CEST 2015 0.0317220701009092 +0.0 +0.0
Thu Sep 24 00:00:00 CEST 2015 0.0317220701009092 +0.0 +0.0
Wed Sep 23 00:00:00 CEST 2015 0.0317220701009092 +0.0 +0.0
Tue Sep 22 00:00:00 CEST 2015 0.0317220701009092 -7.515036596519864E-5 -0.23634256347496319
Mon Sep 21 00:00:00 CEST 2015 0.0317972204668744 +0.0 +0.0
Fri Sep 18 00:00:00 CEST 2015 0.0317972204668744 +0.0 +0.0
Thu Sep 17 00:00:00 CEST 2015 0.0317972204668744 +0.0 +0.0
Wed Sep 16 00:00:00 CEST 2015 0.0317972204668744 +3.037663445802641E-6 +0.009554148520123817
Mon Sep 14 00:00:00 CEST 2015 0.0317941828034286 +0.0 +0.0
Fri Sep 11 00:00:00 CEST 2015 0.0317941828034286 +0.0 +0.0
Thu Sep 10 00:00:00 CEST 2015 0.0317941828034286 +0.0 +0.0
Wed Sep 09 00:00:00 CEST 2015 0.0317941828034286 +0.0 +0.0
Tue Sep 08 00:00:00 CEST 2015 0.0317941828034286 -1.7236191719999933E-4 -0.539194707173877
Mon Sep 07 00:00:00 CEST 2015 0.0319665447206286 +0.0 +0.0
Fri Sep 04 00:00:00 CEST 2015 0.0319665447206286 +0.0 +0.0
Thu Sep 03 00:00:00 CEST 2015 0.0319665447206286 -1.0352080548003961E-5 -0.03237362465898741
Wed Sep 02 00:00:00 CEST 2015 0.0319768968011766 -1.5562681347609797E-4 -0.4843280140160857
Mon Aug 31 00:00:00 CEST 2015 0.0321325236146527 +0.0 +0.0
Fri Aug 28 00:00:00 CEST 2015 0.0321325236146527 +0.0 +0.0
Thu Aug 27 00:00:00 CEST 2015 0.0321325236146527 +0.0 +0.0
Wed Aug 26 00:00:00 CEST 2015 0.0321325236146527 +0.0 +0.0
Tue Aug 25 00:00:00 CEST 2015 0.0321325236146527 -2.611771399029031E-4 -0.806259037464784
Mon Aug 24 00:00:00 CEST 2015 0.0323937007545556 +0.0 +0.0
Fri Aug 21 00:00:00 CEST 2015 0.0323937007545556 +0.0 +0.0
Thu Aug 20 00:00:00 CEST 2015 0.0323937007545556 +0.0 +0.0
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 0.0323937007545556 -2.312355188621995E-4 -0.708769258349804
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 0.0326249362734178 +0.0 +0.0
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 0.0326249362734178 +0.0 +0.0
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 0.0326249362734178 +0.0 +0.0
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 0.0326249362734178 -7.49152404579817E-6 -0.022957299077759785
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 0.0326324277974636 +0.0 +0.0
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 0.0326324277974636 +0.0 +0.0
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 0.0326324277974636 -1.8045162957988636E-6 -0.005529519672620609
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 0.0326342323137594 -1.1113050974599636E-5 -0.03404176261710745
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 0.032645345364734 +0.0 +0.0
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 0.032645345364734 +0.0 +0.0
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 0.032645345364734 -6.68428027119014E-5 -0.2043360791694795
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 0.0327121881674459 +0.0 +0.0
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 0.0327121881674459 +0.0 +0.0
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 0.0327121881674459 +0.0 +0.0
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 0.0327121881674459 +0.0 +0.0
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 0.0327121881674459 +2.3597993867800066E-4 +0.7266240474125425
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 0.0324762082287679 +0.0 +0.0
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 0.0324762082287679 +0.0 +0.0
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 0.0324762082287679 +0.0 +0.0
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 0.0324762082287679 -1.1156100129805502E-7 -3.435149118473646E-4
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 0.0324763197897692 +0.0 +0.0
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 0.0324763197897692 +0.0 +0.0
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 0.0324763197897692 +0.0 +0.0
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 0.0324763197897692 +7.287310511409906E-5 +0.22489306715823432
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 0.0324034466846551 +1.2269852055497854E-5 +0.03788022929487056
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 0.0323911768325996 -2.1497735334410212E-4 -0.6593152694983502
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 0.0326061541859437 +1.721794574788063E-4 +0.530861415908106
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 0.0324339747284649 +0.0 +0.0
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 0.0324339747284649 -1.4556767337150361E-4 -0.44680699187260586
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 0.0325795424018364 +0.0 +0.0
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 0.0325795424018364 +0.0 +0.0
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 0.0325795424018364 +0.0 +0.0
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 0.0325795424018364 -6.199152766669935E-5 -0.18991609830770528
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 0.0326415339295031 +0.0 +0.0
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 0.0326415339295031 +0.0 +0.0
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 0.0326415339295031 +0.0 +0.0
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 0.0326415339295031 +0.0 +0.0
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 0.0326415339295031 -1.9989139795469762E-4 -0.6086562807844302
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 0.0328414253274578 +0.0 +0.0
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 0.0328414253274578 +0.0 +0.0
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 0.0328414253274578 +0.0 +0.0
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 0.0328414253274578 +1.6930077924894038E-5 +0.05157757277360986
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 0.0328244952495329 -1.0416921255779893E-4 -0.31634812483125074
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 0.0329286644620907 +0.0 +0.0
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 0.0329286644620907 +0.0 +0.0
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 0.0329286644620907 +0.0 +0.0
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 0.0329286644620907 +1.0947643768570436E-4 +0.3335744857681817
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 0.032819188024405 +0.0 +0.0
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 0.032819188024405 +0.0 +0.0
Nájdených 1 916 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií