Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L3

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 5 - 10 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fondy IaD Kapital a IaD Optimal sa dňa 11.9.2017 zlúčili do fondu IaD Growth Opportunities

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.5830017837796806 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.089497364363657 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 3.0275076295961156 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.7804057115527367 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.2345805387178554 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 8.85798700135858 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.8642267348925055 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 24.68025608181177 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.505359447291402 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.877639525137956 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Aug 20 00:00:00 CEST 2015 0.0323937007545556 +0.0 +0.0
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 0.0323937007545556 -2.312355188621995E-4 -0.708769258349804
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 0.0326249362734178 +0.0 +0.0
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 0.0326249362734178 +0.0 +0.0
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 0.0326249362734178 +0.0 +0.0
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 0.0326249362734178 -7.49152404579817E-6 -0.022957299077759785
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 0.0326324277974636 +0.0 +0.0
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 0.0326324277974636 +0.0 +0.0
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 0.0326324277974636 -1.8045162957988636E-6 -0.005529519672620609
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 0.0326342323137594 -1.1113050974599636E-5 -0.03404176261710745
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 0.032645345364734 +0.0 +0.0
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 0.032645345364734 +0.0 +0.0
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 0.032645345364734 -6.68428027119014E-5 -0.2043360791694795
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 0.0327121881674459 +0.0 +0.0
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 0.0327121881674459 +0.0 +0.0
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 0.0327121881674459 +0.0 +0.0
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 0.0327121881674459 +0.0 +0.0
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 0.0327121881674459 +2.3597993867800066E-4 +0.7266240474125425
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 0.0324762082287679 +0.0 +0.0
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 0.0324762082287679 +0.0 +0.0
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 0.0324762082287679 +0.0 +0.0
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 0.0324762082287679 -1.1156100129805502E-7 -3.435149118473646E-4
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 0.0324763197897692 +0.0 +0.0
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 0.0324763197897692 +0.0 +0.0
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 0.0324763197897692 +0.0 +0.0
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 0.0324763197897692 +7.287310511409906E-5 +0.22489306715823432
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 0.0324034466846551 +1.2269852055497854E-5 +0.03788022929487056
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 0.0323911768325996 -2.1497735334410212E-4 -0.6593152694983502
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 0.0326061541859437 +1.721794574788063E-4 +0.530861415908106
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 0.0324339747284649 +0.0 +0.0
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 0.0324339747284649 -1.4556767337150361E-4 -0.44680699187260586
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 0.0325795424018364 +0.0 +0.0
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 0.0325795424018364 +0.0 +0.0
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 0.0325795424018364 +0.0 +0.0
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 0.0325795424018364 -6.199152766669935E-5 -0.18991609830770528
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 0.0326415339295031 +0.0 +0.0
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 0.0326415339295031 +0.0 +0.0
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 0.0326415339295031 +0.0 +0.0
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 0.0326415339295031 +0.0 +0.0
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 0.0326415339295031 -1.9989139795469762E-4 -0.6086562807844302
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 0.0328414253274578 +0.0 +0.0
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 0.0328414253274578 +0.0 +0.0
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 0.0328414253274578 +0.0 +0.0
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 0.0328414253274578 +1.6930077924894038E-5 +0.05157757277360986
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 0.0328244952495329 -1.0416921255779893E-4 -0.31634812483125074
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 0.0329286644620907 +0.0 +0.0
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 0.0329286644620907 +0.0 +0.0
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 0.0329286644620907 +0.0 +0.0
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 0.0329286644620907 +1.0947643768570436E-4 +0.3335744857681817
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 0.032819188024405 +0.0 +0.0
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 0.032819188024405 +0.0 +0.0
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 0.032819188024405 +0.0 +0.0
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 0.032819188024405 +3.939436864459911E-5 +0.12017881826315602
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 0.0327797936557604 +0.0 +0.0
Thu May 14 00:00:00 CEST 2015 0.0327797936557604 +0.0 +0.0
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 0.0327797936557604 +0.0 +0.0
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 0.0327797936557604 -1.0669711485720296E-4 -0.3244405601114835
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 0.0328864907706176 +0.0 +0.0
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 0.0328864907706176 +0.0 +0.0
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 0.0328864907706176 -1.3073063885879477E-4 -0.3959468219250937
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 0.0330172214094764 +0.0 +0.0
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 0.0330172214094764 +0.0 +0.0
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 0.0330172214094764 +4.0949068486596796E-5 +0.12417737233354842
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 0.0329762723409898 +0.0 +0.0
Fri Apr 24 00:00:00 CEST 2015 0.0329762723409898 +0.0 +0.0
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 0.0329762723409898 +0.0 +0.0
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 0.0329762723409898 +0.0 +0.0
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 0.0329762723409898 -1.6719299192480275E-4 -0.5044523565819361
Mon Apr 20 00:00:00 CEST 2015 0.0331434653329146 +0.0 +0.0
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 0.0331434653329146 +0.0 +0.0
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 0.0331434653329146 +0.0 +0.0
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 0.0331434653329146 +1.6535444221340428E-4 +0.5014066535267432
Mon Apr 13 00:00:00 CEST 2015 0.0329781108907012 +0.0 +0.0
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 0.0329781108907012 +0.0 +0.0
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 0.0329781108907012 +1.2407850081400107E-5 +0.037638663632037606
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 0.0329657030406198 -8.354240385639866E-5 -0.25278157710665994
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 0.0330492454444762 +0.0 +0.0
Wed Apr 01 00:00:00 CEST 2015 0.0330492454444762 +0.0 +0.0
Tue Mar 31 00:00:00 CEST 2015 0.0330492454444762 -4.741890326500492E-5 -0.14327396491314914
Mon Mar 30 00:00:00 CEST 2015 0.0330966643477412 +0.0 +0.0
Fri Mar 27 00:00:00 CET 2015 0.0330966643477412 +0.0 +0.0
Thu Mar 26 00:00:00 CET 2015 0.0330966643477412 +0.0 +0.0
Wed Mar 25 00:00:00 CET 2015 0.0330966643477412 +0.0 +0.0
Tue Mar 24 00:00:00 CET 2015 0.0330966643477412 +3.093843281189862E-5 +0.09356647088740999
Mon Mar 23 00:00:00 CET 2015 0.0330657259149293 +0.0 +0.0
Fri Mar 20 00:00:00 CET 2015 0.0330657259149293 +0.0 +0.0
Thu Mar 19 00:00:00 CET 2015 0.0330657259149293 +0.0 +0.0
Wed Mar 18 00:00:00 CET 2015 0.0330657259149293 +0.0 +0.0
Tue Mar 17 00:00:00 CET 2015 0.0330657259149293 +4.75880097440054E-5 +0.14412687317697248
Mon Mar 16 00:00:00 CET 2015 0.0330181379051853 +0.0 +0.0
Fri Mar 13 00:00:00 CET 2015 0.0330181379051853 +0.0 +0.0
Thu Mar 12 00:00:00 CET 2015 0.0330181379051853 +0.0 +0.0
Wed Mar 11 00:00:00 CET 2015 0.0330181379051853 +0.0 +0.0
Tue Mar 10 00:00:00 CET 2015 0.0330181379051853 +4.157843704669789E-5 +0.12608482424272438
Mon Mar 09 00:00:00 CET 2015 0.0329765594681386 +0.0 +0.0
Fri Mar 06 00:00:00 CET 2015 0.0329765594681386 +0.0 +0.0
Thu Mar 05 00:00:00 CET 2015 0.0329765594681386 +0.0 +0.0
Wed Mar 04 00:00:00 CET 2015 0.0329765594681386 +0.0 +0.0
Tue Mar 03 00:00:00 CET 2015 0.0329765594681386 +2.1253975698579813E-4 +0.6486986604804486
Mon Mar 02 00:00:00 CET 2015 0.0327640197111528 +0.0 +0.0
Nájdených 1 867 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií