Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L3

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 5 - 10 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fondy IaD Kapital a IaD Optimal sa dňa 11.9.2017 zlúčili do fondu IaD Growth Opportunities

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.5830017837796806 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.089497364363657 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 3.0275076295961156 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.7804057115527367 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.2345805387178554 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 8.85798700135858 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.851047635499926 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 24.68025608181177 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.492790989112017 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.877639525137956 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 0.033187609556326 -8.340718126900737E-6 -0.025125709786706807
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 0.0331959502744529 +0.0 +0.0
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 0.0331959502744529 +0.0 +0.0
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 0.0331959502744529 +0.0 +0.0
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 0.0331959502744529 +1.7887128905350047E-4 +0.5417538272619424
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 0.0330170789853994 +0.0 +0.0
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 0.0330170789853994 -2.380720041095033E-4 -0.715895123088174
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 0.0332551509895089 +0.0 +0.0
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 0.0332551509895089 +0.0 +0.0
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 0.0332551509895089 -4.540117889259565E-5 -0.13633761585394666
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 0.0333005521684015 +0.0 +0.0
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 0.0333005521684015 +0.0 +0.0
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 0.0333005521684015 +8.04551086284952E-5 +0.2421880600882389
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 0.033220097059773 +0.0 +0.0
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 0.033220097059773 -9.425182710298685E-6 -0.028363882699011356
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 0.0332295222424833 +0.0 +0.0
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 0.0332295222424833 +0.0 +0.0
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 0.0332295222424833 +0.0 +0.0
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 0.0332295222424833 +0.0 +0.0
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 0.0332295222424833 +1.6371631675600462E-4 +0.49512271717722456
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 0.0330658059257273 +0.0 +0.0
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 0.0330658059257273 +3.029854654379438E-5 +0.09171509369004127
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 0.0330355073791835 +0.0 +0.0
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 0.0330355073791835 +1.368519786740241E-5 +0.04144289128642242
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 0.0330218221813161 -1.7781868390243094E-7 -5.384855063397254E-4
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 0.033022 +0.0 +0.0
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 0.033022 +1.7781868390243094E-7 +5.384884060219974E-4
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 0.0330218221813161 +0.0 +0.0
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 0.0330218221813161 +9.300848601789813E-5 +0.282453193967271
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 0.0329288136952982 +0.0 +0.0
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 0.0329288136952982 +0.0 +0.0
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 0.0329288136952982 +0.0 +0.0
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 0.0329288136952982 +3.671846274390378E-5 +0.11163309142909839
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 0.0328920952325543 +0.0 +0.0
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 0.0328920952325543 +0.0 +0.0
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 0.0328920952325543 +1.2917450448409612E-4 +0.39427041794056095
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 0.0327629207280702 +0.0 +0.0
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 0.0327629207280702 -2.0271415681649696E-4 -0.6149256870809836
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 0.0329656348848867 +0.0 +0.0
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 0.0329656348848867 +9.322993629209964E-5 +0.28361154724727555
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 0.0328724049485946 +0.0 +0.0
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 0.0328724049485946 +4.0494859460116217E-7 +0.0012318952135501604
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 0.032872 -4.0494859460116217E-7 -0.0012318800380910488
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 0.0328724049485946 -5.837745188946031E-4 -1.7448929560587914
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 0.0334561794674892 +0.0 +0.0
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 0.0334561794674892 +0.0 +0.0
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 0.0334561794674892 +6.105047914594999E-4 +1.8587068083732845
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 0.0328456746760297 +0.0 +0.0
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 0.0328456746760297 +0.0 +0.0
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 0.0328456746760297 +0.0 +0.0
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 0.0328456746760297 +0.0 +0.0
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 0.0328456746760297 +1.4325275455980002E-4 +0.4380493741527687
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 0.0327024219214699 +0.0 +0.0
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 0.0327024219214699 +0.0 +0.0
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 0.0327024219214699 +0.0 +0.0
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 0.0327024219214699 +2.7565426897906142E-5 +0.0843628093744968
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 0.032674856494572 +4.6098005633793404E-5 +0.1412802931175463
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 0.0326287584889382 +0.0 +0.0
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 0.0326287584889382 +1.446359744528003E-4 +0.4452512897287022
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 0.0324841225144854 +0.0 +0.0
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 0.0324841225144854 +0.0 +0.0
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 0.0324841225144854 +5.294162378413E-4 +1.6567707844282467
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 0.0319547062766441 +0.0 +0.0
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 0.0319547062766441 +0.0 +0.0
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 0.0319547062766441 +0.0 +0.0
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 0.0319547062766441 -9.612758396089494E-5 -0.2999222559355985
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 0.032050833860605 +1.6807081423500514E-5 +0.05246634005571593
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 0.0320340267791815 +8.966825653899946E-5 +0.28070138417537294
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 0.0319443585226425 +0.0 +0.0
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 0.0319443585226425 +0.0 +0.0
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 0.0319443585226425 +0.0 +0.0
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 0.0319443585226425 -3.391162882850074E-5 -0.10604585134802846
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 0.031978270151471 +0.0 +0.0
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 0.031978270151471 +0.0 +0.0
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 0.031978270151471 +0.0 +0.0
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 0.031978270151471 +1.97597981979096E-4 +0.6217552005359579
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 0.0317806721694919 +0.0 +0.0
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 0.0317806721694919 -3.4190863357679707E-4 -1.064387185054997
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 0.0321225808030687 +0.0 +0.0
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 0.0321225808030687 +0.0 +0.0
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 0.0321225808030687 -3.87072345401987E-5 -0.12035349608801482
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 0.0321612880376089 -3.2209111146000446E-5 -0.10004850046944114
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 0.0321934971487549 +0.0 +0.0
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 0.0321934971487549 +1.4696401617739913E-4 +0.45859567888170716
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 0.0320465331325775 +0.0 +0.0
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 0.0320465331325775 +0.0 +0.0
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 0.0320465331325775 +0.0 +0.0
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 0.0320465331325775 +8.669360826180084E-5 +0.2712579585884498
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 0.0319598395243157 +0.0 +0.0
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 0.0319598395243157 +0.0 +0.0
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 0.0319598395243157 +0.0 +0.0
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 0.0319598395243157 -3.0907373783015113E-6 -0.00966975603611786
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 0.031962930261694 +0.0 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 0.031962930261694 +0.0 +0.0
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 0.031962930261694 -4.794082119709969E-5 -0.14976418815020054
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 0.0320108710828911 +0.0 +0.0
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 0.0320108710828911 +0.0 +0.0
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 0.0320108710828911 +0.0 +0.0
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 0.0320108710828911 +3.1116425097259953E-4 +0.9815997751098706
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 0.0316997068319185 +0.0 +0.0
Nájdených 1 867 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií