Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L2

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 10 - 20 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fondy IaD Kapital a IaD Optimal sa dňa 11.9.2017 zlúčili do fondu IaD Growth Opportunities

Aktuálna hodnota podielového listu 0.03903611727342 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Tue May 22 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.8087905590949647 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.8087905590949647 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.8087905590949647 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.4865622041889246 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.8087905590949647 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 5.9750555685420315 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.9496879789761667 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 14.631103151211045 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.765540505992492 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 5.3306269469691525 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Dec 05 00:00:00 CET 2014 0.0359646215766605 +1.222542352498357E-6 +0.0033994071342817733
Thu Dec 04 00:00:00 CET 2014 0.035963399034308 +0.0 +0.0
Wed Dec 03 00:00:00 CET 2014 0.035963399034308 +0.0 +0.0
Tue Dec 02 00:00:00 CET 2014 0.035963399034308 +1.7128556125280137E-4 +0.4785567116111906
Mon Dec 01 00:00:00 CET 2014 0.0357921134730552 +0.0 +0.0
Fri Nov 28 00:00:00 CET 2014 0.0357921134730552 +0.0 +0.0
Thu Nov 27 00:00:00 CET 2014 0.0357921134730552 +0.0 +0.0
Wed Nov 26 00:00:00 CET 2014 0.0357921134730552 +0.0 +0.0
Tue Nov 25 00:00:00 CET 2014 0.0357921134730552 +3.626838400615992E-4 +1.0236795901559077
Fri Nov 21 00:00:00 CET 2014 0.0354294296329936 +0.0 +0.0
Thu Nov 20 00:00:00 CET 2014 0.0354294296329936 +0.0 +0.0
Wed Nov 19 00:00:00 CET 2014 0.0354294296329936 -5.028287447030044E-5 -0.1417228915248927
Tue Nov 18 00:00:00 CET 2014 0.0354797125074639 +0.0 +0.0
Fri Nov 14 00:00:00 CET 2014 0.0354797125074639 +0.0 +0.0
Thu Nov 13 00:00:00 CET 2014 0.0354797125074639 +0.0 +0.0
Wed Nov 12 00:00:00 CET 2014 0.0354797125074639 +0.0 +0.0
Tue Nov 11 00:00:00 CET 2014 0.0354797125074639 +4.1187337921001765E-5 +0.11622193001529979
Mon Nov 10 00:00:00 CET 2014 0.0354385251695429 +0.0 +0.0
Fri Nov 07 00:00:00 CET 2014 0.0354385251695429 +0.0 +0.0
Thu Nov 06 00:00:00 CET 2014 0.0354385251695429 +0.0 +0.0
Wed Nov 05 00:00:00 CET 2014 0.0354385251695429 +0.0 +0.0
Tue Nov 04 00:00:00 CET 2014 0.0354385251695429 +4.266610674523996E-4 +1.2186185408703238
Mon Nov 03 00:00:00 CET 2014 0.0350118641020905 +0.0 +0.0
Fri Oct 31 00:00:00 CET 2014 0.0350118641020905 +0.0 +0.0
Thu Oct 30 00:00:00 CET 2014 0.0350118641020905 +0.0 +0.0
Wed Oct 29 00:00:00 CET 2014 0.0350118641020905 +0.0 +0.0
Tue Oct 28 00:00:00 CET 2014 0.0350118641020905 +2.1125957573439602E-4 +0.6070572009012238
Mon Oct 27 00:00:00 CET 2014 0.0348006045263561 +0.0 +0.0
Fri Oct 24 00:00:00 CEST 2014 0.0348006045263561 +0.0 +0.0
Thu Oct 23 00:00:00 CEST 2014 0.0348006045263561 +0.0 +0.0
Wed Oct 22 00:00:00 CEST 2014 0.0348006045263561 +0.0 +0.0
Tue Oct 21 00:00:00 CEST 2014 0.0348006045263561 -1.460144504606964E-4 -0.41782139370208426
Fri Oct 17 00:00:00 CEST 2014 0.0349466189768168 +0.0 +0.0
Thu Oct 16 00:00:00 CEST 2014 0.0349466189768168 +0.0 +0.0
Wed Oct 15 00:00:00 CEST 2014 0.0349466189768168 +0.0 +0.0
Tue Oct 14 00:00:00 CEST 2014 0.0349466189768168 -3.71880509910702E-4 -1.05293405811436
Mon Oct 13 00:00:00 CEST 2014 0.0353184994867275 +0.0 +0.0
Fri Oct 10 00:00:00 CEST 2014 0.0353184994867275 +0.0 +0.0
Thu Oct 09 00:00:00 CEST 2014 0.0353184994867275 +0.0 +0.0
Wed Oct 08 00:00:00 CEST 2014 0.0353184994867275 +0.0 +0.0
Tue Oct 07 00:00:00 CEST 2014 0.0353184994867275 -1.5927003863629857E-4 -0.4489291203113339
Mon Oct 06 00:00:00 CEST 2014 0.0354777695253638 +0.0 +0.0
Thu Oct 02 00:00:00 CEST 2014 0.0354777695253638 +4.4797253635202317E-5 +0.12642815649689965
Wed Oct 01 00:00:00 CEST 2014 0.0354329722717286 +0.0 +0.0
Tue Sep 30 00:00:00 CEST 2014 0.0354329722717286 -1.5898663877000202E-4 -0.4466925778651216
Mon Sep 29 00:00:00 CEST 2014 0.0355919589104986 +0.0 +0.0
Thu Sep 25 00:00:00 CEST 2014 0.0355919589104986 +0.0 +0.0
Wed Sep 24 00:00:00 CEST 2014 0.0355919589104986 +0.0 +0.0
Tue Sep 23 00:00:00 CEST 2014 0.0355919589104986 +7.327252972919723E-5 +0.20629290437067027
Mon Sep 22 00:00:00 CEST 2014 0.0355186863807694 +0.0 +0.0
Fri Sep 19 00:00:00 CEST 2014 0.0355186863807694 +0.0 +0.0
Thu Sep 18 00:00:00 CEST 2014 0.0355186863807694 +0.0 +0.0
Wed Sep 17 00:00:00 CEST 2014 0.0355186863807694 -1.3255239453579398E-4 -0.3718030539449586
Tue Sep 16 00:00:00 CEST 2014 0.0356512387753052 +0.0 +0.0
Fri Sep 12 00:00:00 CEST 2014 0.0356512387753052 +0.0 +0.0
Thu Sep 11 00:00:00 CEST 2014 0.0356512387753052 +0.0 +0.0
Wed Sep 10 00:00:00 CEST 2014 0.0356512387753052 +0.0 +0.0
Tue Sep 09 00:00:00 CEST 2014 0.0356512387753052 +1.8616320942979603E-4 +0.5249198160709057
Mon Sep 08 00:00:00 CEST 2014 0.0354650755658754 +0.0 +0.0
Fri Sep 05 00:00:00 CEST 2014 0.0354650755658754 +0.0 +0.0
Thu Sep 04 00:00:00 CEST 2014 0.0354650755658754 +0.0 +0.0
Wed Sep 03 00:00:00 CEST 2014 0.0354650755658754 +1.7406723334800062E-4 +0.4932339470379077
Thu Aug 28 00:00:00 CEST 2014 0.0352910083325274 +0.0 +0.0
Wed Aug 27 00:00:00 CEST 2014 0.0352910083325274 +0.0 +0.0
Tue Aug 26 00:00:00 CEST 2014 0.0352910083325274 +1.6075676001869876E-4 +0.4576020746304579
Mon Aug 25 00:00:00 CEST 2014 0.0351302515725087 +0.0 +0.0
Thu Aug 21 00:00:00 CEST 2014 0.0351302515725087 +8.310185056580044E-5 +0.2371144336275961
Fri Aug 15 00:00:00 CEST 2014 0.0350471497219429 +0.0 +0.0
Thu Aug 14 00:00:00 CEST 2014 0.0350471497219429 +0.0 +0.0
Wed Aug 13 00:00:00 CEST 2014 0.0350471497219429 +0.0 +0.0
Tue Aug 12 00:00:00 CEST 2014 0.0350471497219429 -8.162027455419635E-5 -0.23234595051957285
Mon Aug 11 00:00:00 CEST 2014 0.0351287699964971 +0.0 +0.0
Fri Aug 08 00:00:00 CEST 2014 0.0351287699964971 +0.0 +0.0
Thu Aug 07 00:00:00 CEST 2014 0.0351287699964971 +0.0 +0.0
Tue Aug 05 00:00:00 CEST 2014 0.0351287699964971 -5.698763940219925E-5 -0.16196223481075833
Mon Aug 04 00:00:00 CEST 2014 0.0351857576358993 -2.2076969255505063E-5 -0.06270470621977609
Thu Jul 31 00:00:00 CEST 2014 0.0352078346051548 +0.0 +0.0
Wed Jul 30 00:00:00 CEST 2014 0.0352078346051548 +0.0 +0.0
Tue Jul 29 00:00:00 CEST 2014 0.0352078346051548 +0.0 +0.0
Mon Jul 28 00:00:00 CEST 2014 0.0352078346051548 +0.0 +0.0
Fri Jul 25 00:00:00 CEST 2014 0.0352078346051548 +0.0 +0.0
Thu Jul 24 00:00:00 CEST 2014 0.0352078346051548 +0.0 +0.0
Tue Jul 22 00:00:00 CEST 2014 0.0352078346051548 +1.563681967000491E-5 +0.04443263181606483
Mon Jul 21 00:00:00 CEST 2014 0.0351921977854848 +0.0 +0.0
Fri Jul 18 00:00:00 CEST 2014 0.0351921977854848 +0.0 +0.0
Thu Jul 17 00:00:00 CEST 2014 0.0351921977854848 +0.0 +0.0
Wed Jul 16 00:00:00 CEST 2014 0.0351921977854848 +0.0 +0.0
Tue Jul 15 00:00:00 CEST 2014 0.0351921977854848 -8.257025425200543E-5 -0.23407738403548706
Fri Jul 11 00:00:00 CEST 2014 0.0352747680397368 +0.0 +0.0
Thu Jul 10 00:00:00 CEST 2014 0.0352747680397368 +0.0 +0.0
Wed Jul 09 00:00:00 CEST 2014 0.0352747680397368 +0.0 +0.0
Tue Jul 08 00:00:00 CEST 2014 0.0352747680397368 +1.0058383487829975E-4 +0.28595925435679703
Mon Jul 07 00:00:00 CEST 2014 0.0351741842048585 +0.0 +0.0
Fri Jul 04 00:00:00 CEST 2014 0.0351741842048585 +0.0 +0.0
Thu Jul 03 00:00:00 CEST 2014 0.0351741842048585 +0.0 +0.0
Wed Jul 02 00:00:00 CEST 2014 0.0351741842048585 +1.2304652398403837E-5 +0.034994296536524416
Tue Jul 01 00:00:00 CEST 2014 0.0351618795524601 -5.5644826877802867E-5 -0.158003232363626
Mon Jun 30 00:00:00 CEST 2014 0.0352175243793379 +0.0 +0.0
Fri Jun 27 00:00:00 CEST 2014 0.0352175243793379 +0.0 +0.0
Thu Jun 26 00:00:00 CEST 2014 0.0352175243793379 +0.0 +0.0
Nájdených 961 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií