Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L1

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont nad 20 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fondy IaD Kapital a IaD Optimal sa dňa 11.9.2017 zlúčili do fondu IaD Growth Opportunities

Aktuálna hodnota podielového listu 0.0400202417536977 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Tue May 22 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.0977525188407 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.6087942369274901 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.3407533383460901 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.9859433036917515 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.5093651933494425 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 6.991006126266064 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.2675750819155516 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 16.441792386318788 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.082668193254934 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 6.043682502571857 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Jun 26 00:00:00 CEST 2014 0.0355507728303619 +0.0 +0.0
Wed Jun 25 00:00:00 CEST 2014 0.0355507728303619 +0.0 +0.0
Tue Jun 24 00:00:00 CEST 2014 0.0355507728303619 +3.094479858589683E-5 +0.0871197871741316
Thu Jun 19 00:00:00 CEST 2014 0.035519828031776 +0.0 +0.0
Wed Jun 18 00:00:00 CEST 2014 0.035519828031776 +0.0 +0.0
Tue Jun 17 00:00:00 CEST 2014 0.035519828031776 -2.8523698818998244E-5 -0.0802391599902279
Fri Jun 13 00:00:00 CEST 2014 0.035548351730595 +0.0 +0.0
Thu Jun 12 00:00:00 CEST 2014 0.035548351730595 +0.0 +0.0
Wed Jun 11 00:00:00 CEST 2014 0.035548351730595 +0.0 +0.0
Tue Jun 10 00:00:00 CEST 2014 0.035548351730595 +5.74149562597992E-5 +0.16177357229216227
Mon Jun 09 00:00:00 CEST 2014 0.0354909367743352 +0.0 +0.0
Thu Jun 05 00:00:00 CEST 2014 0.0354909367743352 +0.0 +0.0
Wed Jun 04 00:00:00 CEST 2014 0.0354909367743352 +1.288463757327038E-4 +0.3643630064861725
Mon Jun 02 00:00:00 CEST 2014 0.0353620903986025 +0.0 +0.0
Fri May 30 00:00:00 CEST 2014 0.0353620903986025 +0.0 +0.0
Thu May 29 00:00:00 CEST 2014 0.0353620903986025 +0.0 +0.0
Wed May 28 00:00:00 CEST 2014 0.0353620903986025 +0.0 +0.0
Tue May 27 00:00:00 CEST 2014 0.0353620903986025 +9.61572064582944E-5 +0.27266315606733826
Mon May 26 00:00:00 CEST 2014 0.0352659331921442 +0.0 +0.0
Thu May 22 00:00:00 CEST 2014 0.0352659331921442 +0.0 +0.0
Wed May 21 00:00:00 CEST 2014 0.0352659331921442 +0.0 +0.0
Tue May 20 00:00:00 CEST 2014 0.0352659331921442 +5.660072459260507E-5 +0.16075489259776532
Mon May 19 00:00:00 CEST 2014 0.0352093324675516 +0.0 +0.0
Fri May 16 00:00:00 CEST 2014 0.0352093324675516 +0.0 +0.0
Thu May 15 00:00:00 CEST 2014 0.0352093324675516 +0.0 +0.0
Wed May 14 00:00:00 CEST 2014 0.0352093324675516 +0.0 +0.0
Tue May 13 00:00:00 CEST 2014 0.0352093324675516 +2.904258113380076E-5 +0.08255355833497902
Mon May 12 00:00:00 CEST 2014 0.0351802898864178 +0.0 +0.0
Fri May 09 00:00:00 CEST 2014 0.0351802898864178 +0.0 +0.0
Wed May 07 00:00:00 CEST 2014 0.0351802898864178 +0.0 +0.0
Tue May 06 00:00:00 CEST 2014 0.0351802898864178 -3.841436327340492E-5 -0.10907375524396912
Mon May 05 00:00:00 CEST 2014 0.0352187042496912 +1.344211111315996E-4 +0.3831376876099313
Fri May 02 00:00:00 CEST 2014 0.0350842831385596 +0.0 +0.0
Wed Apr 30 00:00:00 CEST 2014 0.0350842831385596 +0.0 +0.0
Tue Apr 29 00:00:00 CEST 2014 0.0350842831385596 +1.3685656055105466E-5 +0.03902316195762978
Mon Apr 28 00:00:00 CEST 2014 0.0350705974825045 +0.0 +0.0
Fri Apr 25 00:00:00 CEST 2014 0.0350705974825045 +0.0 +0.0
Thu Apr 24 00:00:00 CEST 2014 0.0350705974825045 +0.0 +0.0
Wed Apr 23 00:00:00 CEST 2014 0.0350705974825045 +1.0030707852299453E-4 +0.28683513166242847
Wed Apr 16 00:00:00 CEST 2014 0.0349702904039815 +0.0 +0.0
Tue Apr 15 00:00:00 CEST 2014 0.0349702904039815 -2.0639717849069844E-4 -0.5867442123616513
Mon Apr 14 00:00:00 CEST 2014 0.0351766875824722 +0.0 +0.0
Fri Apr 11 00:00:00 CEST 2014 0.0351766875824722 +0.0 +0.0
Thu Apr 10 00:00:00 CEST 2014 0.0351766875824722 +0.0 +0.0
Wed Apr 09 00:00:00 CEST 2014 0.0351766875824722 +0.0 +0.0
Tue Apr 08 00:00:00 CEST 2014 0.0351766875824722 +8.320287190920206E-5 +0.2370892278023291
Mon Apr 07 00:00:00 CEST 2014 0.035093484710563 +0.0 +0.0
Fri Apr 04 00:00:00 CEST 2014 0.035093484710563 +0.0 +0.0
Thu Apr 03 00:00:00 CEST 2014 0.035093484710563 +0.0 +0.0
Wed Apr 02 00:00:00 CEST 2014 0.035093484710563 +3.703949879450136E-5 +0.10565674463211394
Tue Apr 01 00:00:00 CEST 2014 0.0350564452117685 +1.3663261673819982E-4 +0.3912753436644749
Mon Mar 31 00:00:00 CEST 2014 0.0349198125950303 +0.0 +0.0
Fri Mar 28 00:00:00 CET 2014 0.0349198125950303 +0.0 +0.0
Thu Mar 27 00:00:00 CET 2014 0.0349198125950303 +0.0 +0.0
Wed Mar 26 00:00:00 CET 2014 0.0349198125950303 +0.0 +0.0
Tue Mar 25 00:00:00 CET 2014 0.0349198125950303 +1.3857513176709912E-4 +0.39841921068352804
Mon Mar 24 00:00:00 CET 2014 0.0347812374632632 +0.0 +0.0
Fri Mar 21 00:00:00 CET 2014 0.0347812374632632 +0.0 +0.0
Thu Mar 20 00:00:00 CET 2014 0.0347812374632632 +0.0 +0.0
Wed Mar 19 00:00:00 CET 2014 0.0347812374632632 +0.0 +0.0
Tue Mar 18 00:00:00 CET 2014 0.0347812374632632 -1.7668756322300472E-4 -0.5054292069370092
Mon Mar 17 00:00:00 CET 2014 0.0349579250264862 +0.0 +0.0
Fri Mar 14 00:00:00 CET 2014 0.0349579250264862 +0.0 +0.0
Thu Mar 13 00:00:00 CET 2014 0.0349579250264862 +0.0 +0.0
Wed Mar 12 00:00:00 CET 2014 0.0349579250264862 +0.0 +0.0
Tue Mar 11 00:00:00 CET 2014 0.0349579250264862 -8.895000942989867E-5 -0.25380296913417055
Mon Mar 10 00:00:00 CET 2014 0.0350468750359161 +0.0 +0.0
Fri Mar 07 00:00:00 CET 2014 0.0350468750359161 +0.0 +0.0
Thu Mar 06 00:00:00 CET 2014 0.0350468750359161 +0.0 +0.0
Wed Mar 05 00:00:00 CET 2014 0.0350468750359161 +0.0 +0.0
Tue Mar 04 00:00:00 CET 2014 0.0350468750359161 +5.453465895920162E-5 +0.1558474179541065
Mon Mar 03 00:00:00 CET 2014 0.0349923403769569 +0.0 +0.0
Fri Feb 28 00:00:00 CET 2014 0.0349923403769569 +0.0 +0.0
Thu Feb 27 00:00:00 CET 2014 0.0349923403769569 +0.0 +0.0
Wed Feb 26 00:00:00 CET 2014 0.0349923403769569 +0.0 +0.0
Tue Feb 25 00:00:00 CET 2014 0.0349923403769569 +1.6022689161010462E-6 +0.004579122941493097
Mon Feb 24 00:00:00 CET 2014 0.0349907381080408 +0.0 +0.0
Fri Feb 21 00:00:00 CET 2014 0.0349907381080408 +0.0 +0.0
Thu Feb 20 00:00:00 CET 2014 0.0349907381080408 +0.0 +0.0
Wed Feb 19 00:00:00 CET 2014 0.0349907381080408 +0.0 +0.0
Tue Feb 18 00:00:00 CET 2014 0.0349907381080408 +1.6578689047629797E-4 +0.47605778236577123
Mon Feb 17 00:00:00 CET 2014 0.0348249512175645 +0.0 +0.0
Wed Feb 12 00:00:00 CET 2014 0.0348249512175645 +0.0 +0.0
Tue Feb 11 00:00:00 CET 2014 0.0348249512175645 +5.42514824318982E-5 +0.15602643272973182
Mon Feb 10 00:00:00 CET 2014 0.0347706997351326 +0.0 +0.0
Fri Feb 07 00:00:00 CET 2014 0.0347706997351326 +0.0 +0.0
Thu Feb 06 00:00:00 CET 2014 0.0347706997351326 +0.0 +0.0
Wed Feb 05 00:00:00 CET 2014 0.0347706997351326 +1.1322425810304793E-5 +0.03257373027585686
Tue Feb 04 00:00:00 CET 2014 0.0347593773093223 +1.5586767007982893E-6 +0.004484391604876237
Fri Jan 31 00:00:00 CET 2014 0.0347578186326215 +0.0 +0.0
Wed Jan 29 00:00:00 CET 2014 0.0347578186326215 +0.0 +0.0
Tue Jan 28 00:00:00 CET 2014 0.0347578186326215 -1.4538234689739915E-4 -0.41653012565440406
Mon Jan 27 00:00:00 CET 2014 0.0349032009795189 +0.0 +0.0
Fri Jan 24 00:00:00 CET 2014 0.0349032009795189 +0.0 +0.0
Thu Jan 23 00:00:00 CET 2014 0.0349032009795189 +0.0 +0.0
Wed Jan 22 00:00:00 CET 2014 0.0349032009795189 +0.0 +0.0
Tue Jan 21 00:00:00 CET 2014 0.0349032009795189 +9.267424691259546E-5 +0.2662247762708745
Mon Jan 20 00:00:00 CET 2014 0.0348105267326063 +0.0 +0.0
Fri Jan 17 00:00:00 CET 2014 0.0348105267326063 +0.0 +0.0
Thu Jan 16 00:00:00 CET 2014 0.0348105267326063 +0.0 +0.0
Nájdených 2 035 záznamov, zobrazujem 701 až 800.[<<] 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií