Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L1

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont nad 20 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fondy IaD Kapital a IaD Optimal sa dňa 11.9.2017 zlúčili do fondu IaD Growth Opportunities

Aktuálna hodnota podielového listu 0.0400202417536977 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Tue May 22 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.0977525188407 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.6087942369274901 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.3407533383460901 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.9859433036917515 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.5093651933494425 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 6.991006126266064 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.269661629508657 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 16.441792386318788 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.084379361947831 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 6.043682502571857 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Nov 12 00:00:00 CET 2015 0.0369272322429923 +0.0 +0.0
Tue Nov 10 00:00:00 CET 2015 0.0369272322429923 +1.5395985198099482E-4 +0.4186732427398283
Fri Nov 06 00:00:00 CET 2015 0.0367732723910113 +0.0 +0.0
Thu Nov 05 00:00:00 CET 2015 0.0367732723910113 +0.0 +0.0
Wed Nov 04 00:00:00 CET 2015 0.0367732723910113 +0.0 +0.0
Tue Nov 03 00:00:00 CET 2015 0.0367732723910113 -1.3740270626005913E-6 -0.003736343368146322
Mon Nov 02 00:00:00 CET 2015 0.0367746464180739 +0.0 +0.0
Thu Oct 29 00:00:00 CET 2015 0.0367746464180739 +0.0 +0.0
Wed Oct 28 00:00:00 CET 2015 0.0367746464180739 +0.0 +0.0
Tue Oct 27 00:00:00 CET 2015 0.0367746464180739 +5.182144025446048E-4 +1.429303364221397
Thu Oct 22 00:00:00 CEST 2015 0.0362564320155293 +0.0 +0.0
Wed Oct 21 00:00:00 CEST 2015 0.0362564320155293 +0.0 +0.0
Tue Oct 20 00:00:00 CEST 2015 0.0362564320155293 -6.951823351503128E-6 -0.019170365850001758
Mon Oct 19 00:00:00 CEST 2015 0.0362633838388808 +0.0 +0.0
Fri Oct 16 00:00:00 CEST 2015 0.0362633838388808 +0.0 +0.0
Thu Oct 15 00:00:00 CEST 2015 0.0362633838388808 +0.0 +0.0
Tue Oct 13 00:00:00 CEST 2015 0.0362633838388808 +6.013897938319038E-4 +1.6863605357351048
Mon Oct 12 00:00:00 CEST 2015 0.0356619940450489 +0.0 +0.0
Thu Oct 08 00:00:00 CEST 2015 0.0356619940450489 +0.0 +0.0
Wed Oct 07 00:00:00 CEST 2015 0.0356619940450489 +0.0 +0.0
Tue Oct 06 00:00:00 CEST 2015 0.0356619940450489 +3.342073299780063E-5 +0.09380317506706604
Mon Oct 05 00:00:00 CEST 2015 0.0356285733120511 -3.379857774000322E-5 -0.0947737796141297
Thu Oct 01 00:00:00 CEST 2015 0.0356623718897911 +0.0 +0.0
Wed Sep 30 00:00:00 CEST 2015 0.0356623718897911 +0.0 +0.0
Tue Sep 29 00:00:00 CEST 2015 0.0356623718897911 -3.940359167683011E-4 -1.092831872998218
Mon Sep 28 00:00:00 CEST 2015 0.0360564078065594 +0.0 +0.0
Fri Sep 25 00:00:00 CEST 2015 0.0360564078065594 +0.0 +0.0
Thu Sep 24 00:00:00 CEST 2015 0.0360564078065594 +0.0 +0.0
Wed Sep 23 00:00:00 CEST 2015 0.0360564078065594 +0.0 +0.0
Tue Sep 22 00:00:00 CEST 2015 0.0360564078065594 -1.0823850234460003E-4 -0.2992936842795899
Mon Sep 21 00:00:00 CEST 2015 0.036164646308904 +0.0 +0.0
Fri Sep 18 00:00:00 CEST 2015 0.036164646308904 +0.0 +0.0
Thu Sep 17 00:00:00 CEST 2015 0.036164646308904 +0.0 +0.0
Wed Sep 16 00:00:00 CEST 2015 0.036164646308904 -8.087072660499517E-6 -0.022356819362229885
Mon Sep 14 00:00:00 CEST 2015 0.0361727333815645 +0.0 +0.0
Fri Sep 11 00:00:00 CEST 2015 0.0361727333815645 +0.0 +0.0
Thu Sep 10 00:00:00 CEST 2015 0.0361727333815645 +0.0 +0.0
Wed Sep 09 00:00:00 CEST 2015 0.0361727333815645 +0.0 +0.0
Tue Sep 08 00:00:00 CEST 2015 0.0361727333815645 -2.4454503511429915E-4 -0.6715082668074928
Mon Sep 07 00:00:00 CEST 2015 0.0364172784166788 +0.0 +0.0
Fri Sep 04 00:00:00 CEST 2015 0.0364172784166788 +0.0 +0.0
Thu Sep 03 00:00:00 CEST 2015 0.0364172784166788 -6.490777521100943E-6 -0.01782016980860135
Wed Sep 02 00:00:00 CEST 2015 0.0364237691941999 -1.8727631979580106E-4 -0.5115295593626428
Mon Aug 31 00:00:00 CEST 2015 0.0366110455139957 +0.0 +0.0
Fri Aug 28 00:00:00 CEST 2015 0.0366110455139957 +0.0 +0.0
Thu Aug 27 00:00:00 CEST 2015 0.0366110455139957 +0.0 +0.0
Wed Aug 26 00:00:00 CEST 2015 0.0366110455139957 +0.0 +0.0
Tue Aug 25 00:00:00 CEST 2015 0.0366110455139957 -3.812014665470001E-4 -1.0304901639186852
Mon Aug 24 00:00:00 CEST 2015 0.0369922469805427 +0.0 +0.0
Fri Aug 21 00:00:00 CEST 2015 0.0369922469805427 +0.0 +0.0
Thu Aug 20 00:00:00 CEST 2015 0.0369922469805427 +0.0 +0.0
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 0.0369922469805427 -3.286024456339992E-4 -0.8804795461153674
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 0.0373208494261767 +0.0 +0.0
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 0.0373208494261767 +0.0 +0.0
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 0.0373208494261767 +0.0 +0.0
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 0.0373208494261767 -2.6080034025016685E-6 -0.006987571843851015
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 0.0373234574295792 +0.0 +0.0
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 0.0373234574295792 +0.0 +0.0
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 0.0373234574295792 -2.989955457000093E-6 -0.008010286717507142
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 0.0373264473850362 +9.42817407310198E-6 +0.025265078166626154
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 0.0373170192109631 +0.0 +0.0
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 0.0373170192109631 +0.0 +0.0
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 0.0373170192109631 -8.998198759689602E-5 -0.2405485195652659
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 0.03740700119856 +0.0 +0.0
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 0.03740700119856 +0.0 +0.0
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 0.03740700119856 +0.0 +0.0
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 0.03740700119856 +0.0 +0.0
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 0.03740700119856 +2.7333661772289963E-4 +0.7360884545285558
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 0.0371336645808371 +0.0 +0.0
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 0.0371336645808371 +0.0 +0.0
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 0.0371336645808371 +0.0 +0.0
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 0.0371336645808371 +8.400189645596523E-6 +0.0226266123173815
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 0.0371252643911915 +0.0 +0.0
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 0.0371252643911915 +0.0 +0.0
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 0.0371252643911915 +0.0 +0.0
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 0.0371252643911915 +8.310278815799876E-5 +0.22434648671041657
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 0.0370421616030335 +2.017859601600308E-5 +0.054504363021763425
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 0.0370219830070175 -2.737635198735988E-4 -0.7340341603732412
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 0.0372957465268911 +1.9892768537140004E-4 +0.5362392021300622
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 0.0370968188415197 +0.0 +0.0
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 0.0370968188415197 -1.52255589046503E-4 -0.4087499927825462
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 0.0372490744305662 +0.0 +0.0
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 0.0372490744305662 +0.0 +0.0
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 0.0372490744305662 +0.0 +0.0
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 0.0372490744305662 -5.449355225960184E-5 -0.14608134075724877
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 0.0373035679828258 +0.0 +0.0
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 0.0373035679828258 +0.0 +0.0
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 0.0373035679828258 +0.0 +0.0
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 0.0373035679828258 +0.0 +0.0
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 0.0373035679828258 -2.4354246261999724E-4 -0.648631704892054
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 0.0375471104454458 +0.0 +0.0
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 0.0375471104454458 +0.0 +0.0
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 0.0375471104454458 +0.0 +0.0
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 0.0375471104454458 +2.7836979445500232E-5 +0.07419381260334035
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 0.0375192734660003 -1.3640940601890306E-4 -0.3622545008213507
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 0.0376556828720192 +0.0 +0.0
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 0.0376556828720192 +0.0 +0.0
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 0.0376556828720192 +0.0 +0.0
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 0.0376556828720192 +1.434040359392999E-4 +0.3822855885827323
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 0.0375122788360799 +0.0 +0.0
Nájdených 2 035 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií