Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Akciový investičný program CZK

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena CZK

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.3130383875554097 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -1.7438559493876293 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 6.49670329670331 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 11.536690912439006 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.11582230464471 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 12.31225662896347 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.9280183266730218 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 20.071364852810003 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.7156945267645014 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 11.253868517302813 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v CZK) Absolútna zmena (v CZK) Relatívna zmena (v %)
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 1.0604 -0.0022999999999999687 -0.21642984849910363
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 1.0627 +0.0039000000000000146 +0.36834151870041865
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 1.0588 +0.0039000000000000146 +0.36970328941133346
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 1.0549 +0.0044999999999999485 +0.42840822543792
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 1.0504 +0.0036000000000000476 +0.3439052350019125
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 1.0468 +0.0031999999999998696 +0.3066308930624615
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 1.0436 +9.999999999998899E-5 +0.009583133684714085
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 1.0435 -0.0011999999999998678 -0.11486551163012848
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 1.0447 +9.999999999998899E-4 +0.09581297307654779
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 1.0437 +0.0016000000000000458 +0.15353612897035873
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 1.0421 +0.0012000000000000899 +0.11528484964935615
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 1.0409 +0.006899999999999906 +0.6673114119922587
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 1.034 +0.009600000000000053 +0.9371339320577903
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 1.0244 -0.0025999999999999357 -0.25316455696201956
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 1.027 +0.006599999999999939 +0.646805174441397
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 1.0204 -0.007400000000000073 -0.7199844327690244
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 1.0278 -0.0032999999999998586 -0.3200465522257616
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 1.0311 -0.0044000000000001815 -0.42491549975859755
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 1.0355 +0.007900000000000018 +0.7687816270922667
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 1.0276 -0.0024999999999999467 -0.24269488399184524
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 1.0301 -0.0033000000000000806 -0.3193342365008789
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 1.0334 -0.007299999999999862 -0.7014509464783174
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 1.0407 +0.008899999999999908 +0.862570265555334
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 1.0318 +0.0 +0.0
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 1.0318 +0.0023999999999999577 +0.23314552166309
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 1.0294 +0.0027000000000001467 +0.2629784747248465
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 1.0267 -0.008199999999999985 -0.7923470866750364
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 1.0349 -0.01100000000000012 -1.051725786404063
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 1.0459 +0.0027000000000001467 +0.25881901840492105
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 1.0432 -0.0052000000000000934 -0.4959938954597618
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 1.0484 -0.0032000000000000917 -0.304298212248014
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 1.0516 +0.0027000000000001467 +0.25741252740967013
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 1.0489 +0.0025999999999999357 +0.2484946955939762
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 1.0463 -0.0035000000000000586 -0.333396837492856
Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2016 1.0498 +0.0 +0.0
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 1.0498 -0.0025999999999999357 -0.24705435195741643
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 1.0524 +3.9999999999995595E-4 +0.03802281368821525
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 1.052 +0.008099999999999996 +0.7759363923747458
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 1.0439 +0.0046000000000001595 +0.4426055999230414
Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2016 1.0393 -8.000000000001339E-4 -0.07691568118451642
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 1.0401 -0.0017000000000000348 -0.16317911307352517
Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2016 1.0418 +0.009700000000000042 +0.9398314116849207
Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2016 1.0321 +0.006599999999999939 +0.6435884934178375
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 1.0255 +0.0024000000000001798 +0.23458117486072183
Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2016 1.0231 +0.007299999999999862 +0.7186454026383018
Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2016 1.0158 -0.006599999999999939 -0.6455399061032807
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 1.0224 +0.010299999999999976 +1.0176859994071634
Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2016 1.0121 -0.008099999999999996 -0.7939619682415184
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 1.0202 -4.999999999999449E-4 -0.04898599000685522
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 1.0207 -0.0018000000000000238 -0.17603911980440046
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 1.0225 -0.0015000000000000568 -0.146484375
Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2016 1.024 +0.0041999999999999815 +0.4118454598940957
Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2016 1.0198 +0.010599999999999943 +1.050336900515262
Thu Mar 24 00:00:00 CET 2016 1.0092 -0.0027999999999999137 -0.27667984189722006
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 1.012 -0.009300000000000086 -0.9106041319886486
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 1.0213 +5.00000000000167E-4 +0.04898119122258038
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 1.0208 +8.999999999999009E-4 +0.08824394548483383
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 1.0199 +0.0036000000000000476 +0.35422611433632767
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 1.0163 +0.0026999999999999247 +0.2663772691396957
Wed Mar 16 00:00:00 CET 2016 1.0136 +0.007100000000000106 +0.7054148037754544
Tue Mar 15 00:00:00 CET 2016 1.0065 -0.006399999999999961 -0.6318491460163784
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 1.0129 +9.999999999998899E-4 +0.09882399446583179
Fri Mar 11 00:00:00 CET 2016 1.0119 +0.017000000000000015 +1.7087144436626716
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 0.9949 +9.999999999998899E-5 +0.01005227181343571
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 0.9948 +0.0026000000000000467 +0.2620439427534933
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 0.9922 -0.012499999999999956 -1.2441524833283495
Mon Mar 07 00:00:00 CET 2016 1.0047 +0.0020999999999999908 +0.20945541591861172
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 1.0026 +0.0038999999999999035 +0.39050765995793313
Thu Mar 03 00:00:00 CET 2016 0.9987 +0.005099999999999993 +0.5132850241545981
Wed Mar 02 00:00:00 CET 2016 0.9936 +0.00550000000000006 +0.5566238234996632
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 0.9881 +0.01629999999999998 +1.6772998559374344
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 0.9718 -0.0020999999999999908 -0.21562788787349518
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 0.9739 +4.999999999999449E-4 +0.051366344770897854
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 0.9734 +0.009300000000000086 +0.9646302250803984
Wed Feb 24 00:00:00 CET 2016 0.9641 -0.0027000000000000357 -0.2792718245759147
Tue Feb 23 00:00:00 CET 2016 0.9668 -0.010499999999999954 -1.0743886217128704
Mon Feb 22 00:00:00 CET 2016 0.9773 +0.012499999999999956 +1.295605306799331
Fri Feb 19 00:00:00 CET 2016 0.9648 -0.0015000000000000568 -0.15523129462900442
Thu Feb 18 00:00:00 CET 2016 0.9663 -3.9999999999995595E-4 -0.041377883521249714
Wed Feb 17 00:00:00 CET 2016 0.9667 +0.015000000000000013 +1.5761269307554784
Tue Feb 16 00:00:00 CET 2016 0.9517 +0.005900000000000016 +0.6238105307676136
Mon Feb 15 00:00:00 CET 2016 0.9458 +0.006800000000000028 +0.7241746538871183
Fri Feb 12 00:00:00 CET 2016 0.939 +0.013599999999999945 +1.4696347525394344
Thu Feb 11 00:00:00 CET 2016 0.9254 -0.011399999999999966 -1.2169086251067398
Wed Feb 10 00:00:00 CET 2016 0.9368 +0.00539999999999996 +0.579772385656014
Tue Feb 09 00:00:00 CET 2016 0.9314 -0.009099999999999997 -0.9675704412546509
Mon Feb 08 00:00:00 CET 2016 0.9405 -0.015700000000000047 -1.6419159171721418
Fri Feb 05 00:00:00 CET 2016 0.9562 -0.011199999999999988 -1.1577424023154919
Thu Feb 04 00:00:00 CET 2016 0.9674 +3.00000000000078E-4 +0.031020576982740522
Wed Feb 03 00:00:00 CET 2016 0.9671 +0.005699999999999927 +0.5928853754940633
Tue Feb 02 00:00:00 CET 2016 0.9614 -0.015799999999999925 -1.6168645108473214
Mon Feb 01 00:00:00 CET 2016 0.9772 +1.9999999999997797E-4 +0.02047082906857156
Fri Jan 29 00:00:00 CET 2016 0.977 +0.019299999999999984 +2.015244857471018
Thu Jan 28 00:00:00 CET 2016 0.9577 -0.0036000000000000476 -0.3744928742328142
Wed Jan 27 00:00:00 CET 2016 0.9613 -0.007399999999999962 -0.7639103953752482
Tue Jan 26 00:00:00 CET 2016 0.9687 +0.011399999999999966 +1.1908492635537442
Mon Jan 25 00:00:00 CET 2016 0.9573 -0.007000000000000006 -0.7259151716270935
Fri Jan 22 00:00:00 CET 2016 0.9643 +0.021199999999999997 +2.247905842434534
Thu Jan 21 00:00:00 CET 2016 0.9431 +0.006099999999999994 +0.651013874066166
Wed Jan 20 00:00:00 CET 2016 0.937 -0.014899999999999913 -1.5652904716882006
Nájdených 2 289 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií