Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Akciový investičný program CZK

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena CZK

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.3130383875554097 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -1.7438559493876293 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 6.49670329670331 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 11.536690912439006 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.11582230464471 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 12.31225662896347 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.9207514768604623 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 20.071364852810003 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.7115637280344504 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 11.253868517302813 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v CZK) Absolútna zmena (v CZK) Relatívna zmena (v %)
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 1.0396 -0.0029999999999998916 -0.28774218300401344
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 1.0426 -0.007000000000000117 -0.6669207317073358
Tue Nov 01 00:00:00 CET 2016 1.0496 -0.005799999999999805 -0.5495546712146933
Mon Oct 31 00:00:00 CET 2016 1.0554 -0.0046000000000001595 -0.4339622641509493
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 1.06 -0.0046999999999999265 -0.4414389029773531
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 1.0647 -0.00649999999999995 -0.606796116504853
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 1.0712 +0.0010999999999998789 +0.1027941313895866
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 1.0701 -0.0020999999999999908 -0.1958589815332914
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 1.0722 +0.0017000000000000348 +0.1588042970574577
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 1.0705 +0.0012000000000000899 +0.11222294959321744
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 1.0693 +0.011099999999999888 +1.0489510489510394
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 1.0582 -0.0028999999999999027 -0.2733012911129862
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 1.0611 +9.999999999998899E-4 +0.09433072351663441
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 1.0601 +9.999999999998899E-5 +0.009433962264154161
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 1.06 -0.0020999999999999908 -0.19772149515111437
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 1.0621 -0.012399999999999967 -1.1540251279664915
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 1.0745 +0.00649999999999995 +0.6086142322097317
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 1.068 -0.0027999999999999137 -0.2614867388868021
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 1.0708 -0.0049000000000001265 -0.4555173375476471
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 1.0757 -0.0013999999999998458 -0.12997864636523104
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 1.0771 -0.007600000000000051 -0.7006545588642155
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 1.0847 -0.0021999999999999797 -0.20241052534731807
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 1.0869 +0.0035000000000000586 +0.3230570426435264
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 1.0834 -0.0045000000000001705 -0.41364095964704006
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 1.0879 +0.001000000000000112 +0.09200478424880032
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 1.0869 -0.009500000000000064 -0.8664720904779273
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 1.0964 -0.005399999999999849 -0.49010709747683734
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 1.1018 +0.010099999999999998 +0.9251625904552583
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 1.0917 +0.008499999999999952 +0.7847119645494729
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 1.0832 +0.0017000000000000348 +0.15718908922792707
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 1.0815 +0.0040000000000000036 +0.3712296983758563
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 1.0775 -0.0040000000000000036 -0.3698566805363015
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 1.0815 +0.00529999999999986 +0.49247351793346184
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 1.0762 -0.0010999999999998789 -0.10210711965096664
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 1.0773 -0.014399999999999968 -1.3190436933223424
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 1.0917 +0.006099999999999994 +0.5619012527634482
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 1.0856 -0.0233000000000001 -2.1011813508882824
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 1.1089 -0.0026999999999999247 -0.2428931270241037
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 1.1116 +0.0021999999999999797 +0.19830539030105854
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 1.1094 +0.006699999999999928 +0.6075995284302138
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 1.1027 +0.0019000000000000128 +0.17260174418605345
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 1.1008 +0.009200000000000097 +0.8427995602785074
Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2016 1.0916 +4.999999999999449E-4 +0.04582531390340705
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 1.0911 -0.0040000000000000036 -0.365263446260613
Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2016 1.0951 -0.0020000000000000018 -0.18229878771306574
Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2016 1.0971 +0.0038000000000000256 +0.3475715723040338
Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2016 1.0933 -3.9999999999995595E-4 -0.036573100484588394
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 1.0937 -0.002200000000000202 -0.20074824345289244
Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2016 1.0959 -0.007799999999999807 -0.7067137809187045
Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2016 1.1037 +0.0019000000000000128 +0.17244508985297102
Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2016 1.1018 -0.0025000000000001688 -0.2263877569501176
Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2016 1.1043 -0.0038000000000000256 -0.3429293385073606
Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2016 1.1081 +0.0032000000000000917 +0.28961897004253956
Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2016 1.1049 -0.0024999999999999467 -0.22575401842152587
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 1.1074 -0.006600000000000161 -0.5924596050269457
Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2016 1.114 +0.0020000000000000018 +0.1798561151079099
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 1.112 -9.999999999998899E-5 -0.008991997122564044
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 1.1121 +0.0044000000000001815 +0.39721946375375694
Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2016 1.1077 -0.0025000000000001688 -0.22518465141418176
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 1.1102 +0.0041999999999999815 +0.37974683544304355
Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2016 1.106 -7.999999999999119E-4 -0.07228044813876977
Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2016 1.1068 +0.0043999999999999595 +0.3991291727140691
Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2016 1.1024 +0.0030000000000001137 +0.2728761142441414
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 1.0994 +9.999999999998899E-5 +0.009096697898655748
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 1.0993 -0.006399999999999961 -0.5788188477887246
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 1.1057 -3.00000000000189E-4 -0.027124773960224502
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 1.106 +0.005600000000000049 +0.5089058524172998
Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2016 1.1004 -2.9999999999996696E-4 -0.027255382938136563
Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2016 1.1007 +0.0047999999999999154 +0.43799616753352666
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 1.0959 +0.0029000000000001247 +0.26532479414456134
Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2016 1.093 -0.0024999999999999467 -0.22820629849384488
Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2016 1.0955 +0.0039000000000000146 +0.3572737266398036
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 1.0916 +0.0019000000000000128 +0.17435991557309194
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 1.0897 +0.0034999999999998366 +0.32222426809056515
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 1.0862 -0.0025999999999999357 -0.23879500367375783
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 1.0888 +0.0025999999999999357 +0.2393665991530014
Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2016 1.0862 -8.999999999999009E-4 -0.08278907184249817
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 1.0871 +0.0039000000000000146 +0.36004431314621854
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 1.0832 +0.0013999999999998458 +0.1294139397300711
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 1.0818 +0.0028000000000001357 +0.25949953660797576
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 1.079 +0.007800000000000029 +0.7281553398058378
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 1.0712 +0.01419999999999999 +1.3434247871333866
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 1.057 -0.008299999999999974 -0.7791232516661921
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 1.0653 -1.9999999999997797E-4 -0.018770530267474328
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 1.0655 +0.006999999999999895 +0.6613131790269051
Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2016 1.0585 +0.010000000000000009 +0.9537434430138205
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 1.0485 +0.01770000000000005 +1.7171129220023431
Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2016 1.0308 +0.016799999999999926 +1.656804733727796
Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2016 1.014 -0.014100000000000001 -1.3714619200466842
Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2016 1.0281 -0.03059999999999996 -2.8903372060073593
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 1.0587 +0.011099999999999888 +1.0595647193585336
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 1.0476 +8.000000000001339E-4 +0.07642338555599792
Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2016 1.0468 +0.0016000000000000458 +0.15308075009568256
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 1.0452 +0.012299999999999978 +1.1908219575951193
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 1.0329 +4.999999999999449E-4 +0.04843084075938009
Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2016 1.0324 -0.001000000000000112 -0.09676795045481867
Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2016 1.0334 +0.0040999999999999925 +0.39832896143011
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 1.0293 -0.007299999999999862 -0.7042253521126582
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 1.0366 -0.00990000000000002 -0.9460105112278967
Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2016 1.0465 -0.013900000000000023 -1.3108261033572148
Nájdených 2 289 záznamov, zobrazujem 301 až 400.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií