Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Akciový investičný program CZK

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena CZK

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.3130383875554097 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -1.7438559493876293 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 6.49670329670331 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 11.536690912439006 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.11582230464471 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 12.31225662896347 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.9280183266730218 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 20.071364852810003 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.7156945267645014 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 11.253868517302813 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v CZK) Absolútna zmena (v CZK) Relatívna zmena (v %)
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 1.1298 +9.999999999998899E-5 +0.008851907586077346
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 1.1297 -6.00000000000156E-4 -0.0530832522339324
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 1.1303 +0.006199999999999983 +0.5515523529935109
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 1.1241 +4.00000000000178E-4 +0.03559668950789785
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 1.1237 -0.0038000000000000256 -0.337028824833709
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 1.1275 -0.007200000000000095 -0.6345289503833698
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 1.1347 +0.0040000000000000036 +0.35376315556734994
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 1.1307 -9.999999999998899E-4 -0.0883626402756903
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 1.1317 +0.008099999999999996 +0.7208971164115212
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 1.1236 -0.0028000000000001357 -0.24857954545454675
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 1.1264 -0.010399999999999965 -0.9148486980999166
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 1.1368 -0.0020999999999999908 -0.18438844499077334
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 1.1389 -0.0011999999999998678 -0.10525392509427434
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 1.1401 +9.999999999998899E-5 +0.008771929824561653
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 1.14 +9.999999999998899E-4 +0.08779631255487175
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 1.139 -0.0022999999999999687 -0.20152457723648354
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 1.1413 -9.999999999998899E-5 -0.008761170492377346
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 1.1414 +0.0042999999999999705 +0.3781549555887693
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 1.1371 -0.0020999999999999908 -0.18433988764044784
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 1.1392 -0.0020999999999999908 -0.18400070095505328
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 1.1413 -5.999999999999339E-4 -0.05254400560468753
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 1.1419 +0.0025999999999999357 +0.22821030457298264
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 1.1393 +8.999999999999009E-4 +0.07905832747714214
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 1.1384 -0.0012999999999998568 -0.11406510485214483
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 1.1397 -0.0032000000000000917 -0.2799895003937394
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 1.1429 +9.999999999998899E-5 +0.008750437521868548
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 1.1428 +0.005300000000000082 +0.4659340659340643
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 1.1375 -8.000000000001339E-4 -0.0702802424668505
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 1.1383 -4.999999999999449E-4 -0.04390586582367462
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 1.1388 +0.0046999999999999265 +0.41442553566703566
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 1.1341 +0.0023000000000001908 +0.2032161159215491
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 1.1318 +0.009499999999999842 +0.8464759868127771
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 1.1223 -7.999999999999119E-4 -0.07123141305315528
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 1.1231 +0.0035000000000000586 +0.31261164701679434
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 1.1196 -0.009400000000000075 -0.832595217006201
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 1.129 -7.999999999999119E-4 -0.07080899274207297
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 1.1298 +0.0020999999999999908 +0.1862197392923548
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 1.1277 +5.999999999999339E-4 +0.05323396326855345
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 1.1271 -0.011300000000000088 -0.992621222768804
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 1.1384 +0.0020999999999999908 +0.18481034937956053
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 1.1363 -0.007399999999999851 -0.647022820669747
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 1.1437 +0.0010999999999998789 +0.09627166112373686
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 1.1426 +0.0012000000000000899 +0.10513404590855657
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 1.1414 +0.0035000000000000586 +0.30758414623429076
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 1.1379 +9.999999999998899E-4 +0.08795848359572744
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 1.1369 -0.0047999999999999154 -0.4204256810020155
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 1.1417 +0.0046999999999999265 +0.4133685136323635
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 1.137 +0.0031000000000001027 +0.27339271540699883
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 1.1339 -0.0043000000000001926 -0.3777894921806535
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 1.1382 +4.00000000000178E-4 +0.03515556336792258
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 1.1378 +0.0040999999999999925 +0.3616477022139861
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 1.1337 -0.0037000000000000366 -0.3253033233690843
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 1.1374 +0.0020000000000000018 +0.1761493746697198
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 1.1354 -0.0020999999999999908 -0.18461538461538396
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 1.1375 -4.999999999999449E-4 -0.04393673110719476
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 1.138 +4.999999999999449E-4 +0.0439560439560438
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 1.1375 -0.0012000000000000899 -0.10538333186967463
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 1.1387 +0.005900000000000016 +0.5208333333333286
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 1.1328 +0.007600000000000051 +0.6754354781372172
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 1.1252 +4.999999999999449E-4 +0.04445629945762164
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 1.1247 -0.0021999999999999797 -0.19522584080219474
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 1.1269 -7.999999999999119E-4 -0.07094085306374609
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 1.1277 +0.0 +0.0
Thu May 25 00:00:00 CEST 2017 1.1277 +4.999999999999449E-4 +0.04435770049680343
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 1.1272 +0.0015000000000000568 +0.13325042195968706
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 1.1257 -7.00000000000145E-4 -0.06214488636364024
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 1.1264 +0.0021999999999999797 +0.1956947162426559
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 1.1242 +0.006600000000000161 +0.5905511811023842
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 1.1176 -0.0040999999999999925 -0.3655166265489953
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 1.1217 -0.009600000000000053 -0.8485812781755584
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 1.1313 -9.999999999998899E-5 -0.008838607035528412
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 1.1314 +0.0035000000000000586 +0.3103111978012265
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 1.1279 +0.0020000000000000018 +0.1776356692423775
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 1.1259 +9.999999999998899E-4 +0.08889679082584223
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 1.1249 +0.0012000000000000899 +0.1067900685236367
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 1.1237 +0.00749999999999984 +0.671922594517099
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 1.1162 +0.0045000000000001705 +0.4047854637042576
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 1.1117 -8.000000000001339E-4 -0.07191011235956069
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 1.1125 -0.0037000000000000366 -0.33148181329511317
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 1.1162 +0.0017000000000000348 +0.15253476895469475
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 1.1145 -9.999999999998899E-4 -0.08964589870011253
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 1.1155 -7.00000000000145E-4 -0.06271277548826504
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 1.1162 +4.00000000000178E-4 +0.03584871840833159
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 1.1158 +0.0036999999999998145 +0.3327038935347417
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 1.1121 +0.009500000000000064 +0.8615998548884534
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 1.1026 -0.0033000000000000806 -0.2983994936251122
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 1.1059 +0.0013000000000000789 +0.11768966141589488
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 1.1046 -0.0044999999999999485 -0.4057343792264021
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 1.1091 -0.0019000000000000128 -0.17101710171016293
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 1.111 -0.0034000000000000696 -0.3050969131371204
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 1.1144 +1.9999999999997797E-4 +0.017950098725535213
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 1.1142 +0.0018000000000000238 +0.16181229773462746
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 1.1124 -0.0010999999999998789 -0.09878760664570052
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 1.1135 +0.0020000000000000018 +0.17993702204228157
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 1.1115 +0.0 +0.0
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 1.1115 -0.0039000000000000146 -0.3496503496503607
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 1.1154 +0.0026999999999999247 +0.24265300620112384
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 1.1127 -1.9999999999997797E-4 -0.017971066582802564
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 1.1129 +0.0029999999999998916 +0.2702946211370403
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 1.1099 -0.0011999999999998678 -0.10800108001079423
Nájdených 2 289 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií