Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Vyvážený investičný program CZK

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena CZK

Aktuálna hodnota podielového listu 1.4564 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu May 17 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.38933347552947417 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.6237580985987701 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 0.10436593735638766 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 1.6775517652481309 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.6166339735815929 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 5.189452599342381 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.692933117038109 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 12.03220612271324 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.291986889246167 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.675849417288836 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v CZK) Absolútna zmena (v CZK) Relatívna zmena (v %)
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 1.3735 -0.0021999999999999797 -0.1599185869012132
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 1.3757 -0.0026000000000001577 -0.188638177465009
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 1.3783 -6.999999999999229E-4 -0.05076142131979111
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 1.379 +3.9999999999995595E-4 +0.02901494269549687
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 1.3786 +0.0051000000000001044 +0.3713141609028128
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 1.3735 -7.00000000000145E-4 -0.05093872798720156
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 1.3742 +0.0016000000000000458 +0.11656709893632922
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 1.3726 +0.00670000000000015 +0.49051907167437037
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 1.3659 +0.007399999999999851 +0.5447184394552664
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 1.3585 +0.005400000000000071 +0.3990835858399322
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 1.3531 -0.006099999999999994 -0.4487934078869955
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 1.3592 -0.0041999999999999815 -0.30805339592195935
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 1.3634 -9.999999999998899E-5 -0.007334066740000367
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 1.3635 +0.0 +0.0
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 1.3635 +0.0038000000000000256 +0.27947341325291575
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 1.3597 -2.0000000000020002E-4 -0.014706963747343593
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 1.3599 -0.012499999999999956 -0.9108131740017456
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 1.3724 +8.000000000001339E-4 +0.05832604257803098
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 1.3716 -0.0020999999999999908 -0.15287180607120376
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 1.3737 -0.0020999999999999908 -0.15263846489315824
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 1.3758 +0.0032999999999998586 +0.24043715846993052
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 1.3725 +0.006099999999999994 +0.4464285714285836
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 1.3664 -0.0023999999999999577 -0.17533606078316666
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 1.3688 +0.0040000000000000036 +0.2930832356389317
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 1.3648 -8.999999999999009E-4 -0.06590027092332207
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 1.3657 +0.0016999999999998128 +0.1246334310850159
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 1.364 -0.0037999999999998035 -0.27781839450210555
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 1.3678 -0.0040000000000000036 -0.2915876949992793
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 1.3718 +0.0019000000000000128 +0.13869625520111128
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 1.3699 +0.006599999999999939 +0.4841194161226241
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 1.3633 -0.0014000000000000679 -0.1025866490803935
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 1.3647 -0.0041999999999999815 -0.3068156914310691
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 1.3689 -0.0036000000000000476 -0.26229508196720985
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 1.3725 -0.0041999999999999815 -0.3050773589017126
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 1.3767 -0.0011999999999998678 -0.08708904855213007
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 1.3779 -0.0024000000000001798 -0.17387524451207526
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 1.3803 +0.0014000000000000679 +0.1015302052360596
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 1.3789 -0.0047999999999999154 -0.3468960034689559
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 1.3837 -0.0015000000000000568 -0.10828761189721092
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 1.3852 +0.0040999999999999925 +0.29686481789876495
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 1.3811 -0.006099999999999994 -0.43973471741637127
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 1.3872 +0.0 +0.0
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 1.3872 -0.001000000000000112 -0.0720357297219465
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 1.3882 +0.0 +0.0
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 1.3882 +2.0000000000020002E-4 +0.01440922190202798
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 1.388 +0.0020000000000000018 +0.14430014430013216
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 1.386 +4.999999999999449E-4 +0.03608805485384892
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 1.3855 +0.0026999999999999247 +0.19525600231413875
Thu May 14 00:00:00 CEST 2015 1.3828 +0.0043999999999999595 +0.3192106790481688
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 1.3784 +0.0016000000000000458 +0.11621150493898824
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 1.3768 -0.0030999999999998806 -0.22465396043190822
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 1.3799 +0.007599999999999829 +0.5538147635356694
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 1.3723 +4.00000000000178E-4 +0.029156644070283733
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 1.3719 -0.0040000000000000036 -0.29071880223852986
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 1.3759 -0.007600000000000051 -0.5493314058547298
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 1.3835 +0.00550000000000006 +0.3991291727140691
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 1.378 -0.005800000000000027 -0.41913571325335397
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 1.3838 -0.0049000000000001265 -0.3528479873262853
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 1.3887 -0.0018000000000000238 -0.1294498381876963
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 1.3905 +7.00000000000145E-4 +0.050366959274711576
Fri Apr 24 00:00:00 CEST 2015 1.3898 +2.9999999999996696E-4 +0.021590500179911487
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 1.3895 +9.999999999998899E-4 +0.07202016564637859
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 1.3885 -3.9999999999995595E-4 -0.028799769601846492
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 1.3889 +0.0013000000000000789 +0.09368694148170675
Mon Apr 20 00:00:00 CEST 2015 1.3876 +0.0036000000000000476 +0.26011560693642366
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 1.384 -0.006800000000000139 -0.4889272361231036
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 1.3908 -0.0020999999999999908 -0.15076459185870306
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 1.3929 +0.0028000000000001357 +0.20142435795986557
Tue Apr 14 00:00:00 CEST 2015 1.3901 +8.999999999999009E-4 +0.06478548805065998
Mon Apr 13 00:00:00 CEST 2015 1.3892 -0.0022999999999999687 -0.16528925619834922
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 1.3915 +0.0037000000000000366 +0.2666090214728456
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 1.3878 +0.0031999999999998696 +0.23111367904087388
Wed Apr 08 00:00:00 CEST 2015 1.3846 +0.0027000000000001467 +0.19538316810189826
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 1.3819 +0.0047999999999999154 +0.3485585651005607
Fri Apr 03 00:00:00 CEST 2015 1.3771 -1.9999999999997797E-4 -0.014521164597397274
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 1.3773 +0.0015000000000000568 +0.10902747492369258
Wed Apr 01 00:00:00 CEST 2015 1.3758 +0.0020000000000000018 +0.14558159848594698
Tue Mar 31 00:00:00 CEST 2015 1.3738 -0.0037000000000000366 -0.26860254083484847
Mon Mar 30 00:00:00 CEST 2015 1.3775 +0.0042999999999999705 +0.3131371977861903
Fri Mar 27 00:00:00 CET 2015 1.3732 +9.999999999998899E-4 +0.07287567409997564
Thu Mar 26 00:00:00 CET 2015 1.3722 -0.0024999999999999467 -0.18185785989670933
Wed Mar 25 00:00:00 CET 2015 1.3747 -0.00550000000000006 -0.3984929720330399
Tue Mar 24 00:00:00 CET 2015 1.3802 -6.999999999999229E-4 -0.05069157795639967
Mon Mar 23 00:00:00 CET 2015 1.3809 -4.999999999999449E-4 -0.036195164326045415
Fri Mar 20 00:00:00 CET 2015 1.3814 +0.006899999999999906 +0.5020007275372791
Thu Mar 19 00:00:00 CET 2015 1.3745 +0.001100000000000101 +0.0800931993592684
Wed Mar 18 00:00:00 CET 2015 1.3734 +0.005700000000000038 +0.41675806097829593
Tue Mar 17 00:00:00 CET 2015 1.3677 -0.0021999999999999797 -0.16059566391707847
Mon Mar 16 00:00:00 CET 2015 1.3699 +0.005599999999999827 +0.4104669061056825
Fri Mar 13 00:00:00 CET 2015 1.3643 -4.999999999999449E-4 -0.03663540445487001
Thu Mar 12 00:00:00 CET 2015 1.3648 +0.0034000000000000696 +0.24974291170853746
Wed Mar 11 00:00:00 CET 2015 1.3614 +0.0026999999999999247 +0.19871936409802515
Tue Mar 10 00:00:00 CET 2015 1.3587 -0.006399999999999961 -0.4688301223353619
Mon Mar 09 00:00:00 CET 2015 1.3651 -9.000000000001229E-4 -0.06588579795023009
Fri Mar 06 00:00:00 CET 2015 1.366 -0.007399999999999851 -0.5388087956895191
Thu Mar 05 00:00:00 CET 2015 1.3734 +0.0023999999999999577 +0.17505470459518335
Wed Mar 04 00:00:00 CET 2015 1.371 -2.9999999999996696E-4 -0.02187705097352932
Tue Mar 03 00:00:00 CET 2015 1.3713 -0.0023999999999999577 -0.17471063550993904
Mon Mar 02 00:00:00 CET 2015 1.3737 +0.0015999999999998238 +0.11660957656145854
Fri Feb 27 00:00:00 CET 2015 1.3721 +0.0020000000000000018 +0.14597474636887853
Nájdených 2 315 záznamov, zobrazujem 701 až 800.[<<] 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií