Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Vyvážený investičný program CZK

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena CZK

Aktuálna hodnota podielového listu 1.4548 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed May 16 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.6665009226236807 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.5824982993964389 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 0.06310613815405652 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 1.3090394942452233 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.657893772783924 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 5.14819280014005 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.6796957140967406 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 11.99094632351091 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.2844718432716737 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.675849417288836 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v CZK) Absolútna zmena (v CZK) Relatívna zmena (v %)
Thu Dec 10 00:00:00 CET 2015 1.3526 +5.999999999999339E-4 +0.04437869822484686
Wed Dec 09 00:00:00 CET 2015 1.352 -0.0040999999999999925 -0.30233758572376246
Tue Dec 08 00:00:00 CET 2015 1.3561 -0.0043999999999999595 -0.32341051084159744
Mon Dec 07 00:00:00 CET 2015 1.3605 -0.0017000000000000348 -0.12479812068713159
Fri Dec 04 00:00:00 CET 2015 1.3622 +0.005900000000000016 +0.43500700435006934
Thu Dec 03 00:00:00 CET 2015 1.3563 -0.010000000000000009 -0.7319036814755151
Wed Dec 02 00:00:00 CET 2015 1.3663 -0.005900000000000016 -0.42996647718990744
Tue Dec 01 00:00:00 CET 2015 1.3722 +0.0049000000000001265 +0.35837051122651076
Mon Nov 30 00:00:00 CET 2015 1.3673 -0.0016000000000000458 -0.11688216816422425
Fri Nov 27 00:00:00 CET 2015 1.3689 +4.999999999999449E-4 +0.03653902367727824
Thu Nov 26 00:00:00 CET 2015 1.3684 +0.0014000000000000679 +0.1024140453548057
Wed Nov 25 00:00:00 CET 2015 1.367 +0.001100000000000101 +0.08053298191670422
Tue Nov 24 00:00:00 CET 2015 1.3659 -0.002100000000000213 -0.15350877192985024
Mon Nov 23 00:00:00 CET 2015 1.368 +0.0 +0.0
Fri Nov 20 00:00:00 CET 2015 1.368 +5.00000000000167E-4 +0.03656307129800496
Thu Nov 19 00:00:00 CET 2015 1.3675 +0.0014999999999998348 +0.10980966325035979
Wed Nov 18 00:00:00 CET 2015 1.366 +0.009100000000000108 +0.6706463261846949
Mon Nov 16 00:00:00 CET 2015 1.3569 +0.005400000000000071 +0.3995560488346399
Fri Nov 13 00:00:00 CET 2015 1.3515 -0.0039000000000000146 -0.287737937140335
Thu Nov 12 00:00:00 CET 2015 1.3554 -0.007000000000000117 -0.513799177921328
Wed Nov 11 00:00:00 CET 2015 1.3624 -2.9999999999996696E-4 -0.022015117047033073
Tue Nov 10 00:00:00 CET 2015 1.3627 +0.0013000000000000789 +0.09548993682972196
Mon Nov 09 00:00:00 CET 2015 1.3614 -0.005800000000000027 -0.4242246928028095
Fri Nov 06 00:00:00 CET 2015 1.3672 -0.0030000000000001137 -0.21894613924975204
Thu Nov 05 00:00:00 CET 2015 1.3702 -4.999999999999449E-4 -0.036477712117886085
Wed Nov 04 00:00:00 CET 2015 1.3707 -7.999999999999119E-4 -0.05833029529711098
Tue Nov 03 00:00:00 CET 2015 1.3715 +4.999999999999449E-4 +0.03646973012398291
Mon Nov 02 00:00:00 CET 2015 1.371 +0.006000000000000005 +0.439560439560438
Fri Oct 30 00:00:00 CET 2015 1.365 -7.999999999999119E-4 -0.058573729682237285
Thu Oct 29 00:00:00 CET 2015 1.3658 +0.0041999999999999815 +0.3084606345475862
Tue Oct 27 00:00:00 CET 2015 1.3616 -0.0012000000000000899 -0.08805400645729833
Mon Oct 26 00:00:00 CET 2015 1.3628 -1.9999999999997797E-4 -0.01467351430667918
Fri Oct 23 00:00:00 CEST 2015 1.363 +0.006699999999999928 +0.49399100493990034
Thu Oct 22 00:00:00 CEST 2015 1.3563 +0.008399999999999963 +0.6231916314266499
Wed Oct 21 00:00:00 CEST 2015 1.3479 -0.0014999999999998348 -0.11116051578477482
Tue Oct 20 00:00:00 CEST 2015 1.3494 -0.0016000000000000458 -0.11843079200592399
Mon Oct 19 00:00:00 CEST 2015 1.351 +0.0010999999999998789 +0.08148751759389938
Fri Oct 16 00:00:00 CEST 2015 1.3499 +0.0020000000000000018 +0.1483789598634786
Thu Oct 15 00:00:00 CEST 2015 1.3479 +0.006800000000000139 +0.5070464544031097
Wed Oct 14 00:00:00 CEST 2015 1.3411 -3.9999999999995595E-4 -0.02981736861721629
Tue Oct 13 00:00:00 CEST 2015 1.3415 -0.0039000000000000146 -0.2898766166195941
Mon Oct 12 00:00:00 CEST 2015 1.3454 +5.999999999999339E-4 +0.04461629982152715
Fri Oct 09 00:00:00 CEST 2015 1.3448 +0.0022999999999999687 +0.17132216014897494
Thu Oct 08 00:00:00 CEST 2015 1.3425 +0.0024999999999999467 +0.18656716417910957
Wed Oct 07 00:00:00 CEST 2015 1.34 +0.0037000000000000366 +0.2768839332485129
Tue Oct 06 00:00:00 CEST 2015 1.3363 +9.000000000001229E-4 +0.0673955369177861
Mon Oct 05 00:00:00 CEST 2015 1.3354 +0.010000000000000009 +0.7544892108042802
Fri Oct 02 00:00:00 CEST 2015 1.3254 +0.007599999999999829 +0.5767187737137505
Thu Oct 01 00:00:00 CEST 2015 1.3178 -3.9999999999995595E-4 -0.030344409042626808
Wed Sep 30 00:00:00 CEST 2015 1.3182 +0.008599999999999941 +0.6566890653634658
Tue Sep 29 00:00:00 CEST 2015 1.3096 -0.0121 -0.915487629567977
Fri Sep 25 00:00:00 CEST 2015 1.3217 +0.0018000000000000238 +0.13637396772483612
Thu Sep 24 00:00:00 CEST 2015 1.3199 -0.0034999999999998366 -0.2644703037630194
Wed Sep 23 00:00:00 CEST 2015 1.3234 +0.0 +0.0
Tue Sep 22 00:00:00 CEST 2015 1.3234 -0.009200000000000097 -0.6903797088398704
Mon Sep 21 00:00:00 CEST 2015 1.3326 -4.999999999999449E-4 -0.03750656364863403
Fri Sep 18 00:00:00 CEST 2015 1.3331 -0.005300000000000082 -0.3959952181709525
Thu Sep 17 00:00:00 CEST 2015 1.3384 +0.0 +0.0
Wed Sep 16 00:00:00 CEST 2015 1.3384 +0.007300000000000084 +0.5484186011569534
Tue Sep 15 00:00:00 CEST 2015 1.3311 +0.0037000000000000366 +0.27874039475665313
Mon Sep 14 00:00:00 CEST 2015 1.3274 -0.0017000000000000348 -0.12790610187344953
Fri Sep 11 00:00:00 CEST 2015 1.3291 +1.9999999999997797E-4 +0.015050041387624447
Thu Sep 10 00:00:00 CEST 2015 1.3289 +1.9999999999997797E-4 +0.015052306766023094
Wed Sep 09 00:00:00 CEST 2015 1.3287 -0.0027999999999999137 -0.21028914757791028
Tue Sep 08 00:00:00 CEST 2015 1.3315 +0.008899999999999908 +0.6729169817027127
Mon Sep 07 00:00:00 CEST 2015 1.3226 +0.0 +0.0
Fri Sep 04 00:00:00 CEST 2015 1.3226 -0.008199999999999985 -0.6161707243763175
Thu Sep 03 00:00:00 CEST 2015 1.3308 +0.0 +0.0
Wed Sep 02 00:00:00 CEST 2015 1.3308 +0.008299999999999974 +0.6275992438563378
Tue Sep 01 00:00:00 CEST 2015 1.3225 -0.011800000000000033 -0.8843588398411129
Mon Aug 31 00:00:00 CEST 2015 1.3343 -0.0039000000000000146 -0.29143625765954084
Fri Aug 28 00:00:00 CEST 2015 1.3382 +7.00000000000145E-4 +0.05233644859814035
Thu Aug 27 00:00:00 CEST 2015 1.3375 +0.014100000000000001 +1.0654375094453599
Wed Aug 26 00:00:00 CEST 2015 1.3234 +0.007199999999999873 +0.5470293268500228
Tue Aug 25 00:00:00 CEST 2015 1.3162 +7.00000000000145E-4 +0.05321170657546759
Mon Aug 24 00:00:00 CEST 2015 1.3155 -0.02310000000000012 -1.725683549977603
Fri Aug 21 00:00:00 CEST 2015 1.3386 -0.014000000000000012 -1.0350436196954007
Thu Aug 20 00:00:00 CEST 2015 1.3526 -0.010299999999999976 -0.7557414337075414
Wed Aug 19 00:00:00 CEST 2015 1.3629 -0.0045999999999999375 -0.3363802559414921
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 1.3675 -0.001100000000000101 -0.08037410492475772
Mon Aug 17 00:00:00 CEST 2015 1.3686 +0.0027000000000001467 +0.19767186470460274
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 1.3659 +9.999999999998899E-4 +0.073265440691614
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 1.3649 +1.9999999999997797E-4 +0.014655235582907267
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 1.3647 -0.0029999999999998916 -0.21934634788330243
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 1.3677 -0.0043000000000001926 -0.3134110787172233
Mon Aug 10 00:00:00 CEST 2015 1.372 +0.0052000000000000934 +0.380450687737806
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 1.3668 -0.0010999999999998789 -0.08041523503179349
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 1.3679 -0.002100000000000213 -0.15328467153285885
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 1.37 +0.0 +0.0
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 1.37 +0.001000000000000112 +0.07304601899195973
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 1.369 +1.9999999999997797E-4 +0.014611338398594853
Fri Jul 31 00:00:00 CEST 2015 1.3688 +6.999999999999229E-4 +0.05116585044953581
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 1.3681 +4.00000000000178E-4 +0.029246179717773657
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 1.3677 +0.0032999999999998586 +0.24186455584870714
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 1.3644 +0.0042999999999999705 +0.31615322402764434
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 1.3601 -0.005699999999999816 -0.4173378239859318
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 1.3658 -0.004200000000000204 -0.3065693430657035
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 1.37 -0.0034999999999998366 -0.25482344375681976
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 1.3735 -0.0021999999999999797 -0.1599185869012132
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 1.3757 -0.0026000000000001577 -0.188638177465009
Nájdených 1 237 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií