Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Vyvážený investičný program CZK

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena CZK

Aktuálna hodnota podielového listu 1.4564 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu May 17 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.38933347552947417 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.6237580985987701 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 0.10436593735638766 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 1.6775517652481309 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.6166339735815929 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 5.189452599342381 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.6913825538902527 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 12.03220612271324 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.29072089243485 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.675849417288836 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v CZK) Absolútna zmena (v CZK) Relatívna zmena (v %)
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 1.4393 +0.0020000000000000018 +0.1391497947540472
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 1.4373 +6.999999999999229E-4 +0.048726158986497126
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 1.4366 -9.999999999998899E-4 -0.06956037840845397
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 1.4376 -0.0017000000000000348 -0.1181129715834004
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 1.4393 +9.999999999998899E-5 +0.0069483046136724624
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 1.4392 +0.0026999999999999247 +0.18795683954053288
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 1.4365 -3.9999999999995595E-4 -0.02783770617300263
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 1.4369 +0.0 +0.0
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 1.4369 +0.0021999999999999797 +0.15334216212448837
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 1.4347 +0.0017000000000000348 +0.11863224005583106
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 1.433 +0.0052000000000000934 +0.36419666619976
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 1.4278 -0.001000000000000112 -0.06998880179172318
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 1.4288 +0.0018000000000000238 +0.1261387526278952
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 1.427 -0.006099999999999994 -0.4256506873211947
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 1.4331 -2.9999999999996696E-4 -0.020929259104235598
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 1.4334 +0.0012000000000000899 +0.08378718056138723
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 1.4322 +9.999999999998899E-5 +0.006982752601075504
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 1.4321 -0.006000000000000005 -0.4172171615325766
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 1.4381 +2.9999999999996696E-4 +0.020865210738634232
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 1.4378 -0.0043999999999999595 -0.30508944667869287
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 1.4422 +6.999999999999229E-4 +0.048560527228573847
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 1.4415 +0.0016000000000000458 +0.11111882769637305
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 1.4399 +9.999999999998899E-4 +0.06949753283758753
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 1.4389 -5.999999999999339E-4 -0.0416811392844636
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 1.4395 -0.0024999999999999467 -0.17337031900139266
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 1.442 +0.0020999999999999908 +0.14584346135148962
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 1.4399 +0.0027999999999999137 +0.19483682415975068
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 1.4371 -0.0021999999999999797 -0.15285208087264834
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 1.4393 +4.999999999999449E-4 +0.03475118154017309
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 1.4388 +0.0021999999999999797 +0.15313935681469104
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 1.4366 -0.0022999999999999687 -0.15984432552643568
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 1.4389 +7.00000000000145E-4 +0.04867195104993982
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 1.4382 -0.0019000000000000128 -0.1319352822720674
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 1.4401 -2.9999999999996696E-4 -0.02082754790335173
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 1.4404 +0.0 +0.0
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 1.4404 -6.00000000000156E-4 -0.04163775156142435
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 1.441 +0.0036000000000000476 +0.2504522053708058
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 1.4374 +0.0045999999999999375 +0.32104969290898566
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 1.4328 +9.000000000001229E-4 +0.06285355122565761
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 1.4319 -0.001100000000000101 -0.07676203768318146
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 1.433 -3.9999999999995595E-4 -0.02790567880562378
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 1.4334 +0.0 +0.0
Thu May 25 00:00:00 CEST 2017 1.4334 +4.999999999999449E-4 +0.03489427036080883
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 1.4329 +0.0017000000000000348 +0.11878144214645658
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 1.4312 -0.0021999999999999797 -0.15348123343099473
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 1.4334 +0.001100000000000101 +0.07679955316623932
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 1.4323 +0.0031999999999998696 +0.22391715065424478
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 1.4291 -0.0023999999999999577 -0.16765630457561542
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 1.4315 -0.0046999999999999265 -0.3272524718005769
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 1.4362 -1.9999999999997797E-4 -0.013923698134220786
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 1.4364 +0.0015999999999998238 +0.11151379983272136
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 1.4348 +8.000000000001339E-4 +0.05578800557881891
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 1.434 +4.999999999999449E-4 +0.03487966515520213
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 1.4335 +7.999999999999119E-4 +0.05583862636977699
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 1.4327 +0.005900000000000016 +0.4135127558172229
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 1.4268 +0.0018000000000000238 +0.12631578947367927
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 1.425 -2.9999999999996696E-4 -0.02104820037887123
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 1.4253 -0.0022999999999999687 -0.16110955449704534
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 1.4276 +8.999999999999009E-4 +0.0630826382561196
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 1.4267 -0.0010999999999998789 -0.07704160246532865
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 1.4278 +9.999999999998899E-5 +0.007004272606295103
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 1.4277 +3.9999999999995595E-4 +0.02802494219855589
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 1.4273 +0.0020000000000000018 +0.14032133585912732
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 1.4253 +0.0051000000000001044 +0.3591043514997949
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 1.4202 -0.0019000000000000128 -0.13360523169959038
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 1.4221 +0.0 +0.0
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 1.4221 -0.0019000000000000128 -0.13342696629213435
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 1.424 -6.00000000000156E-4 -0.04211708549769355
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 1.4246 -0.0015999999999998238 -0.11218622914036303
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 1.4262 +0.0 +0.0
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 1.4262 +0.0012999999999998568 +0.09123447259456441
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 1.4249 -9.999999999998899E-5 -0.00701754385964648
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 1.425 +5.999999999999339E-4 +0.042122999157527374
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 1.4244 +0.0 +0.0
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 1.4244 -0.0034999999999998366 -0.24511520414594656
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 1.4279 +0.0015000000000000568 +0.10515984296131364
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 1.4264 -3.00000000000189E-4 -0.021027546085377935
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 1.4267 +0.0024000000000001798 +0.16850382644106787
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 1.4243 -5.00000000000167E-4 -0.035092644581709465
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 1.4248 +0.0030000000000001137 +0.2110001406667692
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 1.4218 +0.0021999999999999797 +0.15497323189630663
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 1.4196 -1.9999999999997797E-4 -0.014086491055081751
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 1.4198 +6.999999999999229E-4 +0.049327038263683676
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 1.4191 +6.999999999999229E-4 +0.049351381838675934
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 1.4184 -0.0014999999999998348 -0.10564124234100802
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 1.4199 -0.0029000000000001247 -0.20382344672478325
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 1.4228 +0.0020999999999999908 +0.14781445766172396
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 1.4207 +6.00000000000156E-4 +0.042250545736237655
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 1.4201 +0.0026999999999999247 +0.1904896288979785
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 1.4174 +0.005400000000000071 +0.382436260623237
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 1.412 -0.0018000000000000238 -0.12731645211486864
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 1.4138 -0.0014000000000000679 -0.09892594686263578
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 1.4152 -0.0038000000000000256 -0.26779422128258545
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 1.419 -0.0030999999999998806 -0.21798748329933915
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 1.4221 -0.0020000000000000018 -0.14043957587249167
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 1.4241 -1.9999999999997797E-4 -0.014041985536749735
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 1.4243 -0.0017000000000000348 -0.11921458625526782
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 1.426 +0.0042999999999999705 +0.30245480762467025
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 1.4217 -0.0013000000000000789 -0.09135628952915908
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 1.423 -1.9999999999997797E-4 -0.014052838673407564
Nájdených 2 315 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií