Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Vyvážený investičný program CZK

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena CZK

Aktuálna hodnota podielového listu 1.4571 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Tue May 22 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.8299468867166371 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.21756495677946 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 0.24820687039727174 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 1.7575016427181622 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.4036236968666951 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 5.279701184723217 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.7234557189005795 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 12.27569993326596 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.337583879822236 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.675849417288836 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v CZK) Absolútna zmena (v CZK) Relatívna zmena (v %)
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 1.4686 -0.0029000000000001247 -0.19707781175671357
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 1.4715 -0.0027999999999999137 -0.18992064030386757
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 1.4743 +0.006799999999999917 +0.4633730834752896
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 1.4675 +0.0046999999999999265 +0.321301613344275
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 1.4628 -9.999999999998899E-4 -0.06831534362616765
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 1.4638 -8.999999999999009E-4 -0.0614460299037205
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 1.4647 -0.0018000000000000238 -0.122741220593241
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 1.4665 +0.0016999999999998128 +0.11605679956305437
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 1.4648 +0.00550000000000006 +0.3768930309052223
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 1.4593 +0.0 +0.0
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 1.4593 -0.0010999999999998789 -0.07532182963571188
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 1.4604 +2.9999999999996696E-4 +0.02054653790834493
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 1.4601 +0.0016000000000000458 +0.10970174837162006
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 1.4585 -0.0015000000000000568 -0.10273972602739434
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 1.46 +0.0023999999999999577 +0.1646542261251227
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 1.4576 -4.999999999999449E-4 -0.03429120087785975
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 1.4581 +0.0036000000000000476 +0.24750773461670406
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 1.4545 -6.00000000000156E-4 -0.04123427943098079
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 1.4551 +6.00000000000156E-4 +0.041251289102788746
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 1.4545 -5.00000000000167E-4 -0.03436426116839186
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 1.455 -4.999999999999449E-4 -0.03435245620060812
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 1.4555 +0.0036000000000000476 +0.24795096080998746
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 1.4519 -0.0020999999999999908 -0.14442916093535985
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 1.454 +0.0040000000000000036 +0.2758620689655231
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 1.45 -0.0023999999999999577 -0.16524373450840812
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 1.4524 -0.0013000000000000789 -0.08942697943179212
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 1.4537 -5.999999999999339E-4 -0.04125696211235663
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 1.4543 -0.0017000000000000348 -0.116758241758248
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 1.456 -0.0025999999999999357 -0.17825311942958422
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 1.4586 +0.0011999999999998678 +0.08233841086865823
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 1.4574 -5.999999999999339E-4 -0.041152263374470976
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 1.458 +0.0020000000000000018 +0.1373626373626422
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 1.456 +0.0017000000000000348 +0.11689472598501993
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 1.4543 -9.000000000001229E-4 -0.06184716877406515
Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017 1.4552 +0.0021999999999999797 +0.15141087405368125
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 1.453 +7.00000000000145E-4 +0.048199407835852526
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 1.4523 +9.999999999998899E-4 +0.06890374147315015
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 1.4513 +0.0036000000000000476 +0.24867030462112893
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 1.4477 +6.999999999999229E-4 +0.04837595024187635
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 1.447 -0.0035999999999998256 -0.24817316972286108
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 1.4506 -9.000000000001229E-4 -0.062004822597316434
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 1.4515 -0.0020000000000000018 -0.13759889920879687
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 1.4535 -4.999999999999449E-4 -0.0343878954607959
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 1.454 -7.00000000000145E-4 -0.0481198872619899
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 1.4547 +0.004200000000000204 +0.2895553257497454
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 1.4505 +0.0 +0.0
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 1.4505 +0.0 +0.0
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 1.4505 +0.0 +0.0
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 1.4505 +0.0 +0.0
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 1.4505 +0.0 +0.0
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 1.4505 +0.0 +0.0
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 1.4505 +0.0 +0.0
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 1.4505 -0.0017000000000000348 -0.11706376532157492
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 1.4522 +0.0011999999999998678 +0.0827015851136963
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 1.451 +1.9999999999997797E-4 +0.01378549765647108
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 1.4508 +7.00000000000145E-4 +0.04827253292877742
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 1.4501 +0.0023999999999999577 +0.16578020308075736
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 1.4477 +0.0029999999999998916 +0.20765556863015888
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 1.4447 -0.0015999999999998238 -0.1106271174721627
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 1.4463 -3.00000000000189E-4 -0.020738282870198077
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 1.4466 +0.001100000000000101 +0.07609823590453857
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 1.4455 +3.9999999999995595E-4 +0.027679745346347318
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 1.4451 -0.0019000000000000128 -0.13130615065652762
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 1.447 -4.999999999999449E-4 -0.034542314335055835
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 1.4475 -7.999999999999119E-4 -0.05523717461851163
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 1.4483 -9.999999999998899E-5 -0.006904170118744446
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 1.4484 -7.00000000000145E-4 -0.048305845007263315
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 1.4491 +6.00000000000156E-4 +0.04142216085607231
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 1.4485 -0.001000000000000112 -0.06898930665747116
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 1.4495 +4.999999999999449E-4 +0.0345065562456881
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 1.449 +0.0045000000000001705 +0.31152647975079617
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 1.4445 -1.0000000000021103E-4 -0.006922331441245433
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 1.4446 +0.0030000000000001137 +0.20810210876804547
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 1.4416 +0.0033000000000000806 +0.22943753041786863
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 1.4383 -0.0026000000000001577 -0.18044277881880078
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 1.4409 -9.999999999998899E-4 -0.0693529370968804
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 1.4419 +0.0022999999999999687 +0.15976660183383729
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 1.4396 +0.0044999999999999485 +0.3135669988154177
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 1.4351 +0.0016000000000000458 +0.1116149284966923
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 1.4335 -4.999999999999449E-4 -0.03486750348675116
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 1.434 -6.00000000000156E-4 -0.041823504809713086
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 1.4346 +8.000000000001339E-4 +0.0557957874180488
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 1.4338 -9.999999999998899E-5 -0.00697398702837404
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 1.4339 -4.999999999999449E-4 -0.0348577802565444
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 1.4344 +0.0028999999999999027 +0.20258470136221263
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 1.4315 +1.9999999999997797E-4 +0.013973310976041375
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 1.4313 -0.0023999999999999577 -0.16739903745552454
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 1.4337 -0.0038000000000000256 -0.2643478260869614
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 1.4375 +0.0020000000000000018 +0.13932427725531227
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 1.4355 -2.9999999999996696E-4 -0.02089427496865426
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 1.4358 +0.004999999999999893 +0.34945485043331814
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 1.4308 -0.0023999999999999577 -0.1674574379011915
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 1.4332 -0.005199999999999871 -0.361512791991089
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 1.4384 -0.0012000000000000899 -0.08335648791330641
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 1.4396 -4.999999999999449E-4 -0.0347198111242335
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 1.4401 +9.999999999998899E-5 +0.0069444444444428655
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 1.44 +9.999999999998899E-4 +0.06949270326614965
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 1.439 -8.999999999999009E-4 -0.06250434057919563
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 1.4399 +9.999999999998899E-5 +0.006945409084593734
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 1.4398 +0.0026999999999999247 +0.1878783661540524
Nájdených 2 318 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií