Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Konzervatívny investičný program CZK

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena CZK

Aktuálna hodnota podielového listu 1.5842 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu May 17 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.2645917427373967 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.5910077085026333 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -1.064447382402367 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -1.1135966621115045 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.9916819998418536 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 2.2304292344085708 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 0.734649419384148 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 3.1740791522043454 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.6251879710086783 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 0.392201073223597 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v CZK) Absolútna zmena (v CZK) Relatívna zmena (v %)
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 1.5541 +0.001100000000000101 +0.07083065035415359
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 1.553 +9.999999999998899E-4 +0.0644329896907152
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 1.552 +6.00000000000156E-4 +0.03867474539127613
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 1.5514 -8.000000000001339E-4 -0.051539750032219445
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 1.5522 +0.0014000000000000679 +0.09027598658757086
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 1.5508 +8.999999999999009E-4 +0.058068262468552234
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 1.5499 +0.001100000000000101 +0.07102272727273373
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 1.5488 -0.0013000000000000789 -0.08386555706083243
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 1.5501 -4.999999999999449E-4 -0.03224558235521613
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 1.5506 +0.0 +0.0
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 1.5506 +0.0 +0.0
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 1.5506 +0.0014000000000000679 +0.09036922282467685
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 1.5492 +9.999999999998899E-5 +0.006455361177444274
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 1.5491 -0.0014000000000000679 -0.0902934537246125
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 1.5505 -1.9999999999997797E-4 -0.012897401173660228
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 1.5507 -1.9999999999997797E-4 -0.012895737958601217
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 1.5509 +6.999999999999229E-4 +0.04515546381111335
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 1.5502 +0.0013000000000000789 +0.08393053134483353
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 1.5489 +9.999999999998899E-4 +0.06460365656695899
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 1.5479 +3.9999999999995595E-4 +0.025848142164775822
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 1.5475 +2.0000000000020002E-4 +0.01292574161443838
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 1.5473 +2.9999999999996696E-4 +0.01939237233355584
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 1.547 -7.00000000000145E-4 -0.04522840343736334
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 1.5477 -1.9999999999997797E-4 -0.012920731313386113
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 1.5479 +3.9999999999995595E-4 +0.025848142164775822
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 1.5475 +4.00000000000178E-4 +0.02585482515675608
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 1.5471 +1.9999999999997797E-4 +0.012929083974384525
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 1.5469 -3.9999999999995595E-4 -0.025851483228848338
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 1.5473 -2.0000000000020002E-4 -0.012924071082395017
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 1.5475 -4.999999999999449E-4 -0.03229974160205984
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 1.548 -0.0017000000000000348 -0.10969865135187717
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 1.5497 -9.999999999998899E-5 -0.006452445476838875
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 1.5498 -2.9999999999996696E-4 -0.01935359009095805
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 1.5501 -5.999999999999339E-4 -0.038692203520980684
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 1.5507 -5.999999999999339E-4 -0.03867723844517457
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 1.5513 -4.00000000000178E-4 -0.025778178771687976
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 1.5517 -2.9999999999996696E-4 -0.019329896907223088
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 1.552 -9.999999999998899E-5 -0.006442883834807844
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 1.5521 +7.00000000000145E-4 +0.04512053628982926
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 1.5514 +2.9999999999996696E-4 +0.019341112758681334
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 1.5511 +2.9999999999996696E-4 +0.019344854268751988
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 1.5508 +9.999999999998899E-5 +0.006448700586830114
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 1.5507 +4.999999999999449E-4 +0.03225390272223194
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 1.5502 +5.999999999999339E-4 +0.03871966959214035
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 1.5496 +0.0012000000000000899 +0.07749935417204767
Thu May 14 00:00:00 CEST 2015 1.5484 +2.9999999999996696E-4 +0.019378593114140585
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 1.5481 +0.0016000000000000458 +0.10345942450695134
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 1.5465 -5.999999999999339E-4 -0.03878223773511991
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 1.5471 +0.0019000000000000128 +0.12296142894123818
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 1.5452 +0.0 +0.0
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 1.5452 +0.0 +0.0
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 1.5452 -9.999999999998899E-5 -0.0064712353588305405
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 1.5453 +2.9999999999996696E-4 +0.01941747572816155
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 1.545 -7.00000000000145E-4 -0.04528692501779119
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 1.5457 +0.0 +0.0
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 1.5457 +1.9999999999997797E-4 +0.012940795858938259
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 1.5455 +4.00000000000178E-4 +0.025888292019942583
Fri Apr 24 00:00:00 CEST 2015 1.5451 +5.999999999999339E-4 +0.03884752347036624
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 1.5445 +3.9999999999995595E-4 +0.025905057962560818
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 1.5441 +3.9999999999995595E-4 +0.025911770421700453
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 1.5437 -6.999999999999229E-4 -0.045325045325043334
Mon Apr 20 00:00:00 CEST 2015 1.5444 +5.999999999999339E-4 +0.0388651379712428
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 1.5438 -5.999999999999339E-4 -0.03885003885002902
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 1.5444 +4.999999999999449E-4 +0.03238551719671534
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 1.5439 +7.00000000000145E-4 +0.04536029030586519
Tue Apr 14 00:00:00 CEST 2015 1.5432 -2.0000000000020002E-4 -0.01295840352469213
Mon Apr 13 00:00:00 CEST 2015 1.5434 +4.00000000000178E-4 +0.02592352559949518
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 1.543 +1.9999999999997797E-4 +0.01296344309047015
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 1.5428 +0.0012999999999998568 +0.08433344145311139
Wed Apr 08 00:00:00 CEST 2015 1.5415 +0.0023000000000001908 +0.14942827442827422
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 1.5392 +8.999999999999009E-4 +0.058506143145024225
Fri Apr 03 00:00:00 CEST 2015 1.5383 +0.0 +0.0
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 1.5383 +0.0012000000000000899 +0.07806909114566452
Wed Apr 01 00:00:00 CEST 2015 1.5371 +0.0015999999999998238 +0.10420058612827177
Tue Mar 31 00:00:00 CEST 2015 1.5355 +4.00000000000178E-4 +0.02605693440168011
Mon Mar 30 00:00:00 CEST 2015 1.5351 +1.9999999999997797E-4 +0.013030164831590696
Fri Mar 27 00:00:00 CET 2015 1.5349 +9.999999999998899E-5 +0.0065155069064530835
Thu Mar 26 00:00:00 CET 2015 1.5348 -2.9999999999996696E-4 -0.019542700801238766
Wed Mar 25 00:00:00 CET 2015 1.5351 +0.0010999999999998789 +0.07170795306387845
Tue Mar 24 00:00:00 CET 2015 1.534 +0.001100000000000101 +0.07175941026812893
Mon Mar 23 00:00:00 CET 2015 1.5329 +9.999999999998899E-4 +0.06527841242900934
Fri Mar 20 00:00:00 CET 2015 1.5319 +0.0016000000000000458 +0.10455466248448886
Thu Mar 19 00:00:00 CET 2015 1.5303 +0.0013000000000000789 +0.08502289077829062
Wed Mar 18 00:00:00 CET 2015 1.529 +0.0 +0.0
Tue Mar 17 00:00:00 CET 2015 1.529 +9.999999999998899E-5 +0.006540650140635762
Mon Mar 16 00:00:00 CET 2015 1.5289 -8.000000000001339E-4 -0.052297836177046975
Fri Mar 13 00:00:00 CET 2015 1.5297 -9.999999999998899E-5 -0.006536802196364988
Thu Mar 12 00:00:00 CET 2015 1.5298 +2.9999999999996696E-4 +0.01961425302386033
Wed Mar 11 00:00:00 CET 2015 1.5295 +1.9999999999997797E-4 +0.013077878768058326
Tue Mar 10 00:00:00 CET 2015 1.5293 -9.999999999998899E-5 -0.0065385118347052185
Mon Mar 09 00:00:00 CET 2015 1.5294 +4.00000000000178E-4 +0.02616088947024764
Fri Mar 06 00:00:00 CET 2015 1.529 +0.0011999999999998678 +0.07854431208271251
Thu Mar 05 00:00:00 CET 2015 1.5278 +6.00000000000156E-4 +0.03928758512310537
Wed Mar 04 00:00:00 CET 2015 1.5272 +0.0012999999999998568 +0.08519562225571065
Tue Mar 03 00:00:00 CET 2015 1.5259 +0.0013000000000000789 +0.0852682670864624
Mon Mar 02 00:00:00 CET 2015 1.5246 +0.0015000000000000568 +0.09848335631279781
Fri Feb 27 00:00:00 CET 2015 1.5231 +4.999999999999449E-4 +0.03283856561144205
Thu Feb 26 00:00:00 CET 2015 1.5226 +0.0012999999999998568 +0.08545323078945444
Wed Feb 25 00:00:00 CET 2015 1.5213 +4.00000000000178E-4 +0.026300216976807178
Tue Feb 24 00:00:00 CET 2015 1.5209 -9.999999999998899E-5 -0.006574621959231308
Nájdených 936 záznamov, zobrazujem 701 až 800.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií