Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Konzervatívny investičný program CZK

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena CZK

Aktuálna hodnota podielového listu 1.5833 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Tue May 22 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.34658932179625346 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.6541009770211992 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -1.0962858366623363 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -1.0705396620204866 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -1.0484989870228056 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 2.0575040072989714 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 0.6793165507362975 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 3.1172621650233934 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.6148071264660881 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 0.392201073223597 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v CZK) Absolútna zmena (v CZK) Relatívna zmena (v %)
Fri Dec 11 00:00:00 CET 2015 1.5608 -0.0015000000000000568 -0.09601228957306773
Thu Dec 10 00:00:00 CET 2015 1.5623 -6.999999999999229E-4 -0.04478566858604438
Wed Dec 09 00:00:00 CET 2015 1.563 -2.9999999999996696E-4 -0.01919017463059447
Tue Dec 08 00:00:00 CET 2015 1.5633 -9.000000000001229E-4 -0.057537399309552484
Mon Dec 07 00:00:00 CET 2015 1.5642 +9.999999999998899E-5 +0.006393453104024616
Fri Dec 04 00:00:00 CET 2015 1.5641 -2.9999999999996696E-4 -0.019176681155713027
Thu Dec 03 00:00:00 CET 2015 1.5644 -4.999999999999449E-4 -0.031950923381685925
Wed Dec 02 00:00:00 CET 2015 1.5649 -9.999999999998899E-5 -0.006389776357835331
Tue Dec 01 00:00:00 CET 2015 1.565 +1.9999999999997797E-4 +0.01278118609407386
Mon Nov 30 00:00:00 CET 2015 1.5648 +2.9999999999996696E-4 +0.019175455417055787
Fri Nov 27 00:00:00 CET 2015 1.5645 +9.999999999998899E-5 +0.006392227051904342
Thu Nov 26 00:00:00 CET 2015 1.5644 +1.9999999999997797E-4 +0.01278608873545295
Wed Nov 25 00:00:00 CET 2015 1.5642 -0.0016000000000000458 -0.10218418699706433
Tue Nov 24 00:00:00 CET 2015 1.5658 -3.9999999999995595E-4 -0.02553952241093782
Mon Nov 23 00:00:00 CET 2015 1.5662 +0.0 +0.0
Fri Nov 20 00:00:00 CET 2015 1.5662 +4.999999999999449E-4 +0.03193459794341891
Thu Nov 19 00:00:00 CET 2015 1.5657 +8.000000000001339E-4 +0.051121477410703164
Wed Nov 18 00:00:00 CET 2015 1.5649 +0.0016000000000000458 +0.10234759802980875
Mon Nov 16 00:00:00 CET 2015 1.5633 -9.999999999998899E-5 -0.006396315722142276
Fri Nov 13 00:00:00 CET 2015 1.5634 +0.0 +0.0
Thu Nov 12 00:00:00 CET 2015 1.5634 +3.9999999999995595E-4 +0.025591810620611
Wed Nov 11 00:00:00 CET 2015 1.563 +1.9999999999997797E-4 +0.012797542871751943
Tue Nov 10 00:00:00 CET 2015 1.5628 +0.0 +0.0
Mon Nov 09 00:00:00 CET 2015 1.5628 +0.0 +0.0
Fri Nov 06 00:00:00 CET 2015 1.5628 -9.999999999998899E-5 -0.006398362019325532
Thu Nov 05 00:00:00 CET 2015 1.5629 +5.999999999999339E-4 +0.03840491582923278
Wed Nov 04 00:00:00 CET 2015 1.5623 +4.999999999999449E-4 +0.03201434242541268
Tue Nov 03 00:00:00 CET 2015 1.5618 +0.0014000000000000679 +0.08972058446552467
Mon Nov 02 00:00:00 CET 2015 1.5604 +0.0012000000000000899 +0.07696254489482612
Fri Oct 30 00:00:00 CET 2015 1.5592 +1.9999999999997797E-4 +0.012828736369471017
Thu Oct 29 00:00:00 CET 2015 1.559 +9.999999999998899E-4 +0.0641848523748223
Tue Oct 27 00:00:00 CET 2015 1.558 -3.9999999999995595E-4 -0.02566735112937124
Mon Oct 26 00:00:00 CET 2015 1.5584 +0.001000000000000112 +0.06420958006935962
Fri Oct 23 00:00:00 CEST 2015 1.5574 +7.999999999999119E-4 +0.05139406398559743
Thu Oct 22 00:00:00 CEST 2015 1.5566 +7.999999999999119E-4 +0.05142049106568436
Wed Oct 21 00:00:00 CEST 2015 1.5558 -4.999999999999449E-4 -0.0321274818479651
Tue Oct 20 00:00:00 CEST 2015 1.5563 -9.999999999998899E-5 -0.006425083526082176
Mon Oct 19 00:00:00 CEST 2015 1.5564 +0.0012000000000000899 +0.07716049382715084
Fri Oct 16 00:00:00 CEST 2015 1.5552 +9.999999999998899E-4 +0.0643417835542266
Thu Oct 15 00:00:00 CEST 2015 1.5542 +6.999999999999229E-4 +0.04505954296749337
Wed Oct 14 00:00:00 CEST 2015 1.5535 +3.00000000000189E-4 +0.019314962657745127
Tue Oct 13 00:00:00 CEST 2015 1.5532 +9.999999999998899E-5 +0.006438735432354292
Mon Oct 12 00:00:00 CEST 2015 1.5531 +2.9999999999996696E-4 +0.019319938176181495
Fri Oct 09 00:00:00 CEST 2015 1.5528 +7.999999999999119E-4 +0.05154639175258069
Thu Oct 08 00:00:00 CEST 2015 1.552 +1.9999999999997797E-4 +0.012888258796238006
Wed Oct 07 00:00:00 CEST 2015 1.5518 +0.0012000000000000899 +0.07738939765251018
Tue Oct 06 00:00:00 CEST 2015 1.5506 +0.0011999999999998678 +0.07744933522653241
Mon Oct 05 00:00:00 CEST 2015 1.5494 +5.00000000000167E-4 +0.03228097359418314
Fri Oct 02 00:00:00 CEST 2015 1.5489 +3.9999999999995595E-4 +0.0258314497901182
Thu Oct 01 00:00:00 CEST 2015 1.5485 +2.9999999999996696E-4 +0.019377341428764794
Wed Sep 30 00:00:00 CEST 2015 1.5482 +0.001100000000000101 +0.07110076918107211
Tue Sep 29 00:00:00 CEST 2015 1.5471 -0.0018000000000000238 -0.11621150493898824
Fri Sep 25 00:00:00 CEST 2015 1.5489 +1.9999999999997797E-4 +0.012914056950990016
Thu Sep 24 00:00:00 CEST 2015 1.5487 -0.0020000000000000018 -0.1289740117366307
Wed Sep 23 00:00:00 CEST 2015 1.5507 -5.999999999999339E-4 -0.03867723844517457
Tue Sep 22 00:00:00 CEST 2015 1.5513 -6.00000000000156E-4 -0.03866228494105428
Mon Sep 21 00:00:00 CEST 2015 1.5519 -7.999999999999119E-4 -0.051523153216976425
Fri Sep 18 00:00:00 CEST 2015 1.5527 +0.0010999999999998789 +0.07089456045372344
Thu Sep 17 00:00:00 CEST 2015 1.5516 +0.0 +0.0
Wed Sep 16 00:00:00 CEST 2015 1.5516 +0.0016000000000000458 +0.1032258064516185
Tue Sep 15 00:00:00 CEST 2015 1.55 +1.9999999999997797E-4 +0.01290489095366354
Mon Sep 14 00:00:00 CEST 2015 1.5498 +2.9999999999996696E-4 +0.01936108422071925
Fri Sep 11 00:00:00 CEST 2015 1.5495 +2.0000000000020002E-4 +0.012909055702593264
Thu Sep 10 00:00:00 CEST 2015 1.5493 -4.00000000000178E-4 -0.02581144737692398
Wed Sep 09 00:00:00 CEST 2015 1.5497 +5.00000000000167E-4 +0.03227472243740692
Tue Sep 08 00:00:00 CEST 2015 1.5492 +3.9999999999995595E-4 +0.025826446281001836
Mon Sep 07 00:00:00 CEST 2015 1.5488 +7.999999999999119E-4 +0.05167958656329574
Fri Sep 04 00:00:00 CEST 2015 1.548 +3.9999999999995595E-4 +0.025846471956583628
Thu Sep 03 00:00:00 CEST 2015 1.5476 +0.0 +0.0
Wed Sep 02 00:00:00 CEST 2015 1.5476 +9.999999999998899E-5 +0.006462035541204614
Tue Sep 01 00:00:00 CEST 2015 1.5475 +2.0000000000020002E-4 +0.01292574161443838
Mon Aug 31 00:00:00 CEST 2015 1.5473 -2.0000000000020002E-4 -0.012924071082395017
Fri Aug 28 00:00:00 CEST 2015 1.5475 +6.00000000000156E-4 +0.03878725192321042
Thu Aug 27 00:00:00 CEST 2015 1.5469 +0.0023999999999999577 +0.1553900938815076
Wed Aug 26 00:00:00 CEST 2015 1.5445 -2.9999999999996696E-4 -0.019419989642671
Tue Aug 25 00:00:00 CEST 2015 1.5448 +1.9999999999997797E-4 +0.012948336138805416
Mon Aug 24 00:00:00 CEST 2015 1.5446 -0.0039000000000000146 -0.2518566354536631
Fri Aug 21 00:00:00 CEST 2015 1.5485 -9.000000000001229E-4 -0.058087001419920625
Thu Aug 20 00:00:00 CEST 2015 1.5494 -0.0020999999999999908 -0.13535288430550452
Wed Aug 19 00:00:00 CEST 2015 1.5515 -0.0010999999999998789 -0.07084889862166222
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 1.5526 -4.999999999999449E-4 -0.032193677161814094
Mon Aug 17 00:00:00 CEST 2015 1.5531 -1.9999999999997797E-4 -0.012875812785679841
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 1.5533 -5.00000000000167E-4 -0.03217917363883771
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 1.5538 +0.0 +0.0
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 1.5538 -7.999999999999119E-4 -0.051460182683641165
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 1.5546 +0.0 +0.0
Mon Aug 10 00:00:00 CEST 2015 1.5546 +0.0 +0.0
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 1.5546 -1.9999999999997797E-4 -0.012863390789803475
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 1.5548 +0.0 +0.0
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 1.5548 +0.0 +0.0
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 1.5548 -9.999999999998899E-5 -0.00643128175444474
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 1.5549 +9.999999999998899E-5 +0.006431695394908843
Fri Jul 31 00:00:00 CEST 2015 1.5548 +3.9999999999995595E-4 +0.02573340195573337
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 1.5544 +4.999999999999449E-4 +0.03217710277365882
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 1.5539 +8.000000000001339E-4 +0.05150988345890539
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 1.5531 -4.00000000000178E-4 -0.02574831026714719
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 1.5535 -9.999999999998899E-4 -0.06432936635573583
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 1.5545 +9.999999999998899E-5 +0.006433350488933343
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 1.5544 +0.0 +0.0
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 1.5544 +0.0 +0.0
Nájdených 938 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií