Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Konzervatívny investičný program CZK

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena CZK

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.5727091633466186 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.32451323015477707 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -0.14379493591747394 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -0.27472527472527375 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.18123867258297288 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 6.281607665690703 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.03833191102476 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov N/A
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. N/A
Výkonnosť stratégie za rok 2017 0.3826850690087813 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v CZK) Absolútna zmena (v CZK) Relatívna zmena (v %)
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 1.6021 +4.00000000000178E-4 +0.024973465692724517
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 1.6017 +8.999999999999009E-4 +0.05622188905547887
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 1.6008 +5.999999999999339E-4 +0.03749531308585574
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 1.6002 -3.9999999999995595E-4 -0.02499062851430267
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 1.6006 -7.999999999999119E-4 -0.04995628824777043
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 1.6014 +6.999999999999229E-4 +0.043730867745367163
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 1.6007 +0.0018000000000000238 +0.11257739696041824
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 1.5989 +1.9999999999997797E-4 +0.012510164508668709
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 1.5987 +4.999999999999449E-4 +0.03128519584532796
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 1.5982 +2.9999999999996696E-4 +0.018774641717243412
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 1.5979 +0.0 +0.0
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 1.5979 -0.0020000000000000018 -0.12500781298831498
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 1.5999 -0.0021999999999999797 -0.13731976780475463
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 1.6021 +0.0 +0.0
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 1.6021 +5.00000000000167E-4 +0.031218781218782965
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 1.6016 -1.9999999999997797E-4 -0.012485953302530106
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 1.6018 +0.0 +0.0
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 1.6018 -6.00000000000156E-4 -0.03744383424863429
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 1.6024 -1.9999999999997797E-4 -0.01247972045426593
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 1.6026 +4.999999999999449E-4 +0.031209038137447465
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 1.6021 +3.00000000000189E-4 +0.01872892995380937
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 1.6018 +6.999999999999229E-4 +0.043719942539482304
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 1.6011 +5.999999999999339E-4 +0.0374882849109639
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 1.6005 +2.9999999999996696E-4 +0.01874765654292787
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 1.6002 +1.9999999999997797E-4 +0.012499999999988631
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 1.6 +3.00000000000189E-4 +0.018753516284306215
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 1.5997 -6.00000000000156E-4 -0.03749297006811503
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 1.6003 +2.9999999999996696E-4 +0.018749999999997158
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 1.6 +5.00000000000167E-4 +0.03125976867772806
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 1.5995 +9.999999999998899E-5 +0.006252344629231743
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 1.5994 +1.9999999999997797E-4 +0.012506253126559841
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 1.5992 +2.9999999999996696E-4 +0.018762899493410146
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 1.5989 +0.0 +0.0
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 1.5989 -4.999999999999449E-4 -0.03126172314618714
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 1.5994 +4.999999999999449E-4 +0.03127149915567884
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 1.5989 +8.999999999999009E-4 +0.056320400500609935
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 1.598 -1.9999999999997797E-4 -0.012514078338128343
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 1.5982 -2.9999999999996696E-4 -0.018767594619944816
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 1.5985 -5.999999999999339E-4 -0.037521105621905804
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 1.5991 +3.9999999999995595E-4 +0.025020329017323206
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 1.5987 +0.001000000000000112 +0.0625899730863182
Thu Jan 26 00:00:00 CET 2017 1.5977 -0.0012000000000000899 -0.07505159797361216
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 1.5989 -9.999999999998899E-5 -0.006253908692926302
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 1.599 -0.0016000000000000458 -0.0999625140572249
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 1.6006 +0.0035000000000000586 +0.2191472043078022
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 1.5971 -0.0044999999999999485 -0.28096903096901826
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 1.6016 -3.00000000000189E-4 -0.01872776078407412
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 1.6019 +0.0017000000000000348 +0.10623672040995302
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 1.6002 +0.0025000000000001688 +0.1564749327157955
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 1.5977 +4.999999999999449E-4 +0.03130478337089926
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 1.5972 -0.007000000000000117 -0.4363545692557125
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 1.6042 +0.005700000000000038 +0.35658429777916467
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 1.5985 -0.0041999999999999815 -0.2620577775004733
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 1.6027 +0.008599999999999941 +0.5394893670409573
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 1.5941 -0.008599999999999941 -0.5365944967866625
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 1.6027 +0.0040000000000000036 +0.2502032901732605
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 1.5987 +5.999999999999339E-4 +0.03754458419371076
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 1.5981 +0.0040999999999999925 +0.2572145545796758
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 1.594 +0.0 +0.0
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 1.594 +0.0027000000000001467 +0.16967259473388197
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 1.5913 +0.0 +0.0
Wed Dec 28 00:00:00 CET 2016 1.5913 +0.0 +0.0
Tue Dec 27 00:00:00 CET 2016 1.5913 +0.0 +0.0
Fri Dec 23 00:00:00 CET 2016 1.5913 +2.9999999999996696E-4 +0.018856065367685915
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 1.591 +1.9999999999997797E-4 +0.012572290671357678
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 1.5908 +3.9999999999995595E-4 +0.02515090543259646
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 1.5904 +5.999999999999339E-4 +0.03774059630141835
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 1.5898 +6.00000000000156E-4 +0.03775484520514283
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 1.5892 +1.9999999999997797E-4 +0.01258653241032448
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 1.589 -5.999999999999339E-4 -0.037745344740812925
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 1.5896 +7.999999999999119E-4 +0.050352467270897705
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 1.5888 +6.999999999999229E-4 +0.04407782885206757
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 1.5881 -1.9999999999997797E-4 -0.012592079581935423
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 1.5883 -0.0031999999999998696 -0.201068174677971
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 1.5915 +5.999999999999339E-4 +0.03771450122572162
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 1.5909 +3.9999999999995595E-4 +0.025149324111907845
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 1.5905 +6.999999999999229E-4 +0.04403069568499518
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 1.5898 -9.999999999998899E-5 -0.006289703754944753
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 1.5899 -1.9999999999997797E-4 -0.01257782529400231
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 1.5901 -6.999999999999229E-4 -0.04400301734975187
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 1.5908 +0.0 +0.0
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 1.5908 +3.9999999999995595E-4 +0.02515090543259646
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 1.5904 -1.9999999999997797E-4 -0.01257387149503586
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 1.5906 +9.999999999998899E-5 +0.006287331027991172
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 1.5905 -1.9999999999997797E-4 -0.012573081033508515
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 1.5907 +3.9999999999995595E-4 +0.025152486952137565
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 1.5903 +2.9999999999996696E-4 +0.01886792452829411
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 1.59 +9.999999999998899E-5 +0.006289703754958964
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 1.5899 -1.9999999999997797E-4 -0.01257782529400231
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 1.5901 +0.0018000000000000238 +0.11332871623747565
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 1.5883 -0.0025999999999999357 -0.16342950531145561
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 1.5909 -0.0027999999999999137 -0.17569178640897576
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 1.5937 -0.001100000000000101 -0.06897416603963791
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 1.5948 -0.001000000000000112 -0.06266449429753607
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 1.5958 +2.0000000000020002E-4 +0.012534469791944503
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 1.5956 -9.999999999998899E-5 -0.006266842138245465
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 1.5957 -5.00000000000167E-4 -0.03132439543918508
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 1.5962 -2.9999999999996696E-4 -0.0187911055433716
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 1.5965 -2.9999999999996696E-4 -0.018787575150298608
Tue Nov 01 00:00:00 CET 2016 1.5968 -3.9999999999995595E-4 -0.025043826696716565
Nájdených 856 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií