Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Konzervatívny investičný program CZK

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena CZK

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.5727091633466186 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.32451323015477707 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -0.14379493591747394 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -0.27472527472527375 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.18123867258297288 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 6.281607665690703 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.0402020155091183 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov N/A
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. N/A
Výkonnosť stratégie za rok 2017 0.3826850690087813 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v CZK) Absolútna zmena (v CZK) Relatívna zmena (v %)
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 1.6027 +1.9999999999997797E-4 +0.012480499219961416
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 1.6025 -9.999999999998899E-5 -0.00623986022712586
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 1.6026 +1.9999999999997797E-4 +0.012481278082859149
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 1.6024 +1.9999999999997797E-4 +0.012482836100360828
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 1.6022 -1.9999999999997797E-4 -0.01248127808287336
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 1.6024 +9.999999999998899E-5 +0.006241028521486669
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 1.6023 +1.9999999999997797E-4 +0.012483615254964775
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 1.6021 +3.00000000000189E-4 +0.01872892995380937
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 1.6018 -4.00000000000178E-4 -0.024965672200735867
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 1.6022 -1.9999999999997797E-4 -0.01248127808287336
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 1.6024 -3.9999999999995595E-4 -0.02495632642875023
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 1.6028 -1.9999999999997797E-4 -0.012476606363065912
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 1.603 +3.9999999999995595E-4 +0.02495944090851765
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 1.6026 +3.9999999999995595E-4 +0.024965672200721656
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 1.6022 +1.9999999999997797E-4 +0.012484394506870444
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 1.602 +9.999999999998899E-5 +0.006242586928024707
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 1.6019 +4.00000000000178E-4 +0.024976584452090833
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 1.6015 +6.999999999999229E-4 +0.04372813593202807
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 1.6008 -3.9999999999995595E-4 -0.02498126405195933
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 1.6012 +3.9999999999995595E-4 +0.02498750624685897
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 1.6008 +7.999999999999119E-4 +0.04999999999999716
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 1.6 -4.999999999999449E-4 -0.031240237425805617
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 1.6005 +1.9999999999997797E-4 +0.012497656689362202
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 1.6003 +4.999999999999449E-4 +0.03125390673834261
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 1.5998 +2.0000000000020002E-4 +0.012503125781449853
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 1.5996 +9.999999999998899E-5 +0.00625195373554277
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 1.5995 +3.9999999999995595E-4 +0.025014070414599132
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 1.5991 +2.9999999999996696E-4 +0.01876407305478267
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 1.5988 +2.9999999999996696E-4 +0.018767594619959027
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 1.5985 +3.9999999999995595E-4 +0.025029722795807174
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 1.5981 +5.00000000000167E-4 +0.031296945418148425
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 1.5976 +0.0 +0.0
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 1.5976 +5.999999999999339E-4 +0.0375704445835936
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 1.597 -0.0016000000000000458 -0.10008757662954793
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 1.5986 +1.9999999999997797E-4 +0.012512512512500962
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 1.5984 -1.9999999999997797E-4 -0.012510947078695267
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 1.5986 -1.9999999999997797E-4 -0.012509382036526517
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 1.5988 -2.9999999999996696E-4 -0.018760552810960007
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 1.5991 -4.999999999999449E-4 -0.03125781445361042
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 1.5996 -5.00000000000167E-4 -0.03124804699706374
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 1.6001 +2.9999999999996696E-4 +0.018752344043008407
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 1.5998 +0.001100000000000101 +0.06880590479765658
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 1.5987 -6.999999999999229E-4 -0.04376641240465062
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 1.5994 -0.0012000000000000899 -0.07497188554293643
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 1.6006 -9.999999999998899E-5 -0.0062472668207647075
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 1.6007 -1.9999999999997797E-4 -0.01249297270284444
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 1.6009 +0.0014000000000000679 +0.08752735229759878
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 1.5995 -4.00000000000178E-4 -0.02500156259766584
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 1.5999 -9.999999999998899E-5 -0.006249999999994316
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 1.6 +4.00000000000178E-4 +0.025006251562899706
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 1.5996 -9.000000000001229E-4 -0.05623242736645295
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 1.6005 -9.999999999998899E-4 -0.062441461130177345
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 1.6015 -7.00000000000145E-4 -0.04368992635127711
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 1.6022 -2.9999999999996696E-4 -0.01872074882994923
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 1.6025 +1.9999999999997797E-4 +0.01248205704300176
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 1.6023 +1.9999999999997797E-4 +0.012483615254964775
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 1.6021 +0.0 +0.0
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 1.6021 +1.9999999999997797E-4 +0.012485173856035203
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 1.6019 +0.0013000000000000789 +0.081219542671505
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 1.6006 +2.9999999999996696E-4 +0.018746485034057514
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 1.6003 +9.999999999998899E-5 +0.006249218847642624
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 1.6002 +0.0 +0.0
Thu May 25 00:00:00 CEST 2017 1.6002 +9.000000000001229E-4 +0.05627462014632556
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 1.5993 +0.0012999999999998568 +0.08135168961200634
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 1.598 -0.0024999999999999467 -0.15620118712902809
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 1.6005 -4.999999999999449E-4 -0.031230480949403727
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 1.601 +2.9999999999996696E-4 +0.01874180046227991
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 1.6007 -0.0014000000000000679 -0.0873853067848529
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 1.6021 +0.0 +0.0
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 1.6021 +3.00000000000189E-4 +0.01872892995380937
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 1.6018 +9.999999999998899E-5 +0.006243366423163366
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 1.6017 +9.999999999998899E-5 +0.006243756243762277
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 1.6016 +0.0 +0.0
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 1.6016 +2.9999999999996696E-4 +0.018734777992875706
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 1.6013 +0.0019000000000000128 +0.11879454795548838
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 1.5994 -6.00000000000156E-4 -0.037500000000008527
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 1.6 -3.9999999999995595E-4 -0.024993751562107036
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 1.6004 +0.0 +0.0
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 1.6004 +2.9999999999996696E-4 +0.018748828198226875
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 1.6001 +1.9999999999997797E-4 +0.012500781298825814
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 1.5999 +9.999999999998899E-5 +0.006250781347659995
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 1.5998 +1.0000000000021103E-4 +0.006251172094778212
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 1.5997 +0.0 +0.0
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 1.5997 +9.999999999998899E-5 +0.006251562890710716
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 1.5996 +0.0 +0.0
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 1.5996 -8.000000000001339E-4 -0.04998750312422828
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 1.6004 +0.0 +0.0
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 1.6004 +3.9999999999995595E-4 +0.024999999999991473
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 1.6 +0.0 +0.0
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 1.6 -1.9999999999997797E-4 -0.012498437695285247
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 1.6002 +5.00000000000167E-4 +0.03125586047386264
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 1.5997 +5.999999999999339E-4 +0.037521105621920015
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 1.5991 -0.0014000000000000679 -0.08747266479225857
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 1.6005 +0.0 +0.0
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 1.6005 -0.0037000000000000366 -0.23064455803516637
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 1.6042 +2.9999999999996696E-4 +0.018704408005490336
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 1.6039 +4.00000000000178E-4 +0.024945431867791967
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 1.6035 +7.999999999999119E-4 +0.04991576714294865
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 1.6027 -3.9999999999995595E-4 -0.024951656166166458
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 1.6031 +9.999999999998899E-4 +0.06241807627486651
Nájdených 856 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií