Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Rastový investičný program

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Aktuálna hodnota podielového listu 12.0366 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed May 23 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.2226621169113328 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.7217412311219529 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.221959528946582 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 7.055934914712703 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.1153204330566435 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 5.8081710739907315 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.892758972378017 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 17.255118820576733 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.2276698463099995 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 10.091988288600096 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 10.9998 +0.05039999999999978 +0.46029919447640566
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 10.9494 -0.052199999999999136 -0.4744764397905783
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 11.0016 -0.040000000000000924 -0.36226633821185317
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 11.0416 +0.04210000000000136 +0.38274467021228986
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 10.9995 +0.012199999999999989 +0.11103728850581263
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 10.9873 +0.02200000000000024 +0.20063290562046632
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 10.9653 -0.002100000000000435 -0.019147655779860884
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 10.9674 -0.10170000000000101 -0.918773884055625
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 11.0691 -0.031599999999999184 -0.28466673272855303
Thu Jan 26 00:00:00 CET 2017 11.1007 +0.06649999999999956 +0.6026716934621277
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 11.0342 +0.0666000000000011 +0.6072431525584392
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 10.9676 +0.00429999999999886 +0.03922176716864101
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 10.9633 +0.02170000000000094 +0.1983256562111677
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 10.9416 -0.03330000000000055 -0.3034196211355038
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 10.9749 -0.0052000000000003155 -0.04735840292894977
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 10.9801 +0.027599999999999625 +0.25199726089932994
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 10.9525 -0.02549999999999919 -0.2322827473127944
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 10.978 -4.000000000008441E-4 -0.0036435181811640405
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 10.9784 -7.00000000000145E-4 -0.0063757502891945705
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 10.9791 +0.08860000000000134 +0.8135530967357028
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 10.8905 +0.010999999999999233 +0.10110758766485617
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 10.8795 -0.03330000000000055 -0.30514625027491604
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 10.9128 -0.011999999999998678 -0.109841827767994
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 10.9248 +0.040599999999999525 +0.37301776887596816
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 10.8842 +0.019199999999999662 +0.17671421997238212
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 10.865 +0.10069999999999979 +0.9354997538158614
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 10.7643 -0.006299999999999528 -0.05849256308840722
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 10.7706 -0.02200000000000024 -0.20384337416378173
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 10.7926 -0.004999999999999005 -0.046306586648881876
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 10.7976 +0.036999999999999034 +0.34384699737933033
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 10.7606 -0.02069999999999972 -0.19199910956933763
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 10.7813 -0.017900000000000915 -0.16575301874213721
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 10.7992 +0.021500000000001407 +0.19948597567200466
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 10.7777 -0.12729999999999997 -1.1673544245758904
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 10.905 +0.0907 +0.838704308184532
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 10.8143 -0.009400000000001185 -0.08684645731128171
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 10.8237 +0.01670000000000016 +0.1545294716387673
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 10.807 +0.06569999999999965 +0.6116578067831568
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 10.7413 +0.10630000000000095 +0.999529854254817
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 10.635 +0.06739999999999924 +0.6377985540709403
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 10.5676 +0.06840000000000046 +0.6514782078634624
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 10.4992 +0.010500000000000398 +0.10010773499098491
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 10.4887 -0.06400000000000006 -0.6064798582353319
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 10.5527 +0.09820000000000029 +0.9393084317757854
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 10.4545 -0.032099999999999795 -0.3061049339156625
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 10.4866 -0.0409000000000006 -0.38850629304204176
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 10.5275 +0.015900000000000247 +0.15126146352602632
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 10.5116 -0.00990000000000002 -0.09409304756925962
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 10.5215 +0.06369999999999898 +0.609114727763
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 10.4578 +0.09720000000000084 +0.9381696040770038
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 10.3606 -0.01699999999999946 -0.16381436941102834
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 10.3776 -0.05370000000000097 -0.5147968134364902
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 10.4313 +0.12439999999999962 +1.206958445313333
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 10.3069 -0.05749999999999922 -0.5547836826058301
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 10.3644 -0.1034000000000006 -0.9877911308966674
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 10.4678 -0.09609999999999985 -0.9097019093327248
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 10.5639 -0.032099999999999795 -0.3029445073612749
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 10.596 +0.0367999999999995 +0.34851125085234
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 10.5592 +0.1943999999999999 +1.8755788823711157
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 10.3648 -0.061299999999999244 -0.5879475546944519
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 10.4261 -0.023300000000000765 -0.22297930981683578
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 10.4494 -0.11399999999999899 -1.079197985497089
Tue Nov 01 00:00:00 CET 2016 10.5634 -0.1387999999999998 -1.2969296032591444
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 10.7022 -0.06320000000000014 -0.5870659706095438
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 10.7654 +0.0259999999999998 +0.24209918617428627
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 10.7394 -0.015399999999999636 -0.14319187711532777
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 10.7548 +9.999999999976694E-5 +9.298260295480532E-4
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 10.7547 +0.038899999999999935 +0.3630153604957229
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 10.7158 +0.10720000000000063 +1.0105009143525052
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 10.6086 -0.02310000000000123 -0.21727475380231454
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 10.6317 +0.04720000000000013 +0.4459350937692079
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 10.5845 -0.04679999999999929 -0.44020956985504256
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 10.6313 -0.019099999999999895 -0.17933598738075318
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 10.6504 -0.0882000000000005 -0.8213361145773206
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 10.7386 +0.0823999999999998 +0.7732587601584129
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 10.6562 -0.021900000000000475 -0.20509266629831302
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 10.6781 -0.005099999999998772 -0.04773850531675805
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 10.6832 +0.07049999999999912 +0.664298434894036
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 10.6127 -0.018499999999999517 -0.17401610354428954
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 10.6312 +0.017799999999999372 +0.1677125143686169
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 10.6134 +0.03310000000000102 +0.3128455714866334
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 10.5803 +0.056199999999998695 +0.5340124096122167
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 10.5241 -0.08729999999999905 -0.8227001149706865
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 10.6114 -0.08329999999999949 -0.7788904784612924
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 10.6947 +0.09019999999999939 +0.8505822999670016
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 10.6045 +0.1343999999999994 +1.2836553614578747
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 10.4701 -0.00590000000000046 -0.05631920580374583
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 10.476 +0.07530000000000037 +0.7239897314603922
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 10.4007 -0.06630000000000003 -0.6334193178561236
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 10.467 +0.07380000000000031 +0.7100796674749006
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 10.3932 -0.01609999999999978 -0.15466938218708037
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 10.4093 -0.18200000000000038 -1.7183915100129354
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 10.5913 +0.014499999999999957 +0.1370925043491411
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 10.5768 -0.21059999999999945 -1.952277657266805
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 10.7874 -0.0022999999999999687 -0.021316626041496534
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 10.7897 +0.029399999999998983 +0.27322658290196955
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 10.7603 +0.08220000000000027 +0.769799870763535
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 10.6781 +0.015600000000000946 +0.14630715123095683
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 10.6625 +0.11399999999999899 +1.0807223775892254
Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2016 10.5485 -4.999999999988347E-4 -0.0047397857616715555
Nájdených 1 093 záznamov, zobrazujem 301 až 400.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií