Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Balancovaný investičný program

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.697430535506684 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.4700712252951904 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.28016638003439 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 7.410943811972093 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.180782100351686 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 11.158406810580711 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.5725085199340034 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov N/A
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. N/A
Výkonnosť stratégie za rok 2017 5.8284653241642115 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Nov 23 00:00:00 CET 2015 11.9109 +0.0 +0.0
Fri Nov 20 00:00:00 CET 2015 11.9109 +0.0017999999999993577 +0.01511449227899675
Thu Nov 19 00:00:00 CET 2015 11.9091 +0.02069999999999972 +0.1741193095790834
Wed Nov 18 00:00:00 CET 2015 11.8884 +0.07440000000000069 +0.6297613001523814
Mon Nov 16 00:00:00 CET 2015 11.814 +0.05439999999999934 +0.46260076873363687
Fri Nov 13 00:00:00 CET 2015 11.7596 -0.07209999999999894 -0.6093798862378179
Thu Nov 12 00:00:00 CET 2015 11.8317 -0.07280000000000086 -0.6115334537359871
Wed Nov 11 00:00:00 CET 2015 11.9045 -0.014899999999999025 -0.1250062922630235
Tue Nov 10 00:00:00 CET 2015 11.9194 +0.006000000000000227 +0.05036345627613059
Mon Nov 09 00:00:00 CET 2015 11.9134 -0.052100000000001145 -0.4354184948393396
Fri Nov 06 00:00:00 CET 2015 11.9655 -0.016899999999999693 -0.14104019228201992
Thu Nov 05 00:00:00 CET 2015 11.9824 -0.004999999999999005 -0.04171046265244627
Wed Nov 04 00:00:00 CET 2015 11.9874 -0.0030000000000001137 -0.025020016012817337
Tue Nov 03 00:00:00 CET 2015 11.9904 +0.05489999999999995 +0.45997235138869996
Mon Nov 02 00:00:00 CET 2015 11.9355 +0.054499999999999105 +0.45871559633026493
Fri Oct 30 00:00:00 CET 2015 11.881 -3.9999999999906777E-4 -0.0033666066288446928
Thu Oct 29 00:00:00 CET 2015 11.8814 +0.04349999999999987 +0.36746382382008846
Tue Oct 27 00:00:00 CET 2015 11.8379 -0.016600000000000392 -0.14003121177611888
Thu Oct 22 00:00:00 CEST 2015 11.8545 +0.11089999999999911 +0.9443441534112083
Wed Oct 21 00:00:00 CEST 2015 11.7436 -0.02459999999999951 -0.20903791573901742
Tue Oct 20 00:00:00 CEST 2015 11.7682 -0.007400000000000517 -0.06284180848534504
Mon Oct 19 00:00:00 CEST 2015 11.7756 -0.016199999999999548 -0.13738360555639417
Fri Oct 16 00:00:00 CEST 2015 11.7918 +0.021800000000000708 +0.18521665250636943
Thu Oct 15 00:00:00 CEST 2015 11.77 +0.07509999999999906 +0.6421602578901968
Wed Oct 14 00:00:00 CEST 2015 11.6949 -0.007899999999999352 -0.06750521242778973
Tue Oct 13 00:00:00 CEST 2015 11.7028 -0.04770000000000074 -0.40594017275861916
Mon Oct 12 00:00:00 CEST 2015 11.7505 +0.00560000000000116 +0.047680269734115655
Fri Oct 09 00:00:00 CEST 2015 11.7449 +0.015699999999998937 +0.13385397128533327
Thu Oct 08 00:00:00 CEST 2015 11.7292 +0.03880000000000017 +0.3318962567576875
Wed Oct 07 00:00:00 CEST 2015 11.6904 +0.0705000000000009 +0.6067177858673602
Tue Oct 06 00:00:00 CEST 2015 11.6199 +0.041100000000000136 +0.3549590631153592
Mon Oct 05 00:00:00 CEST 2015 11.5788 +0.13699999999999868 +1.1973640511108385
Fri Oct 02 00:00:00 CEST 2015 11.4418 +0.08370000000000033 +0.73691902694992
Thu Oct 01 00:00:00 CEST 2015 11.3581 +6.00000000000378E-4 +0.005282852740478461
Wed Sep 30 00:00:00 CEST 2015 11.3575 +0.1144999999999996 +1.0184114560170627
Tue Sep 29 00:00:00 CEST 2015 11.243 -0.12950000000000017 -1.1387118047922513
Fri Sep 25 00:00:00 CEST 2015 11.3725 +0.05000000000000071 +0.441598586884524
Thu Sep 24 00:00:00 CEST 2015 11.3225 -0.03509999999999991 -0.3090441642600581
Wed Sep 23 00:00:00 CEST 2015 11.3576 -0.02210000000000001 -0.19420547114599174
Tue Sep 22 00:00:00 CEST 2015 11.3797 -0.11690000000000111 -1.0168223648731072
Mon Sep 21 00:00:00 CEST 2015 11.4966 +0.013400000000000745 +0.11669221123031548
Fri Sep 18 00:00:00 CEST 2015 11.4832 -0.11609999999999943 -1.0009224694593684
Thu Sep 17 00:00:00 CEST 2015 11.5993 +0.0 +0.0
Wed Sep 16 00:00:00 CEST 2015 11.5993 +0.08889999999999887 +0.7723450097303157
Tue Sep 15 00:00:00 CEST 2015 11.5104 +0.051600000000000534 +0.45030893287257356
Mon Sep 14 00:00:00 CEST 2015 11.4588 -0.01750000000000007 -0.1524881712747117
Fri Sep 11 00:00:00 CEST 2015 11.4763 -0.016600000000000392 -0.14443700023493022
Thu Sep 10 00:00:00 CEST 2015 11.4929 -0.006399999999999295 -0.05565556164287955
Wed Sep 09 00:00:00 CEST 2015 11.4993 -0.012600000000000833 -0.10945195840825761
Tue Sep 08 00:00:00 CEST 2015 11.5119 +0.10449999999999982 +0.9160720234233821
Mon Sep 07 00:00:00 CEST 2015 11.4074 +1.000000000015433E-4 +8.766316306463295E-4
Fri Sep 04 00:00:00 CEST 2015 11.4073 -0.10990000000000144 -0.9542249852394775
Thu Sep 03 00:00:00 CEST 2015 11.5172 +0.0 +0.0
Wed Sep 02 00:00:00 CEST 2015 11.5172 +0.10300000000000153 +0.9023847488216461
Tue Sep 01 00:00:00 CEST 2015 11.4142 -0.14440000000000097 -1.249286245739114
Mon Aug 31 00:00:00 CEST 2015 11.5586 -0.025100000000000122 -0.21668378842683467
Fri Aug 28 00:00:00 CEST 2015 11.5837 +0.037200000000000344 +0.32217555103277107
Thu Aug 27 00:00:00 CEST 2015 11.5465 +0.16799999999999926 +1.4764687788372726
Wed Aug 26 00:00:00 CEST 2015 11.3785 +0.0810000000000013 +0.7169727815888649
Tue Aug 25 00:00:00 CEST 2015 11.2975 +0.032099999999999795 +0.28494327764659033
Mon Aug 24 00:00:00 CEST 2015 11.2654 -0.25229999999999997 -2.1905415143648526
Fri Aug 21 00:00:00 CEST 2015 11.5177 -0.16680000000000028 -1.4275322007788134
Thu Aug 20 00:00:00 CEST 2015 11.6845 -0.11209999999999987 -0.9502738077073047
Wed Aug 19 00:00:00 CEST 2015 11.7966 -0.08179999999999943 -0.6886449353448114
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 11.8784 -0.018299999999999983 -0.15382416972772717
Mon Aug 17 00:00:00 CEST 2015 11.8967 -0.003100000000001657 -0.026050857997631738
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 11.8998 -0.0015999999999998238 -0.013443796528136431
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 11.9014 -0.011400000000000077 -0.09569538647504316
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 11.9128 -0.03649999999999842 -0.30545722343566695
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 11.9493 -0.07040000000000113 -0.5857051340715742
Mon Aug 10 00:00:00 CEST 2015 12.0197 +0.07590000000000074 +0.6354761466200074
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 11.9438 -0.019000000000000128 -0.1588256929815799
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 11.9628 -0.017800000000001148 -0.1485735272023163
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 11.9806 +0.0 +0.0
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 11.9806 -0.01279999999999859 -0.10672536561774848
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 11.9934 -0.002700000000000813 -0.022507314877344697
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 11.9961 +0.05030000000000001 +0.42106849269198676
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 11.9458 +0.06659999999999933 +0.5606438143982615
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 11.8792 -0.08149999999999835 -0.681398245922054
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 11.9607 -0.06340000000000146 -0.5272743905989046
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 12.0241 -0.028200000000000003 -0.23398023613749785
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 12.0523 -0.03479999999999883 -0.28791025142506044
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 12.0871 -0.028100000000000236 -0.231940042260959
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 12.1152 -0.00990000000000002 -0.08164881114383604
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 12.1251 -0.006000000000000227 -0.0494596532878262
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 12.1311 +0.06119999999999948 +0.5070464544030955
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 12.0699 -0.01929999999999943 -0.1596466267412211
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 12.0892 +0.007400000000000517 +0.06124915161649369
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 12.0818 +0.06899999999999906 +0.5743873201917893
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 12.0128 +0.08590000000000053 +0.7202206776278928
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 11.9269 +0.0708000000000002 +0.5971609551201453
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 11.8561 -0.09149999999999991 -0.7658441862800913
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 11.9476 -0.10430000000000028 -0.8654237091246983
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 12.0519 -0.015700000000000713 -0.13010043422056583
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 12.0676 +0.0 +0.0
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 12.0676 +0.02480000000000082 +0.20593217524165652
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 12.0428 +7.00000000000145E-4 +0.00581293960355822
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 12.0421 -0.12819999999999965 -1.0533840579114724
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 12.1703 -0.006099999999999994 -0.05009690877434991
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 12.1764 -0.026300000000000878 -0.21552607209881103
Nájdených 1 012 záznamov, zobrazujem 501 až 600.[<<] 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií