Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Balancovaný investičný program

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.1557918942224807 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.5596717541621414 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.233758542870426 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 7.33216340856222 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.089172172319831 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 11.05874801526976 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.53841437751925 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov N/A
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. N/A
Výkonnosť stratégie za rok 2017 5.8284653241642115 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 12.0355 +0.02620000000000111 +0.2181642560349104
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 12.0093 +0.02999999999999936 +0.250431995191704
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 11.9793 -0.0583999999999989 -0.4851425106124765
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 12.0377 -0.04010000000000069 -0.33201410852970525
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 12.0778 +0.06429999999999936 +0.5352311982353086
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 12.0135 +0.06380000000000052 +0.5339046168523254
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 11.9497 -0.005599999999999383 -0.04684114995022526
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 11.9553 +0.03719999999999857 +0.31213028922394415
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 11.9181 -0.034699999999999065 -0.2903085469513371
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 11.9528 +0.04020000000000046 +0.33745781777278694
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 11.9126 -0.016000000000000014 -0.1341314152540889
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 11.9286 -0.09360000000000035 -0.7785596646204596
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 12.0222 +0.00590000000000046 +0.0490999725373058
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 12.0163 -0.1092000000000013 -0.9005814193229185
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 12.1255 -9.999999999976694E-5 -8.24701458071786E-4
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 12.1256 +0.019899999999999807 +0.16438537218004967
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 12.1057 +0.03589999999999982 +0.2974365772423653
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 12.0698 +0.006600000000000605 +0.054711850918494065
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 12.0632 +0.0602999999999998 +0.5023785918402979
Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2016 12.0029 -0.0036000000000004917 -0.02998375879732862
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 12.0065 -0.032999999999999474 -0.27409776153494647
Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2016 12.0395 -0.00140000000000029 -0.01162703784601149
Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2016 12.0409 +0.015600000000000946 +0.12972649330995978
Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2016 12.0253 -0.0029000000000003467 -0.024110008147530948
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 12.0282 -0.007699999999999818 -0.06397527397203362
Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2016 12.0359 -0.012000000000000455 -0.09960242033881173
Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2016 12.0479 +0.01580000000000048 +0.13131539797709024
Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2016 12.0321 -0.03080000000000105 -0.25532832071890255
Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2016 12.0629 -0.029299999999999216 -0.24230495691436715
Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2016 12.0922 +0.031000000000000583 +0.2570225184890518
Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2016 12.0612 -0.017800000000001148 -0.14736319231725759
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 12.079 -0.022299999999999542 -0.18427772222818817
Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2016 12.1013 +0.02170000000000094 +0.17964170999040618
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 12.0796 -0.0015000000000000568 -0.012416087939016052
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 12.0811 +0.047699999999998965 +0.3963966958631744
Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2016 12.0334 -0.02689999999999948 -0.2230458612140609
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 12.0603 +0.028499999999999304 +0.23687228843563446
Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2016 12.0318 +0.018800000000000594 +0.1564971281112122
Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2016 12.013 +0.0602999999999998 +0.5044885256050975
Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2016 11.9527 +0.026400000000000645 +0.22135951636299467
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 11.9263 +0.027699999999999392 +0.23280049753751086
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 11.8986 -0.04330000000000034 -0.3625888677681104
Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2016 11.9419 -0.022199999999999775 -0.18555511906453148
Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2016 11.9641 +0.012299999999999756 +0.1029133686976138
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 11.9518 +0.019099999999999895 +0.16006436095770482
Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2016 11.9327 -0.021399999999999864 -0.17901807747968235
Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2016 11.9541 +0.00990000000000002 +0.08288541718992803
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 11.9442 -0.006499999999999062 -0.054390119407216275
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 11.9507 +0.02059999999999995 +0.17267248388530732
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 11.9301 -0.023300000000000765 -0.19492362005789232
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 11.9534 +0.01180000000000092 +0.0988142292490295
Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2016 11.9416 -0.00820000000000043 -0.06862039532042274
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 11.9498 +0.04780000000000051 +0.4016131742564255
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 11.902 -0.004400000000000404 -0.0369549150036903
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 11.9064 +0.060699999999998866 +0.5124222291633203
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 11.8457 +0.056600000000001316 +0.48010450331238985
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 11.7891 +0.08309999999999995 +0.7098923628908267
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 11.706 -0.05039999999999978 -0.4287026640808449
Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2016 11.7564 +0.06479999999999997 +0.5542440726675579
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 11.6916 +0.11689999999999934 +1.0099613812885053
Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2016 11.5747 +0.11720000000000041 +1.0229107571459792
Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2016 11.4575 -0.11710000000000065 -1.011698028441586
Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2016 11.5746 -0.2640999999999991 -2.2308192622500655
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 11.8387 +0.08599999999999852 +0.7317467475558743
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 11.7527 -2.999999999993008E-4 -0.002552539777070706
Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2016 11.753 +0.02909999999999968 +0.24821091957454655
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 11.7239 +0.09079999999999977 +0.7805314146702074
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 11.6331 +0.02400000000000091 +0.20673437217355684
Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2016 11.6091 -0.013500000000000512 -0.1161530122347898
Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2016 11.6226 +0.019199999999999662 +0.16546874192047767
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 11.6034 -0.040099999999998914 -0.3443981620646639
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 11.6435 -0.06630000000000003 -0.5661924200242652
Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2016 11.7098 -0.10210000000000008 -0.864382529482981
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 11.8119 -0.030300000000000438 -0.2558646197497154
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 11.8422 +0.02009999999999934 +0.1700205547237772
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 11.8221 +0.13610000000000078 +1.164641451309251
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 11.686 +0.015399999999999636 +0.13195551214163004
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 11.6706 -0.006899999999999906 -0.05908798972382101
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 11.6775 -0.0023999999999997357 -0.02054812113117066
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 11.6799 -5.000000000006111E-4 -0.00428067531935028
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 11.6804 -0.06709999999999994 -0.5711853585869306
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 11.7475 +0.01130000000000031 +0.09628329442239192
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 11.7362 +0.06020000000000003 +0.5155875299760311
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 11.676 +0.07540000000000013 +0.6499663810492677
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 11.6006 -0.017300000000000537 -0.14890815035420246
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 11.6179 +0.043100000000000804 +0.37236064554031145
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 11.5748 -0.04230000000000089 -0.3641184116517877
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 11.6171 -7.00000000000145E-4 -0.00602523713611447
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 11.6178 -0.026299999999999102 -0.22586545976072614
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 11.6441 +0.03780000000000072 +0.3256851882167382
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 11.6063 -0.02740000000000009 -0.2355226626094833
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 11.6337 -0.00420000000000087 -0.036088985126198736
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 11.6379 -0.03139999999999965 -0.26908212146400956
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 11.6693 +0.06850000000000023 +0.5904765188607684
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 11.6008 -0.016200000000001324 -0.13945080485497385
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 11.617 +0.001100000000000989 +0.009469778493269132
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 11.6159 +0.004400000000000404 +0.037893467682906135
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 11.6115 -0.05600000000000094 -0.4799657167345259
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 11.6675 -0.13509999999999955 -1.1446630403470408
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 11.8026 -0.03289999999999971 -0.27797727176714204
Nájdených 1 013 záznamov, zobrazujem 301 až 400.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií