Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Balancovaný investičný program

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Aktuálna hodnota podielového listu 12.9317 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon May 21 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.49837301749989793 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.9681135071361813 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.130424154983256 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.7464589129774795 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.27675328279088696 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 4.683495236384461 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.5331751202297461 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 13.21169178961753 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.508662605692824 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 5.252970442185923 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 12.8579 +0.010699999999999932 +0.08328663054983565
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 12.8472 +0.020700000000001495 +0.16138463337622966
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 12.8265 +0.03319999999999901 +0.25951083770409866
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 12.7933 +0.004900000000001015 +0.03831597385131147
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 12.7884 -0.030400000000000205 -0.23715168346491566
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 12.8188 -0.007500000000000284 -0.05847360501469723
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 12.8263 +0.03139999999999965 +0.24541028065870307
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 12.7949 -0.013500000000000512 -0.10539958152462248
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 12.8084 +0.009300000000001418 +0.07266135900181325
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 12.7991 -0.0057000000000009265 -0.04451455704112561
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 12.8048 +0.046200000000000685 +0.3621086953114201
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 12.7586 -0.03640000000000043 -0.28448612739350665
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 12.795 +0.014499999999999957 +0.11345409021556918
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 12.7805 -0.002700000000000813 -0.021121471931920155
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 12.7832 +0.011400000000000077 +0.08925914906276944
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 12.7718 +0.042200000000001125 +0.3315108094519985
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 12.7296 -0.0064000000000010715 -0.05025125628141325
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 12.736 +0.041700000000000514 +0.32849389095895276
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 12.6943 -0.03989999999999938 -0.31332945925144884
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 12.7342 -0.04560000000000031 -0.35681309566659536
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 12.7798 -0.02400000000000091 -0.1874443524578595
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 12.8038 -0.01589999999999847 -0.12402786336652127
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 12.8197 -0.02740000000000009 -0.21327770469599727
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 12.8471 +0.006399999999999295 +0.049841519543321056
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 12.8407 -0.010300000000000864 -0.08014940471558418
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 12.851 +0.04210000000000136 +0.32867771627540776
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 12.8089 +1.9999999999953388E-4 +0.001561438709615004
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 12.8087 +0.04499999999999993 +0.35256234477462556
Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017 12.7637 +0.020200000000000884 +0.15851218268136336
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 12.7435 +0.034699999999999065 +0.27303915397205003
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 12.7088 +0.013700000000000045 +0.10791565249583357
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 12.6951 -0.022999999999999687 -0.18084462301757753
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 12.7181 +0.020299999999998875 +0.15987021373780408
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 12.6978 +0.0 +0.0
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 12.6978 -0.02239999999999931 -0.17609786009653305
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 12.7202 -2.999999999993008E-4 -0.0023583978617125467
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 12.7205 +0.006099999999999994 +0.047977096835083444
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 12.7144 +0.02660000000000018 +0.20965021516732918
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 12.6878 -0.006000000000000227 -0.04726716979944001
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 12.6938 +0.004799999999999471 +0.03782804003466822
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 12.689 +0.011100000000000776 +0.08755393243360743
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 12.6779 +0.0027999999999988034 +0.02209055549857908
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 12.6751 -0.02660000000000018 -0.20942078619397364
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 12.7017 +0.036000000000001364 +0.2842322177218932
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 12.6657 -0.00820000000000043 -0.06469989505993112
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 12.6739 +0.015900000000000247 +0.12561226102070577
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 12.658 +0.01929999999999943 +0.15270557889654413
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 12.6387 +0.023300000000000765 +0.18469489671355177
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 12.6154 -0.001700000000001367 -0.013473777650972352
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 12.6171 +0.00870000000000104 +0.0690016179689934
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 12.6084 +0.004799999999999471 +0.038084356850419
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 12.6036 -0.009600000000000719 -0.07611074112834615
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 12.6132 +0.008900000000000574 +0.07061082329047963
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 12.6043 +0.0032999999999994145 +0.0261883977461963
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 12.601 +0.02090000000000103 +0.16613540432905438
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 12.5801 -0.0051000000000005485 -0.04052378984840743
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 12.5852 +0.001200000000000756 +0.009535918626824014
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 12.584 +0.006499999999999062 +0.05167958656329574
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 12.5775 +0.011100000000000776 +0.08833078686021167
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 12.5664 +0.058400000000000674 +0.4669011832427259
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 12.508 -0.01980000000000004 -0.15804850013569194
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 12.5278 +0.02129999999999832 +0.17031143805219529
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 12.5065 +0.029200000000001225 +0.23402498938071403
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 12.4773 -0.025800000000000267 -0.20634882549127553
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 12.5031 -0.013400000000000745 -0.10705868253904782
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 12.5165 +0.028700000000000614 +0.22982430852511015
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 12.4878 +0.026400000000000645 +0.21185420578748904
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 12.4614 +0.031200000000000117 +0.251001592894724
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 12.4302 -0.012600000000000833 -0.10126338123252765
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 12.4428 -0.021599999999999397 -0.17329354000192154
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 12.4644 +0.012399999999999523 +0.09958239640216959
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 12.452 +0.004099999999999326 +0.03293728259383499
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 12.4479 -0.0024999999999995026 -0.020079676154978188
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 12.4504 +0.04659999999999975 +0.3756913204017991
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 12.4038 -0.006800000000000139 -0.054791871464715314
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 12.4106 -0.007500000000000284 -0.060395712709677696
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 12.4181 -0.04969999999999963 -0.3986268627985652
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 12.4678 +0.015600000000000946 +0.12527906715280324
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 12.4522 -0.002000000000000668 -0.01605883958826837
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 12.4542 +0.03229999999999933 +0.2600246339126784
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 12.4219 -0.022299999999999542 -0.17919994857041388
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 12.4442 -0.06989999999999874 -0.5585699331154359
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 12.5141 -0.028600000000000847 -0.2280210799907536
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 12.5427 +0.031299999999999883 +0.2501718432789346
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 12.5114 -0.02490000000000059 -0.19862319823234031
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 12.5363 -0.0033999999999991815 -0.02711388629711564
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 12.5397 +0.029799999999999827 +0.23821133662139005
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 12.5099 -4.000000000008441E-4 -0.0031973653709371774
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 12.5103 -0.019999999999999574 -0.15961309785080857
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 12.5303 +0.0039999999999995595 +0.03193281336069731
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 12.5263 +0.02490000000000059 +0.19917769209850178
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 12.5014 +0.017100000000001003 +0.13697203687831916
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 12.4843 -0.015000000000000568 -0.1200067203763382
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 12.4993 -0.026400000000000645 -0.21076666373936348
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 12.5257 -0.002200000000000202 -0.01756080428482676
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 12.5279 +0.03210000000000157 +0.2568863138014592
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 12.4958 -0.0057000000000009265 -0.0455945286565651
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 12.5015 -0.0031999999999996476 -0.0255903780178528
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 12.5047 +0.02430000000000021 +0.1947052979071202
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 12.4804 +0.02239999999999931 +0.1798041419168328
Nájdených 1 091 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií