Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Rastová stratégia Generali a VÚB AM

  • Správca fondov Generali Investments Europe a VÚB Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 3.9389501530821214 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 4.14993241152628 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 7.092974258204543 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 20.17747063794215 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 3.6294612010238314 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 22.22454213675238 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.885981143589581 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 24.728130729269093 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.505811794339554 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 17.743231571121676 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sat May 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 -0.0536403122638518
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 +0.9963231803144339
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 +1.8554050692744823
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 -0.09726007710700912
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 +0.4890897864971606
Sun May 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 21 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 -0.8902867274641864
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 +0.14913438788362043
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 -0.3570637911708445
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 +0.7872667245907934
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 +1.667776487579431E-5
Sun May 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 -0.08302901049258082
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 -0.5458631705009225
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 +0.49678139967979007
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 +0.35465040174702267
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 -0.13691882131655575
Sun May 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 -1.5166895752949756
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 -4.803066934755407E-5
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 -1.3617892384925625
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 -0.31571866399781356
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 -1.1022081463167837
Sun May 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 -0.006270513175138603
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 -0.30004493992126413
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 +0.16035544543846925
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 -0.8940072135867041
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 -0.4706747191372216
Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2016 -0.22513269878305664
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 +0.26230305749376726
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 +0.8821393754661244
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 +0.19279390813866826
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 -0.2327859846365925
Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2016 +0.46549676984159305
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 +2.095455715938826
Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2016 +0.313565947073144
Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2016 +0.11246619648818523
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 +0.8536663899214858
Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2016 -0.7212900754156522
Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2016 -0.047147508936191684
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 -1.8304044392631909
Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2016 +0.46676708161366776
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 -0.759721663720839
Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 -0.3047976622397073
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 +0.923648535056131
Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2016 +0.7164088555202852
Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2016 -0.480828528162661
Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun Mar 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Thu Mar 24 00:00:00 CET 2016 -0.6251643158127251
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 -0.08249455928482519
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 -0.06341360442435473
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 +0.7526338506178547
Sun Mar 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 +0.5358786965186937
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 +0.15104329257442828
Wed Mar 16 00:00:00 CET 2016 -0.8182043043734666
Tue Mar 15 00:00:00 CET 2016 +0.6963938710884605
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 +1.9942295938151062
Sun Mar 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 11 00:00:00 CET 2016 -0.88672141648955
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 +0.6840164824560162
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 -0.7623702655232307
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 +0.23725102301592926
Mon Mar 07 00:00:00 CET 2016 +0.26263509802669205
Sun Mar 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 +0.5801361923708299
Thu Mar 03 00:00:00 CET 2016 +0.7345502885997064
Wed Mar 02 00:00:00 CET 2016 +1.220881312423657
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 +0.08653812068699551
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 +0.788168938409143
Sun Feb 28 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Feb 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 +1.4841352289159744
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 -1.49052985039431
Wed Feb 24 00:00:00 CET 2016 -0.859374659352639
Tue Feb 23 00:00:00 CET 2016 +1.7862978287564744
Mon Feb 22 00:00:00 CET 2016 -0.44527551054849823
Sun Feb 21 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Feb 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Feb 19 00:00:00 CET 2016 +0.3102510977387851
Nájdených 5 016 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií