Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Rastová stratégia Generali a VÚB AM

  • Správca fondov Generali Investments Europe a VÚB Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 4.30611277569235 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 5.031769816123832 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 6.4543148966427655 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 20.33356307418126 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 3.803170621180074 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 22.23925244363891 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.890249559986472 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 24.901840149425336 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.5348252331680605 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 17.743231571121676 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 -0.07966308167476654
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 +0.9885152737448664
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 -0.3678031143414273
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 +0.2763105847384253
Sun Dec 11 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 10 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 +1.247241989906911
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 +1.010468715588857
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 +1.3264649803567607
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 +0.7464111351273175
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 -0.445716287390411
Sun Dec 04 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 03 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 -0.6748813340733903
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 +0.2398986474324829
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 -0.11096560892927698
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 -0.48933099499312505
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 -0.06264043362671146
Sun Nov 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 +0.02148850427438731
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 +0.035210377089086364
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 +0.5522186319035569
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 +0.5825303112374485
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 -0.06182017716776045
Sun Nov 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 +0.04286749995097239
Thu Nov 17 00:00:00 CET 2016 -0.13997125691501822
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 +0.3236082370041231
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 -0.2876166469965824
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 -0.5849314251838393
Sun Nov 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 -0.07025980264167231
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 +0.5219588406446718
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 +0.532131025934703
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 +1.3515582970895252
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 -0.8814027218983114
Sun Nov 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 +0.08886699632391526
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 -1.628407143380599
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 -0.8835140565740716
Tue Nov 01 00:00:00 CET 2016 +0.0
Mon Oct 31 00:00:00 CET 2016 +0.11337509823827929
Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2016 -0.06732724001379609
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 -0.5273850204618498
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 -0.12592332030594378
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 +0.7612356559721292
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 +0.07891061239438102
Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 +0.20200369641464988
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 +0.7140550081531813
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 +0.8907235010746035
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 -0.439461187096029
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 +0.5741559553140547
Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 -0.8715310138536978
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 -0.15971383579838516
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 -0.2909871468182246
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 +0.6279017575764527
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 -0.45649565729067376
Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 +0.051958703574840115
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 -0.06645871769487144
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 +0.781687002877689
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 +0.3334588192217751
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 -0.3038422254153801
Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 -0.0876624922742053
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 +0.34186703804979857
Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2016 +0.2953741577244102
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 -1.564622896176303
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 -0.6669182947105128
Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 +1.1926956338633516
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 +0.6718071497828078
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 -0.005301651124639761
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 +0.9658108375417953
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 -0.35353677054013133
Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 +0.5775241887465086
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0851334104905277
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 -0.7888993553954577
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 -0.6033469838929619
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 -1.4933151643677576
Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 -0.45111500201400645
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 +0.3756144713376557
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0099569775677395
Nájdených 5 017 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií