Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Rastová stratégia Generali a VÚB AM

  • Správca fondov Generali Investments Europe a VÚB Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 5.141396492713501 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.826914569298001 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 6.170201676069054 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 19.655196769619643 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 3.492769877342572 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 22.08785081307112 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.859190414195848 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 24.979768073998287 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.552917815688984 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 17.743231571121676 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 -0.5979716014304586
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 -0.8058379246678271
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 -0.3302759795924288
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 +0.16466446229000553
Sun Mar 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 +0.968730400917849
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 +0.3670733668958803
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 -0.1000915817494672
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 +0.4144262088339019
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 -0.04778102668558404
Sun Mar 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 -0.2856126433856332
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 -0.1678854577454274
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 -0.3783048674859515
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 -0.4282822589577222
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 -0.34382985861283544
Sun Mar 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 -0.07389598162559707
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 +2.1292264486394856
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 -0.5295828193542746
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 -0.1543484521420595
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 -1.0000422803994553
Sun Feb 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 -0.06904209894406677
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 +0.046935841934228506
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 +1.352868405124255
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 +0.24295387143638436
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 -0.05774972256645583
Sun Feb 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 -0.08379807060752853
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 +0.44081624641685835
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 +0.15907482951385532
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 +0.854644554204981
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 +0.6525771833589431
Sun Feb 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 +1.1177757770216346
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 +0.101711630680839
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 +0.17630694200288133
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 -0.16769581639492515
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 +0.7486470816629094
Sun Feb 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 -0.09066430768358202
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 +0.7519463494519272
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 -0.5759619733342163
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 -0.4556296568783864
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 -0.17376629248899178
Sun Jan 29 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 28 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 +0.2884047919183388
Thu Jan 26 00:00:00 CET 2017 +1.284664717753742
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 +0.4689375505345623
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 -0.5487684745000223
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 -0.09883588639499408
Sun Jan 22 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 21 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 -0.003069677303713547
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 +0.0861480157509078
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 -0.4269153912136403
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 -0.16804959215073723
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 +0.3277788092349141
Sun Jan 15 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 14 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 -0.3479881319887568
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 +0.41680882089833915
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 +0.07805150911013925
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 -0.27183870903419916
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 +0.2392218378174107
Sun Jan 08 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 07 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 -0.3991359411232338
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 +0.2981200667684334
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 +1.005671709629837
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 +0.3726761997248502
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 -0.13019758071735055
Sun Jan 01 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 31 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 -0.31541143501215174
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 +0.13038904979867993
Wed Dec 28 00:00:00 CET 2016 +0.15684136068195187
Tue Dec 27 00:00:00 CET 2016 -0.09026146244043787
Mon Dec 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sun Dec 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 24 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 23 00:00:00 CET 2016 -0.08375703387464739
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 -0.4436994221773034
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 +0.6792545193372632
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 -0.11005713546389018
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 +0.33779533767550163
Sun Dec 18 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 17 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 +0.763102977261056
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 -0.07966308167476654
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 +0.9885152737448664
Nájdených 5 015 záznamov, zobrazujem 301 až 400.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií