Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Vyvážená stratégia Generali a VÚB AM

  • Správca fondov Generali Investments Europe a VÚB Asset Management
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 3.3071859195974884 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.9991469078103803 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.268959683114205 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 15.831569962301906 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.8059069331505704 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 17.176987560991197 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.400612919197578 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 19.540337372091244 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.624044208712718 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 13.846070519998932 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sun May 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 -0.12265506030422557
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 +0.6711660000762549
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 +1.1817230559259428
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 -0.0168268202970836
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 +0.16907597576403077
Sun May 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 21 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 -0.6093262768627312
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 -0.07403953066116742
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 -0.24043000124152059
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 +0.566816949535081
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 +1.4751898390841234E-5
Sun May 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 +0.0011792437853159754
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 -0.4015201873259713
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 +0.22109707750286134
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 +0.11770445708457089
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 -0.06629498531603417
Sun May 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 -1.170296059517355
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 -4.254384238322473E-5
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 -0.8511045496459388
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 -0.327830883233176
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 -0.4855021709204408
Sun May 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 -0.03513873751283825
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 -0.3105899016146907
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 +0.08791733757786346
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 -0.6892399628934243
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 -0.24567420009314844
Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2016 -0.09347512084846699
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 +0.196930263326351
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 +0.49421145684335954
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 +0.0696730071736198
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 -0.07761519899045766
Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2016 +0.33850639167300756
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 +1.3613550692680718
Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2016 +0.09485708046683783
Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2016 -0.010424136543306872
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 +0.4703582459576694
Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2016 -0.479842378943502
Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2016 -0.19546563584917465
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 -1.1517548172569434
Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2016 +0.3695427540856713
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 -0.3733138998227332
Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 -0.06536207733118715
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 +0.5221725574972425
Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2016 +0.6000485234510506
Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2016 -0.12012616808613075
Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun Mar 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Thu Mar 24 00:00:00 CET 2016 -0.5248659956425143
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 -0.060493879081278124
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 +0.007381940390274622
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 +0.6250185890808098
Sun Mar 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 +0.6353825429519446
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 +0.1386422507816576
Wed Mar 16 00:00:00 CET 2016 -0.6151757484950195
Tue Mar 15 00:00:00 CET 2016 +0.5408027486806191
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 +1.4453412231858067
Sun Mar 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 11 00:00:00 CET 2016 -0.4162818049120176
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 +0.46131585545661835
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 -0.4981961938242421
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 +0.3303272257993939
Mon Mar 07 00:00:00 CET 2016 +0.10824588604434382
Sun Mar 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 +0.6098090740906912
Thu Mar 03 00:00:00 CET 2016 +0.6107415300212296
Wed Mar 02 00:00:00 CET 2016 +0.810751779397819
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 -0.0023205231058227582
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 +0.44470802072180504
Sun Feb 28 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Feb 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 +0.9346044099938382
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 -0.8367695030651845
Wed Feb 24 00:00:00 CET 2016 -0.5091078416903514
Tue Feb 23 00:00:00 CET 2016 +1.226274217042132
Mon Feb 22 00:00:00 CET 2016 -0.2830017442748698
Sun Feb 21 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Feb 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Nájdených 5 017 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií