Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Vyvážená stratégia Generali a VÚB AM

  • Správca fondov Generali Investments Europe a VÚB Asset Management
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 3.884327550248212 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.089890926178551 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.2285036063509205 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 15.284722406998274 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.6380541589398954 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 16.991629208064584 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.355252240273978 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 19.54313276179891 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.6285641775848365 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 13.846070519998932 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 -0.44464132162708836
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 -0.6937367531725585
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 -0.27758946407189455
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 +0.10204357976735423
Sun Mar 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 +0.7203861229705808
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 +0.3016775817443573
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 -0.017200425539400044
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 +0.3429376614251254
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 -0.1271100203003641
Sun Mar 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 -0.4271415861455097
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 -0.21197812268751193
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 -0.2458470795956771
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 -0.2804699812339635
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 -0.3605450747275114
Sun Mar 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 -0.11555092828311331
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 +1.5256523695440336
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 -0.5359962613762832
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 -0.16250472534909477
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 -0.6970210548810343
Sun Feb 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 +0.027104456484266848
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 +0.03378983993857787
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 +1.1185505361155634
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 +0.2572465023830972
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 -0.005309760531773122
Sun Feb 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 +0.005934271561017113
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 +0.3086180139999044
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 +0.12112723989341134
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 +0.5837358653611346
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 +0.5833430329683154
Sun Feb 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 +0.8220487849680325
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 +0.09739915320707837
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 +0.14049211726158717
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 +0.08618256082961295
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 +0.5488200250016888
Sun Feb 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 -0.013543308067212934
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 +0.48367822181931786
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 -0.3332422975249756
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 -0.19467363608823973
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 -0.0744856892897019
Sun Jan 29 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 28 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 +0.2397862781535025
Thu Jan 26 00:00:00 CET 2017 +0.8439408080096058
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 +0.37394071626791003
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 -0.323484544436198
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 -0.12251762673379574
Sun Jan 22 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 21 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 +0.002990900616282488
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 +0.006390847018849399
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 -0.35436428747966886
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 +0.026421851557770992
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 +0.08577182062803956
Sun Jan 15 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 14 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 -0.19163950606858293
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 +0.36113038993161695
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 +0.042756153677288466
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 -0.11273895384103128
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 +0.1605888874475454
Sun Jan 08 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 07 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 -0.34316939960595505
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 +0.2962949290528769
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 +0.7578007757968095
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 +0.24248321886399538
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 -0.21353593023962958
Sun Jan 01 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 31 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 -0.22680836887060707
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 +0.1263230553084611
Wed Dec 28 00:00:00 CET 2016 +0.14183168285406111
Tue Dec 27 00:00:00 CET 2016 -0.09389528989652263
Mon Dec 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sun Dec 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 24 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 23 00:00:00 CET 2016 -0.08950428612681094
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 -0.33965066685669854
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 +0.4557960409937749
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 -0.009469212403928395
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 +0.28145750165550965
Sun Dec 18 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 17 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 +0.4423815450458761
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 +0.09685001430459295
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 +0.7292829634395304
Nájdených 5 015 záznamov, zobrazujem 301 až 400.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií