Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Vyvážená stratégia Generali a VÚB AM

  • Správca fondov Generali Investments Europe a VÚB Asset Management
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 3.0950560105431846 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.4231401312749155 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.79255136929524 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 15.714549892300633 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.7327501593282344 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 17.086325208452923 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.3735459102189465 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 19.467180598268907 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.611392511442335 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 13.846070519998932 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 +0.331633588907863
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 -0.14304354181558665
Sun Oct 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 -0.09585889258694635
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 +0.40673900120251005
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 -0.06389903422025611
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 +0.025177719006492794
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 +0.541078044993256
Sun Oct 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 +0.28978368275612354
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 +0.03351956389072086
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 -0.30918513907452905
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 -0.030862386087193272
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 -0.21938717166345612
Sun Sep 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 +0.16285932684503734
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 -0.3874294529779405
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 +0.025215448641759508
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 -0.09423610748712008
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 -0.06135698435197412
Sun Sep 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 -0.3092708348377471
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 +0.17650029580622117
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 -0.14706531035561454
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 -0.06093324893848262
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 +0.7326085692545519
Sun Sep 10 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 -0.25572264620826957
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 -0.28463094723899474
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 -0.0802231106680722
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 -0.1654626617165036
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 -0.19579315191226954
Sun Sep 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 +0.13992926432824504
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 +0.10677952894084797
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 +0.6209919429585966
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 -0.7149703562095056
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 +0.41290863308309156
Sun Aug 27 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 26 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 +0.21033506387490775
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 +0.6771141527259488
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 -0.11111643464046495
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 +0.4738206345111138
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 +0.2561635687859507
Sun Aug 20 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 19 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 -0.11341174350363303
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 -0.551312386404291
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 +0.21868662091036128
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 +6.7528364269264785E-6
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 +0.5811435587156524
Sun Aug 13 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 12 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 -0.43323770973364617
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 -0.6744853644593292
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 -0.46056524876546234
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 +0.4438267077322706
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 +0.11449276005433262
Sun Aug 06 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 05 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 +0.7101858258932339
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 +0.11405248295970694
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 -0.27795891691741303
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 +0.22836863439590616
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 -0.014148704214306917
Sun Jul 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 -0.23496756356534831
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 +0.0014040317307006944
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 +0.3719168395782191
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 -0.002823216043353227
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 -0.1593660643378172
Sun Jul 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 -0.5107527067119406
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 -0.4981234296941466
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 +0.5494328893296228
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 -0.4343156968960358
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 +0.2736300611708202
Sun Jul 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 +0.24905914731844803
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 +0.3607160215676828
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 +1.0540654873148156
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 -0.0949275631354709
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 +0.3219673449622604
Sun Jul 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 -0.5025649837586599
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 +0.20610057534065618
Wed Jul 05 00:00:00 CEST 2017 -0.16384904966959368
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 +0.26355747641606797
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 -0.21555566604540388
Nájdených 5 016 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií