Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Konzervatívna stratégia Generali a VÚB AM

  • Správca fondov Generali Investments Europe a VÚB Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR
  • Fond VUB AM Eurový fond sa ku dňu 16.3.2017 zlúčil do fondu VUB AM Konzervatívne portfólio.
  • Fond VUB AM Eurový fond bol do 15.3.2017 v stratégii zastúpený v pomere 20%.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.8282087932345528 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.050846916986293 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 3.1363819525933367 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 4.741954571101914 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.137437923407636 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 8.405388798605173 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.7192172587436447 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 14.05289245799608 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.6602971254405805 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.2835542107436 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 +0.11887760885593934
Wed Jul 05 00:00:00 CEST 2017 +0.03303818012112458
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 +0.3658040466616512
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 -0.013194201448882836
Sun Jul 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 -0.6807558006265992
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 +0.06720071433650787
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 -0.7790576600091015
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 +0.09680091567425109
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 -0.12102513912233803
Sun Jun 25 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 +8.338373149285871E-6
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 -0.16317043584996327
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 -0.12870320564880444
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 +0.49927061117389826
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 +0.00636901556785574
Sun Jun 18 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 +0.12481650119633514
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 -0.17909911706979642
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 +0.18542903814513068
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 -0.16339964006996865
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 +0.16065580147895275
Sun Jun 11 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 10 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 +0.14416929128439904
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 -0.007733738998567219
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 -0.16761113996054178
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 +0.14738036826710754
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 +6.533653717610832E-5
Sun Jun 04 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 +0.38410730529312787
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 -0.26500929451333377
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 -0.06503590759848521
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 +0.07749967866151053
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 +0.13101974740044398
Sun May 28 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 27 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 +0.3607634732756111
Thu May 25 00:00:00 CEST 2017 +2.5960398545521457E-5
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 +0.09891313267607416
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 -0.007416281238207034
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 +0.03283246911438198
Sun May 21 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 20 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 +0.012491549677633884
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 -0.8719111576900502
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 -0.3674465583158053
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 -0.10023567822405255
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 -0.11578522843596772
Sun May 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 13 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 -0.09504378182641915
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 +0.14680924128482786
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 +0.06865630794747801
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 +0.3070751182779219
Mon May 08 00:00:00 CEST 2017 +0.06018128951473045
Sun May 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 06 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 -0.13256456600923627
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 -0.015358251360609643
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 +0.19132526626850677
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 -0.25420276912667816
Mon May 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Apr 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 +0.08715849802520381
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 +0.2662067400110999
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 -0.08530679121255957
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 -0.021063167924552317
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 +0.23240630206493051
Sun Apr 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 +0.01808653881400346
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 -0.2265223694699472
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 -0.38523441797593705
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 -0.0805809741727046
Mon Apr 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Apr 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 -0.10741946355874177
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 -0.12161933390342483
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 +0.15005470076094696
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 +0.2180684593730291
Sun Apr 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 +0.01234784701745184
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 -0.10059666586711558
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 +0.07865880914094703
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 +0.11783199398804811
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 +0.020699988334897057
Sun Apr 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 +0.2084585121842082
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 +0.6214880031634209
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 +0.47354782779143534
Nájdených 4 198 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií