Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Rastová stratégia Generali

  • Správca fondov Generali Investments Europe
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 5.262173102582879 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 7.060590719163495 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 11.79677416415057 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 20.33438084473662 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 5.818658839554347 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 27.945250807826817 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 8.536859557868294 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 30.740385690506656 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.497882667219067 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 15.43474600504089 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 -0.4893578907941958
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 +0.0969884673377237
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 +0.2245000483308104
Sun May 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 +0.09893771421174336
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 +0.7409410789156539
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 +1.3249906450791826
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 -0.13086695887137978
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 +0.4705182819592153
Sun May 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 21 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 -0.6414087972163429
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 +0.14235241179704872
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 -0.26248755088728615
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 +0.5053535456189593
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun May 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 -0.1656703743288972
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 -0.3800644101871029
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 +0.403702272354451
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 +0.23870272801127612
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 -0.10968560042424258
Sun May 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 -0.8913224018386643
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 -0.9443979070469624
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 -0.15513162311064832
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 -0.9594257499060888
Sun May 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 +0.04177273200424736
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 -0.085500101303424
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 +0.08097319233091582
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 -0.5886060384529088
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 -0.2636382888038753
Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2016 -0.12141819666533138
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 +0.2057759456772743
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 +0.6885718414906989
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 +0.15678815606847252
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 -0.1693523555372991
Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2016 +0.34638276650873934
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 +1.5660657312665478
Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2016 +0.23757884803229956
Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2016 +0.1120164198668192
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 +0.6744063485971736
Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2016 -0.5600102875963984
Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2016 +0.038316614194556564
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 -1.3213141069390701
Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2016 +0.28788461617436667
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 -0.5950679980513627
Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 -0.33714874688077145
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 +0.6753011275043974
Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2016 +0.5209863055812605
Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2016 -0.5383844643866382
Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun Mar 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Thu Mar 24 00:00:00 CET 2016 -0.3398362038473124
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 -0.03739792067560188
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 -0.07338202819772732
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 +0.5034219306763816
Sun Mar 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 +0.22572343745721923
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 +0.09892877402310774
Wed Mar 16 00:00:00 CET 2016 -0.5831638511971846
Tue Mar 15 00:00:00 CET 2016 +0.49295138385045334
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 +1.6034048708569344
Sun Mar 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 11 00:00:00 CET 2016 -0.6609980739312107
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 +0.4510731376925321
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 -0.5212079875296638
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 +0.05816057845598266
Mon Mar 07 00:00:00 CET 2016 +0.20695965878651634
Sun Mar 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 +0.27875144893837955
Thu Mar 03 00:00:00 CET 2016 +0.4749285166329571
Wed Mar 02 00:00:00 CET 2016 +0.9404874202768099
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 +0.14522587558512612
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 +0.672960501008518
Sun Feb 28 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Feb 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 +1.0731414782093367
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 -1.1077895710578645
Wed Feb 24 00:00:00 CET 2016 -0.667733047712332
Tue Feb 23 00:00:00 CET 2016 +1.2527362133375703
Nájdených 5 023 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií