Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Rastová stratégia Generali

  • Správca fondov Generali Investments Europe
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 5.262173102582879 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 7.060590719163495 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 11.79677416415057 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 20.33438084473662 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 5.818658839554347 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 27.945250807826817 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 8.536859557868294 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 30.740385690506656 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.497882667219067 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 15.43474600504089 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sun Dec 18 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 17 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 +0.6285234908181394
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 -0.16000716410677285
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 +0.7058177579079654
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 -0.19959577884046098
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 +0.24373416125993685
Sun Dec 11 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 10 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 +0.8819423344367294
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 +0.7296858926045786
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 +0.9530589216904701
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 +0.5373857353987717
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 -0.34515628856756564
Sun Dec 04 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 03 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 -0.4409814008491111
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 +0.22711499993195616
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 +0.05064683634263645
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 -0.41933808845281817
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 -0.023584745820130593
Sun Nov 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 +0.027116254160674202
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 -0.04567002122234953
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 +0.3653348131705343
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 +0.3422918816226854
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 -0.08509106380193998
Sun Nov 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 +0.08502693429450403
Thu Nov 17 00:00:00 CET 2016 -0.14051298825197023
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 +0.2683881406332205
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 -0.1754285449252535
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 -0.44003683271266425
Sun Nov 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 -0.19789579837400595
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 +0.39217287176140303
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 +0.35025910980928643
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 +0.9941994687673343
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 -0.5956534434801029
Sun Nov 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 -0.005072050534067785
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 -1.1015261390458306
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 -0.7303779069767273
Tue Nov 01 00:00:00 CET 2016 +0.0
Mon Oct 31 00:00:00 CET 2016 +0.06491075444611738
Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2016 -0.024638467514250806
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 -0.34589216161135994
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 -0.1086941953814744
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 +0.48564086817395946
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 +0.05497792797892487
Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 +0.1570951964499585
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 +0.42735216502056517
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 +0.6569038341901035
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 -0.30155018831584357
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 +0.5294470751194211
Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 -0.6118252696611108
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 -0.1400531713493649
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 -0.22153042861262406
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 +0.4865815874588293
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 -0.39156316243162337
Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 -0.0013553404479580422
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 -0.09234885660741554
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 +0.5343196579265168
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 +0.18999271671853535
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 -0.12083266923045244
Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 -0.07636455704474088
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 +0.30132695818150523
Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2016 +0.14096330852233052
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 -1.0964105670828275
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 -0.4399735046555122
Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 +0.955909636433546
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 +0.4249098448594282
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 -0.0047771070112645475
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 +0.6814602680767621
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 -0.3157503969139981
Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 +0.3481911381024929
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 +0.009348286926424976
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 -0.5520586675124832
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 -0.5272527236404159
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 -1.0004685278531866
Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Nájdených 5 023 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií