Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Rastová stratégia Generali

  • Správca fondov Generali Investments Europe
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 4.226698166414566 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 6.520273727674586 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 8.872849875034273 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 19.412781236720033 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 4.805733218429187 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 28.634259212609802 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 8.714262673062922 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 30.367139423403188 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.431574879230472 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 15.43474600504089 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 +0.3028717751039238
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 +0.1778488800197522
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 -0.060166164083440776
Sun Oct 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 -0.1900842758793857
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 +0.3283689926537221
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 -0.06644574057615671
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 +0.05688302617696195
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 +0.45096847922003747
Sun Oct 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 +0.3652624408822902
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 +0.11919398700253225
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 -0.04116795921950711
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 -0.04465939045378775
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 -0.19929846938775597
Sun Sep 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 +0.1233546664344658
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 -0.15154460784965806
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 +0.02476042776358156
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 -0.03042794734517429
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 +0.06016759938528082
Sun Sep 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 -0.25632219229586894
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 +0.13926080749544667
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 -0.08416138246525406
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 +0.1768340188067441
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 +0.8090096693946123
Sun Sep 10 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 -0.12769046857538058
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 -0.08116952157372737
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 +0.025523877587502852
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 -0.17168704666732992
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 -0.2514971219434159
Sun Sep 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 +0.25663208908228796
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 +0.2660745787456591
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 +0.5573811405515698
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 -0.76171467144529
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 +0.12094720502557266
Sun Aug 27 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 26 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 +0.0720123686108991
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 +0.4592318681009573
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 -0.24490084502370735
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 +0.5380284382958394
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 +0.002941472059731609
Sun Aug 20 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 19 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 -0.25366965242980655
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 -0.5171208094910753
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 +0.44294109958356387
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 +0.7130703732546806
Sun Aug 13 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 12 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 -0.5455889154539051
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 -0.6754654610859916
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 -0.6361489081134408
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 +0.34850805591639755
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0732451481152907
Sun Aug 06 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 05 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 +0.7366253032624002
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 +0.09794606730034161
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 -0.3052538031771235
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 +0.27148934089574084
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 -0.08195409837664158
Sun Jul 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 -0.38713617776630826
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 +0.002311677377434762
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 +0.3869331880705431
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 +0.20536846382428564
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 -0.11711119206478315
Sun Jul 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 -0.6819702225357389
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 -0.34868878739303
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 +0.49913669414655715
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 -0.5998431198127179
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 +0.14924650487199642
Sun Jul 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 +0.16124730244175112
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 +0.31194702373349514
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 +1.0183472036915617
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 -0.1922666620888691
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 +0.2888641576025037
Sun Jul 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 -0.40953842423233766
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 +0.13403872284274598
Wed Jul 05 00:00:00 CEST 2017 -0.19851711873575084
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 +0.5275785277507765
Nájdených 5 020 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií