Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Vyvážená stratégia Generali

  • Správca fondov Generali Investments Europe
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.0663377125887727 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.129592267858894 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.525519309913873 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 12.177629466220408 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.484812225317956 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 18.15470730665003 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.696947106026973 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 21.56913907887361 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.9746738448733776 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 10.104399358017835 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 +0.4967791690276613
Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 -0.3181018292894322
Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2016 -0.13795940226415837
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 +0.09141159062282611
Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2016 +0.021405287717641386
Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2016 +0.12941443032137556
Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2016 -0.21742827667469555
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 +0.003258984357884742
Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2016 +0.12910002192454328
Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2016 -0.05972151024080574
Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2016 -0.2957936536968475
Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2016 +0.019106778434547778
Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2016 -0.34900090136625295
Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2016 -0.41643175773737084
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 -0.006857693777746476
Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 +0.27232443517708305
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 -0.08497224004405268
Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2016 +0.34135332857513845
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 +0.3058900097624502
Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2016 +0.3782968272471692
Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2016 +0.5742972712153147
Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2016 -0.07088989906137044
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 -0.18115348379961915
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 +0.004915655543641151
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 +0.03155207526603476
Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 -0.17864611401242314
Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2016 +0.08822484849788736
Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2016 -0.08303838684638265
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 +0.24336562147931318
Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2016 +0.09892018967225624
Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2016 -0.0933943249876279
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 +0.2212105239905071
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 -0.06868935776991236
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 -0.10902418736979769
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 -0.0034870113953644477
Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2016 +0.33887177207401464
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 -0.06941380810320652
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 +0.3800785963724138
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 +0.5228762239184448
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 +0.5446077572176335
Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 +0.2797615435639216
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 -0.29520864888321796
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 -0.3442984918229115
Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2016 -0.23149012433259486
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 +0.2146295224207222
Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 +0.3592443351737131
Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2016 +0.6801070780075236
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 +0.8309366383016652
Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2016 -0.5699280561905056
Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2016 -2.333762483752622
Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2016 +0.8224722689058126
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 +0.1969593875144966
Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2016 +1.0734861315125528
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 +0.3770948101509788
Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 -0.4252349444056591
Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2016 +0.35217015379006966
Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2016 -0.63519570201683
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 -0.7141929484615304
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 -0.8017405572091576
Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2016 -0.38827735035101796
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 +0.11789507441164915
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 +0.5500337440844589
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 +0.15537079898476236
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 +0.05644562422126853
Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 +0.07514464047694958
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 -0.3732880637656706
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 -0.27751576536684297
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 +0.014624490460107609
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 +0.19523631643141925
Sun May 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Nájdených 5 019 záznamov, zobrazujem 501 až 600.[<<] 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií