Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Vyvážená stratégia Generali

  • Správca fondov Generali Investments Europe
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.578987396609733 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.764081306674605 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.3028712745929685 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 12.345629032065242 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.6966837226913842 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 17.999133837222292 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.64542611872112 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 21.78101057624704 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.008575885227428 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 10.104399358017835 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 +0.2831075996990222
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 +0.16430261829036397
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 -0.01507136290335609
Sun Oct 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 -0.1607222627136622
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 +0.2526764374507877
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 -0.03402431277487494
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 +0.02102220718094827
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 +0.2548942146479476
Sun Oct 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 +0.2669461530662005
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 +0.05309521394052297
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 -0.17075038357312167
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 -0.06280878225692277
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 -0.15715296253165434
Sun Sep 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 +0.12046518092942904
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 -0.1978929170001038
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 +0.04135094871161016
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 -0.021803622044103577
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 +0.02907995003536712
Sun Sep 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 -0.16495443958378075
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 +0.09850404064705742
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 -0.10716386174448189
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 +0.024982865525259967
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 +0.4943586459234268
Sun Sep 10 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 -0.11044066487740167
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 -0.07291145560961354
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 -0.009834041100603486
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 -0.10107488893569894
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 -0.09739037213127233
Sun Sep 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 +0.13002266892317493
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 +0.14753226499406935
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 +0.39389229430386763
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 -0.5146420142587687
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 +0.15610090423035672
Sun Aug 27 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 26 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 +0.11315669264027406
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 +0.3842513092990032
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 -0.15966702633699015
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 +0.30506452848379695
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 +0.08524677702341421
Sun Aug 20 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 19 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 -0.12656552218038541
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 -0.3424264252977878
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 +0.2701704767143127
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 +0.4801122971284144
Sun Aug 13 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 12 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 -0.347707266500592
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 -0.46323257424147357
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 -0.4099483313969614
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 +0.22379878557919142
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 +0.04887335549683769
Sun Aug 06 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 05 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 +0.4688527429360363
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 +0.11355939146646676
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 -0.16891008296187238
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 +0.21263495791143328
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 -0.06762381348779911
Sun Jul 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 -0.20331443399410887
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 +0.004657723836885452
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 +0.2578837521800068
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 +0.016489743474878082
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 -0.037254842176679404
Sun Jul 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 -0.4719750024893301
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 -0.2126326706738979
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 +0.28869423275853023
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 -0.29710933434260767
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 +0.14232272198364626
Sun Jul 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 +0.15849244266273388
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 +0.22562412846498603
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 +0.7362819105001961
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 -0.13263056359379277
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 +0.2277886849927171
Sun Jul 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 -0.34475837283987687
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 +0.08580915546379231
Wed Jul 05 00:00:00 CEST 2017 -0.12716471413259
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 +0.28014371257486914
Nájdených 5 020 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií