Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Konzervatívna stratégia Generali

  • Správca fondov Generali Investments Europe
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.8852396129692686 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.5079257112541322 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.224694268958305 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 5.241585756498379 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.8027621662273665 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 8.866183247676517 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.861512561479418 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 16.8661291327717 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.1592378917286057 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.408886058500361 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sat Mar 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 +0.2600775607499912
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 +0.047697696272464896
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 +0.02510098249872783
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 +0.04969258280316069
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 +0.040268982548923304
Sun Mar 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 +0.11720234261973417
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 -0.5847133893513785
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 -0.00939851290699778
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 +0.0015959993615979329
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 -0.0636221376683892
Sun Mar 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 -0.032775035698222155
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 -0.14523904294368606
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 -0.06488202785507724
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 -0.14687346639031773
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 +0.060409939731371765
Sun Mar 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 +0.059739056971253035
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 +0.3764600689762716
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 +0.08878282300966589
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 +0.10416185258787891
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 -0.1099066947203795
Sun Feb 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 +0.05987194155643749
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 +0.019191129433522747
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 +0.06098677671550945
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 +0.032370805801846814
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 -0.047821882155531625
Sun Feb 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 -0.030035206949690973
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 +0.049787248418795116
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 +0.0375323293879859
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 +0.15178237400459693
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 -0.046475103767690484
Sun Feb 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 +0.28428622193968067
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 +0.0859668500387869
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 +0.02663715722536608
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 -0.2720651815401993
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 +0.21959525860066265
Sun Feb 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 +0.1890406544816443
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 +0.0508663397369844
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 -0.10288047435950887
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 -0.3633193627114508
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 -0.05915146159340168
Sun Jan 29 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 28 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 -0.13646764097802588
Thu Jan 26 00:00:00 CET 2017 +0.14343418865250612
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 -0.02956898747594039
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 -0.03614659491952921
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 -0.04645260499445669
Sun Jan 22 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 21 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 -0.15531233951209344
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 -0.014747166056622518
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 -0.017409285188975332
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 -0.11427314119831067
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 +0.09395541646759398
Sun Jan 15 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 14 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 -0.18455025404469438
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 +0.16372133988696191
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 +0.06414459364133052
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 -0.06410347472795763
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 -0.01189590550035291
Sun Jan 08 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 07 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 -0.0853290757495273
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 +0.04206132434605081
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 -0.002129641953942496
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 +0.11958024314057525
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 -0.01989646731117034
Sun Jan 01 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 31 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 -0.08200562324273619
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 +0.020416822751798236
Wed Dec 28 00:00:00 CET 2016 +0.07853324070438816
Tue Dec 27 00:00:00 CET 2016 +0.13397003198913637
Mon Dec 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sun Dec 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 24 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 23 00:00:00 CET 2016 -0.07004942573693995
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 +0.016181546280094494
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 +0.19973345116596875
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 +0.13506015261619098
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 +0.21581164488880233
Sun Dec 18 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 17 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 +0.1289019700517997
Nájdených 5 017 záznamov, zobrazujem 301 až 400.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií