Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Konzervatívna stratégia Generali

  • Správca fondov Generali Investments Europe
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.8852396129692686 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.5079257112541322 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.224694268958305 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 5.241585756498379 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.8027621662273665 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 8.866183247676517 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.85887435093799 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 16.8661291327717 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.1574845599450896 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.408886058500361 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 -0.03779944792000833
Sun Jul 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 -0.49894758634965797
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 -0.15623734985628346
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 -0.3263922750966799
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 +0.20870073896924168
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 +0.060427225650101946
Sun Jun 25 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 -0.08102040991857962
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 -0.1965732729020715
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 +0.16577359866280972
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 +0.29302348844548476
Sun Jun 18 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 -0.3653278757541756
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 +0.03988234707614424
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 +0.134611974957366
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 -0.1811049463644281
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 +0.23941039592281754
Sun Jun 11 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 10 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0770495702805647
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 -0.05220096856052692
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 -0.1458806771753558
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 +0.08298683746114932
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Jun 04 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 +0.07357147287676469
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0675866730115473
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 -0.026717182250820315
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 -0.04290144727774248
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 +0.013440813892955816
Sun May 28 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 27 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 +0.23559567360670997
Thu May 25 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 +0.03593952483802809
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 +0.002419064996828979
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 +0.21194364792418696
Sun May 21 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 20 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 -0.24286686542825464
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 -0.1829376580876243
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 +0.06297294406276421
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0692318715222342
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 +0.18576847436342803
Sun May 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 13 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 -0.12731569455289105
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 +0.16316770283060578
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 +0.015575164880416992
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 -0.05258178283376935
Mon May 08 00:00:00 CEST 2017 +0.289864625760643
Sun May 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 06 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 +0.17028789079334672
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 +0.15349434576950216
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 +0.17590502174842015
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 +0.04517342058724694
Mon May 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Apr 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 +0.04048060246300622
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 +0.10060467602150425
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 -0.00838302019258208
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 +0.9673778874977899
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 +0.018342281074268385
Sun Apr 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 -0.060809989054192215
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 +0.0063457928274743836
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 -0.10424425556043104
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 -0.07214410521073944
Mon Apr 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Apr 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 -0.03553153951828847
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 -0.14122284226777992
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 -0.09476128054076582
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 +0.1099737011771964
Sun Apr 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 +0.16417558517245823
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 +0.14344117854372485
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 +0.054657333779985606
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 -0.0924792362095701
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 +0.04987557541960541
Sun Apr 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 +0.15391675786354142
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 +0.15362286558793414
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 +0.24224531458223453
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 +0.05620696930957081
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 +0.06831061635692492
Sun Mar 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Nájdených 5 017 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií