Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 4 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 5 - 8 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.1662315056570893 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.8854664542396824 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.083094555873945 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 6.135865595325063 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.7507002801120608 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 11.490504507960875 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.6716835446582996 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 39.73505157117785 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 6.897079891547486 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.703703703703698 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 5.812 +0.020000000000000462 +0.34530386740331664
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 5.792 -0.0019999999999997797 -0.03451846738003894
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 5.794 +0.006999999999999673 +0.1209607741489549
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 5.787 +0.006999999999999673 +0.12110726643597047
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 5.78 -0.01100000000000012 -0.1899499222932235
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 5.791 +0.014000000000000234 +0.24234031504242637
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 5.777 -0.009999999999999787 -0.17280110592707842
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 5.787 -0.009999999999999787 -0.17250301880282848
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 5.797 +0.009999999999999787 +0.17280110592707842
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 5.787 +0.009999999999999787 +0.17310022503029643
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 5.777 +0.03000000000000025 +0.5220114842526584
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 5.747 +0.024999999999999467 +0.43691017126876375
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 5.722 +0.02400000000000002 +0.42120042120042456
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 5.698 -0.013999999999999346 -0.24509803921567652
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 5.712 -0.015000000000000568 -0.26191723415401214
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 5.727 -0.01699999999999946 -0.2959610027855035
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 5.744 -0.002000000000000668 -0.034806822137142035
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 5.746 +0.002000000000000668 +0.03481894150418441
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 5.744 +0.019999999999999574 +0.34940600978336533
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 5.724 -0.020999999999999908 -0.3655352480417662
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 5.745 -0.019999999999999574 -0.34692107545532735
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 5.765 +0.026999999999999247 +0.4705472289996351
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 5.738 +0.002000000000000668 +0.03486750348675116
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 5.736 -0.0129999999999999 -0.22612628283179959
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 5.749 -0.015000000000000568 -0.2602359472588631
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 5.764 +0.0129999999999999 +0.22604764388802323
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 5.751 -9.999999999994458E-4 -0.01738525730179674
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 5.752 +0.022999999999999687 +0.40146622447197444
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 5.729 +0.006999999999999673 +0.1223348479552584
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 5.722 -0.0019999999999997797 -0.03494060097833085
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 5.724 +0.0030000000000001137 +0.052438384897740775
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 5.721 +0.009999999999999787 +0.175100682892662
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 5.711 +0.001000000000000334 +0.01751313485114281
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 5.71 -0.0030000000000001137 -0.05251181515842518
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 5.713 +0.0019999999999997797 +0.035020136578523875
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 5.711 +0.020000000000000462 +0.35143208574943685
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 5.691 -0.0030000000000001137 -0.05268703898840954
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 5.694 -0.014000000000000234 -0.245269796776455
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 5.708 -0.006000000000000227 -0.10500525026250784
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 5.714 -0.0019999999999997797 -0.03498950314904903
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 5.716 +0.020000000000000462 +0.35112359550562644
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 5.696 +0.019999999999999574 +0.35236081747709136
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 5.676 +0.027000000000000135 +0.47796070100902455
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 5.649 -0.019000000000000128 -0.3352152434721347
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 5.668 -0.01699999999999946 -0.2990325417765973
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 5.685 -0.015000000000000568 -0.2631578947368496
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 5.7 -0.01699999999999946 -0.29735875459155636
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 5.717 -0.03699999999999992 -0.6430309350017325
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 5.754 -0.006000000000000227 -0.1041666666666714
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 5.76 +0.0039999999999995595 +0.06949270326614965
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 5.756 +0.009999999999999787 +0.17403411068568175
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 5.746 +0.01100000000000012 +0.19180470793374127
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 5.735 +0.002000000000000668 +0.034885749171479574
Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017 5.733 +0.0 +0.0
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 5.733 +0.011999999999999567 +0.2097535395909631
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 5.721 +0.006000000000000227 +0.1049868766404245
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 5.715 +0.03500000000000014 +0.616197183098592
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 5.68 +0.04300000000000015 +0.7628171012950276
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 5.637 -0.019000000000000128 -0.33592644978783426
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 5.656 -0.016000000000000014 -0.28208744710860856
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 5.672 +0.01699999999999946 +0.30061892130856904
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 5.655 +0.006000000000000227 +0.10621348911313078
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 5.649 -0.016000000000000014 -0.28243601059133994
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 5.665 -0.0039999999999995595 -0.07055918151348806
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 5.669 +0.0 +0.0
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 5.669 +0.011999999999999567 +0.21212656885273873
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 5.657 +0.009000000000000341 +0.15934844192635467
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 5.648 -0.001000000000000334 -0.0177022481855289
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 5.649 +0.0030000000000001137 +0.05313496280552954
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 5.646 -0.0030000000000001137 -0.05310674455655828
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 5.649 +0.004999999999999893 +0.08858965272855812
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 5.644 -0.009999999999999787 -0.17686593562079622
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 5.654 +0.014000000000000234 +0.2482269503546206
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 5.64 -0.004999999999999893 -0.08857395925598155
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 5.645 +9.999999999994458E-4 +0.017717930545700256
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 5.644 +0.016000000000000014 +0.28429282160624325
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 5.628 +0.017999999999999794 +0.32085561497325443
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 5.61 +0.0129999999999999 +0.23226728604608127
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 5.597 +0.006000000000000227 +0.10731532820604173
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 5.591 +0.0129999999999999 +0.23305844388670494
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 5.578 +0.0 +0.0
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 5.578 +0.007000000000000561 +0.12565069107881754
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 5.571 -0.002000000000000668 -0.03588731383456434
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 5.573 +0.007000000000000561 +0.12576356449875448
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 5.566 +0.006000000000000227 +0.1079136690647573
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 5.56 -0.007000000000000561 -0.12574097359440373
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 5.567 +0.008000000000000007 +0.14391077531929852
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 5.559 +0.007000000000000561 +0.126080691642656
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 5.552 +0.0259999999999998 +0.47050307636627053
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 5.526 -0.004000000000000448 -0.0723327305605892
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 5.53 +0.014000000000000234 +0.2538071065989982
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 5.516 -0.001000000000000334 -0.018125793003449076
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 5.517 -0.004999999999999893 -0.09054690329590187
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 5.522 -0.008999999999999453 -0.16271921894774266
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 5.531 +0.008000000000000007 +0.14484881405032013
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 5.523 +0.024999999999999467 +0.4547108039286911
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 5.498 +0.020000000000000462 +0.36509675063894065
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 5.478 -0.015000000000000568 -0.2730748225013713
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 5.493 -0.013999999999999346 -0.254221899400747
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 5.507 -0.008000000000000007 -0.14505893019038751
Nájdených 2 619 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií