Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Realitná investičná stratégia

  • Správca fondov IAD Investments
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Aktuálna hodnota podielového listu 0.067967 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu May 17 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.40328537241114404 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.0565224534180073 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.9256381094969077 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.353742978387375 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.1785971273893026 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 10.567779304716119 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.392712965360545 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 18.57563762043123 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.458631220412567 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.247545496544868 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu May 17 00:00:00 CEST 2018 0.067967 +0.0 +0.0
Wed May 16 00:00:00 CEST 2018 0.067967 +0.0 +0.0
Tue May 15 00:00:00 CEST 2018 0.067967 +0.0 +0.0
Mon May 14 00:00:00 CEST 2018 0.067967 +0.0 +0.0
Fri May 11 00:00:00 CEST 2018 0.067967 +0.0 +0.0
Thu May 10 00:00:00 CEST 2018 0.067967 +0.0 +0.0
Wed May 09 00:00:00 CEST 2018 0.067967 +0.0 +0.0
Mon May 07 00:00:00 CEST 2018 0.067967 +0.0 +0.0
Fri May 04 00:00:00 CEST 2018 0.067967 +0.0 +0.0
Thu May 03 00:00:00 CEST 2018 0.067967 +0.0 +0.0
Wed May 02 00:00:00 CEST 2018 0.067967 +0.0 +0.0
Mon Apr 30 00:00:00 CEST 2018 0.067967 +2.7299999999999547E-4 +0.4032853724111476
Fri Apr 27 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Thu Apr 26 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Wed Apr 25 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Tue Apr 24 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Mon Apr 23 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Fri Apr 20 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Thu Apr 19 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Wed Apr 18 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Tue Apr 17 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Mon Apr 16 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Fri Apr 13 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Thu Apr 12 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Wed Apr 11 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Tue Apr 10 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Mon Apr 09 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Fri Apr 06 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Thu Apr 05 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Wed Apr 04 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Tue Apr 03 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +0.0 +0.0
Thu Mar 29 00:00:00 CEST 2018 0.067694 +1.6499999999999848E-4 +0.2443394689688887
Wed Mar 28 00:00:00 CEST 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Tue Mar 27 00:00:00 CEST 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Mon Mar 26 00:00:00 CEST 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Fri Mar 23 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Thu Mar 22 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Wed Mar 21 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Tue Mar 20 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Mon Mar 19 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Fri Mar 16 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Thu Mar 15 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Wed Mar 14 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Tue Mar 13 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Mon Mar 12 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Fri Mar 09 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Thu Mar 08 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Wed Mar 07 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Tue Mar 06 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Mon Mar 05 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Fri Mar 02 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Thu Mar 01 00:00:00 CET 2018 0.067529 +0.0 +0.0
Wed Feb 28 00:00:00 CET 2018 0.067529 +2.7500000000001135E-4 +0.4088976120379755
Tue Feb 27 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Mon Feb 26 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Fri Feb 23 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Thu Feb 22 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Wed Feb 21 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Tue Feb 20 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Mon Feb 19 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Fri Feb 16 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Thu Feb 15 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Wed Feb 14 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Tue Feb 13 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Mon Feb 12 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Fri Feb 09 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Thu Feb 08 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Wed Feb 07 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Tue Feb 06 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Mon Feb 05 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Fri Feb 02 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Thu Feb 01 00:00:00 CET 2018 0.067254 +0.0 +0.0
Wed Jan 31 00:00:00 CET 2018 0.067254 +8.199999999999874E-5 +0.1220746739712979
Tue Jan 30 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Mon Jan 29 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Fri Jan 26 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Thu Jan 25 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Wed Jan 24 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Tue Jan 23 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 0.067172 +0.0 +0.0
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 0.067172 +2.319999999999961E-4 +0.34657902599342094
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Nájdených 1 116 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií