Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

PG rastová investičná stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe, Generali Investments CEE a BNP Paribas Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.1904679144994166 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.1934094221367726 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 6.308875902027178 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 10.051035943258114 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 3.332040486007992 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 22.533993619073467 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.988841114704236 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 24.192195198537792 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.421030877224186 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 9.02425525019983 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018 +0.05233775296579779
Sun Jan 21 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 20 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 +0.4450986576946008
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 -0.10153350605698108
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 +0.14024261973216312
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 +0.14043957587246325
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 -0.40562277082314324
Sun Jan 14 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 13 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 -0.2198108928509157
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 -0.04533723931086797
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 -0.5480022197558156
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 +0.34804399276069375
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 +0.35977505326765424
Sun Jan 07 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 06 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 +0.9271663258830927
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 +0.3964040489842233
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 +0.5981627857295564
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 +0.4865831842576114
Mon Jan 01 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sun Dec 31 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 30 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 -0.4381434118191976
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 -0.03560873126089348
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 -0.19546520719312355
Tue Dec 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Mon Dec 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sun Dec 24 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 23 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 +0.19228030195128554
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 +0.3860451815842083
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 -0.14633972231146686
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 -0.24922562039377283
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 +0.4362596102270828
Sun Dec 17 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 16 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 +0.1540004297686295
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 -0.4314802267945623
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 +0.2968526466380581
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 +0.358937544867203
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 +0.12218788183713514
Sun Dec 10 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 09 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 +0.5746918711822673
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 +0.03977437084176927
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 -0.08309548755374863
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 -0.014449301015076799
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 -0.14428452909133682
Sun Dec 03 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 02 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 -0.02884858101043619
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 -0.49517384907962025
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 +0.039485964534421214
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 +0.46159394157949407
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 +0.01081977855521643
Sun Nov 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 -0.4666690598413368
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 -0.11115892139989114
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 -0.29673590504451397
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 +0.8218289298201427
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 +0.3436053240740762
Sun Nov 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 +0.1811725487354181
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 +1.0064780587783133
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 -0.7987510438223921
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 -0.8067130046457862
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 +0.007203313524215105
Sun Nov 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 -0.20128679774271063
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 -0.5895805045380058
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 +0.05005005005006069
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 -0.0857265323617753
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 +0.5206276255789817
Sun Nov 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 +0.3675808137230092
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 -0.2301082227735236
Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017 +0.0
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 -0.03953421506614063
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 -0.19728110764376083
Sun Oct 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 28 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 +1.0218502011088049
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 +0.04350190320828062
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 -0.7341034222174159
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 -0.4549362372832775
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 -0.053703770004659646
Sun Oct 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 21 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 +0.3124551070248458
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 -0.5322759261243988
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 +0.017864799199657
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 +0.1610421214615485
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 +0.46018335430520096
Sun Oct 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Nájdených 2 175 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií