Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

VUB vyvážená investičná stratégia

  • Správca fondov VÚB Asset Management
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR
  • Fond VUB AM Eurový fond sa ku dňu 16.3.2017 zlúčil do fondu VUB AM Konzervatívne portfólio.
  • Zloženie stratégie do 15.3.2017: VUB AM Eurový fond 30%, VUB AM Konzervatívne portfólio 30%, VUB AM Dynamické portfólio 30%, VUB AM Vyvážený rastový fond 10%.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.7899183411664623 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.1525398083743976 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.0009662305577436 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.260394843372638 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.836751758615728 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 5.6199397101968085 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.8291620320054047 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 10.040897789616299 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 1.9256738357963377 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.5607982950109687 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 +0.11021307861864216
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 -0.0850657220098725
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sun Jan 14 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 13 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 -0.01165148090322532
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 +0.01748027642143768
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 -0.309025639834104
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 +0.05753974019935981
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 +1.0127399753419866
Sun Jan 07 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 06 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 +0.0
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 +0.0
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 +0.0
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 +0.12108814746892449
Mon Jan 01 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sun Dec 31 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 30 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 -0.061681617115766585
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 -0.03582124610957749
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 -0.0023488789975090185
Tue Dec 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Mon Dec 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sun Dec 24 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 23 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 +0.0758087738371529
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 +0.08822750933741474
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 -0.1286464513551948
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 +0.004699634603412051
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sun Dec 17 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 16 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 +0.0693676958167515
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 -0.1121556791290601
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 +0.0
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 +0.1340616566022561
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 +0.06648701443884875
Sun Dec 10 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 09 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 +0.19926895413277634
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 +0.09737098344693607
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 -0.1190637580530165
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 +0.12511434388740383
Sun Dec 03 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 02 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 +0.0
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 -0.15909023951918755
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 +0.08905192139840779
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 +0.0
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 -0.30866193581007906
Sun Nov 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 +0.0
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 -0.18661205232180578
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 -0.06040701425136774
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 +0.3448600550834442
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 +0.11488902898146591
Sun Nov 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 +0.0
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 +0.35772569239138363
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 -0.23183515517617082
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 -0.40772923019076757
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sun Nov 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 -0.15369002715971192
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 -0.2755288281542647
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 -0.013452888569133847
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 +0.01755032555854541
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 +0.27218386489357727
Sun Nov 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 -0.07268592061994639
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 +0.12501173819138955
Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017 +0.0
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 +0.05755023900965739
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sun Oct 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 28 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 +0.4494938769731789
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 +0.17313612754163898
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 -0.20109452032174602
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 -0.09014582412724792
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 +0.023573091316237083
Sun Oct 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 21 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 +0.10441985039055623
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 -0.267118532377836
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 -0.0011767197759553483
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 +0.02295130204501561
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 +0.09306873538437799
Sun Oct 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 +0.18648458846509186
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 +0.05136864977208688
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 +0.06439987001863301
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 +0.046696931006763975
Nájdených 3 726 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií