Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Euro konzervatívna stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe & Generali Investments CEE
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.8149019530537149 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.681270178166706 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.265793252571193 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 7.5988463671372575 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.3338225254473368 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 16.853583697225893 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.303997359302826 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 28.309370727433823 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.097531950675482 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 6.398501380027755 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 -0.01786070749415103
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 +0.013397325263397875
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 +0.09281657551537137
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 -0.035483828573674714
Sun Jan 14 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 13 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 +0.07312383442447867
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 +0.03973412345470706
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 -0.07493866861594256
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 -0.13916568856819822
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 -0.04435579118657529
Sun Jan 07 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 06 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 +0.08037740606874877
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 +0.14968366501375385
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 +0.15412989065998772
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 +0.003952204671506365
Mon Jan 01 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sun Dec 31 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 30 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 -0.0729308184048989
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 +0.08696064635473988
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 +0.046136770478824474
Tue Dec 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Mon Dec 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sun Dec 24 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 23 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 +0.01687572348072308
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 +0.04616585942365248
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 -0.07565472973863052
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 -0.1621176352932423
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 +0.10617333389537009
Sun Dec 17 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 16 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 +0.1266196766977572
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 -0.011605456674715242
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 -0.09775943800180187
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 -0.13184071746611892
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 -0.005789077589440694
Sun Dec 10 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 09 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 +0.11591576085525901
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 +0.012119934657746967
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 +0.04692088295612962
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 +0.03823668242721112
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 +0.025321731056848762
Sun Dec 03 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 02 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 +0.13390946980302942
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 +0.02192686992610504
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 -0.06732033390886727
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 +0.07423944201532606
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 +0.09520157611495961
Sun Nov 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 -0.007932835327551402
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 +0.10217343543617119
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 +0.12827818343251352
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 +0.15262920393917057
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 +0.04647395466797377
Sun Nov 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 +0.039850692737886106
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 -0.0010626738468175745
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 -0.0010626625541476642
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 -0.056024045201581885
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 -0.07508483525113263
Sun Nov 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 -0.060720800984270795
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 -0.15514055310518415
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 +0.0013237423785597002
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 +0.06967736465898611
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 +0.12254901960784537
Sun Nov 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 +0.07671826345954003
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 +0.010354055603940537
Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017 +0.0
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 +0.10444599769844842
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 +0.14265373201858722
Sun Oct 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 28 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 +0.0841726177950477
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 +0.09251557034384916
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 -0.04317306001054533
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 -0.20743908471492034
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 +0.08384371531464296
Sun Oct 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 21 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 -0.10794857818959258
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 -0.060319079961303146
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 -0.09716005925172055
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0589679023364198
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 +0.2527115227400287
Sun Oct 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 +0.2006537255686851
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 +0.08813043304090229
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 +0.13960093388212158
Nájdených 5 016 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií