Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 3 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 8 - 15 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.6890516890516905 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.6077130416752867 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.7808764940239 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 7.300837449001496 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.2717969709373564 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 14.66268930702157 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 4.644724991611238 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 42.032857711329655 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 7.2493064604366 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.379406109805606 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 4.668 +0.0019999999999997797 +0.04286326618088765
Mon Aug 17 00:00:00 CEST 2015 4.666 +0.014000000000000234 +0.30094582975064554
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 4.652 +0.001000000000000334 +0.021500752526335987
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 4.651 +0.01699999999999946 +0.36685369011651403
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 4.634 -0.07099999999999973 -1.5090329436769423
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 4.705 -0.02799999999999958 -0.5915909571096449
Mon Aug 10 00:00:00 CEST 2015 4.733 +0.0129999999999999 +0.27542372881354993
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 4.72 -0.018000000000000682 -0.37990713381175567
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 4.738 -0.024999999999999467 -0.5248792777661038
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 4.763 +0.02400000000000002 +0.5064359569529415
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 4.739 -0.008000000000000007 -0.16852749104697295
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 4.747 +0.016000000000000014 +0.3381948848023768
Fri Jul 31 00:00:00 CEST 2015 4.731 -0.004999999999999893 -0.10557432432432279
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 4.736 +0.02999999999999936 +0.6374840628984089
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 4.706 +0.023000000000000576 +0.49113815929959515
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 4.683 +0.02799999999999958 +0.6015037593984971
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 4.655 -0.06799999999999962 -1.4397628625873296
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 4.723 -0.02200000000000024 -0.4636459430980011
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 4.745 -0.020999999999999908 -0.4406210658833345
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 4.766 -0.009000000000000341 -0.1884816753926799
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 4.775 -0.02999999999999936 -0.6243496357960225
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 4.805 +0.0039999999999995595 +0.08331597583834593
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 4.801 +0.015000000000000568 +0.31341412452989914
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 4.786 +0.03799999999999937 +0.8003369839932475
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 4.748 +0.023000000000000576 +0.4867724867724945
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 4.725 +0.01899999999999924 +0.40373990650233793
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 4.706 +0.07000000000000028 +1.5099223468507432
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 4.636 +0.022999999999999687 +0.4985909386516312
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 4.613 +0.04300000000000015 +0.940919037199123
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 4.57 -0.03699999999999992 -0.8031256783156095
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 4.607 -0.027000000000000135 -0.5826499784203634
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 4.634 -0.0039999999999995595 -0.0862440707201273
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 4.638 -0.009000000000000341 -0.1936733376371933
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 4.647 +0.03399999999999981 +0.7370474745284952
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 4.613 -0.013999999999999346 -0.30257186081692566
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 4.627 -0.07000000000000028 -1.4903129657228078
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 4.697 +0.0 +0.0
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 4.697 -0.009999999999999787 -0.21244954323347542
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 4.707 +0.03599999999999959 +0.7707129094412153
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 4.671 +0.0 +0.0
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 4.671 +0.03500000000000014 +0.7549611734253716
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 4.636 +0.019000000000000128 +0.4115226337448661
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 4.617 -0.004000000000000448 -0.0865613503570728
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 4.621 -0.008999999999999453 -0.19438444924404052
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 4.63 +0.019000000000000128 +0.4120581218824526
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 4.611 -0.03900000000000059 -0.8387096774193736
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 4.65 -0.0259999999999998 -0.5560307955517487
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 4.676 +0.0259999999999998 +0.5591397849462396
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 4.65 +0.036000000000000476 +0.7802340702210699
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 4.614 -0.016000000000000014 -0.34557235421166865
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 4.63 -0.04100000000000037 -0.8777563690858585
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 4.671 -0.008999999999999453 -0.1923076923076792
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 4.68 -0.02200000000000024 -0.4678860059549237
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 4.702 -0.03000000000000025 -0.6339814032121751
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 4.732 -0.056999999999999496 -1.190227604927955
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 4.789 +9.999999999994458E-4 +0.020885547201316967
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 4.788 -0.03599999999999959 -0.7462686567164099
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 4.824 -0.0129999999999999 -0.2687616291089512
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 4.837 +0.03599999999999959 +0.7498437825452982
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 4.801 -0.014000000000000234 -0.29075804776739744
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 4.815 +0.0 +0.0
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 4.815 +0.01100000000000012 +0.22897585345545224
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 4.804 +0.006000000000000227 +0.12505210504376407
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 4.798 +0.004000000000000448 +0.08343763037130714
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 4.794 +0.05799999999999983 +1.2246621621621472
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 4.736 +0.01499999999999968 +0.3177292946409551
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 4.721 +0.016000000000000014 +0.3400637619553635
Thu May 14 00:00:00 CEST 2015 4.705 +0.0 +0.0
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 4.705 -0.01100000000000012 -0.23324851569125826
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 4.716 -0.0389999999999997 -0.8201892744479409
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 4.755 +0.08300000000000018 +1.7765410958904084
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 4.672 +0.017999999999999794 +0.38676407391491807
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 4.654 -0.04300000000000015 -0.9154779646582938
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 4.697 -0.040000000000000036 -0.8444162972345453
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 4.737 +0.017999999999999794 +0.38143674507308845
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 4.719 -0.034999999999999254 -0.7362221287336865
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 4.754 -0.07400000000000073 -1.5327257663629013
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 4.828 -0.03699999999999992 -0.7605344295991756
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 4.865 +0.016000000000000014 +0.3299649412249863
Fri Apr 24 00:00:00 CEST 2015 4.849 +0.001000000000000334 +0.020627062706267907
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 4.848 -0.009999999999999787 -0.205846027171674
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 4.858 +0.006999999999999673 +0.14430014430013216
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 4.851 +0.014000000000000234 +0.2894356005788836
Mon Apr 20 00:00:00 CEST 2015 4.837 +0.02400000000000002 +0.49864949096199496
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 4.813 -0.06099999999999994 -1.2515387771850612
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 4.874 -0.020999999999999908 -0.429009193054128
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 4.895 +0.019999999999999574 +0.4102564102564088
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 4.875 +0.025000000000000355 +0.5154639175257785
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 4.85 +0.032999999999999474 +0.6850736973219824
Wed Apr 08 00:00:00 CEST 2015 4.817 +0.0259999999999998 +0.5426841995408012
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 4.791 +0.04600000000000026 +0.9694415173867412
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 4.745 -0.008999999999999453 -0.18931426167436882
Wed Apr 01 00:00:00 CEST 2015 4.754 -0.0030000000000001137 -0.0630649569056061
Mon Mar 30 00:00:00 CEST 2015 4.757 +0.03599999999999959 +0.762550307138298
Fri Mar 27 00:00:00 CET 2015 4.721 +0.006999999999999673 +0.14849384811199684
Thu Mar 26 00:00:00 CET 2015 4.714 -0.009999999999999787 -0.2116850127010963
Wed Mar 25 00:00:00 CET 2015 4.724 -0.03799999999999937 -0.7979840403191787
Tue Mar 24 00:00:00 CET 2015 4.762 +0.0029999999999992255 +0.06303845345658488
Mon Mar 23 00:00:00 CET 2015 4.759 +0.002000000000000668 +0.04204330460375161
Tue Mar 17 00:00:00 CET 2015 4.757 -0.020000000000000462 -0.41867280720117606
Nájdených 2 609 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií