Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 3 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 8 - 15 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.993914807302243 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.8294093349855443 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.9978911851539465 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 6.960257787325452 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.9033974621367244 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 14.066437571592205 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 4.4638489359239975 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 41.521232448411105 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 7.172140367079205 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.379406109805606 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 4.448 -0.0019999999999997797 -0.044943820224716546
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 4.45 -0.0259999999999998 -0.5808757819481656
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 4.476 +0.0039999999999995595 +0.08944543828263818
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 4.472 -0.017999999999999794 -0.40089086859687484
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 4.49 -0.006000000000000227 -0.13345195729537807
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 4.496 +0.0 +0.0
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 4.496 +0.014000000000000234 +0.3123605533244245
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 4.482 -0.0019999999999997797 -0.04460303300623991
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 4.484 +0.03399999999999981 +0.7640449438202239
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 4.45 +0.04600000000000026 +1.0445049954586665
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 4.404 -0.0030000000000001137 -0.0680735194009543
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 4.407 +0.022999999999999687 +0.5246350364963348
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 4.384 -0.010999999999999233 -0.2502844141069289
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 4.395 +0.011999999999999567 +0.27378507871320323
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 4.383 +0.0030000000000001137 +0.06849315068492956
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 4.38 +0.0 +0.0
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 4.38 +0.01100000000000012 +0.25177386129549006
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 4.369 -0.008000000000000007 -0.18277358921635312
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 4.377 -0.009000000000000341 -0.20519835841314205
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 4.386 +0.02200000000000024 +0.5041246562786483
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 4.364 +0.0129999999999999 +0.29878188922086224
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 4.351 +0.0129999999999999 +0.2996772706316335
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 4.338 +0.0 +0.0
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 4.338 -0.02200000000000024 -0.504587155963307
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 4.36 -0.0259999999999998 -0.5927952576379312
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 4.386 -0.008000000000000007 -0.18206645425580348
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 4.394 -0.038000000000000256 -0.8574007220216657
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 4.432 -0.0029999999999992255 -0.06764374295376285
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 4.435 +0.0 +0.0
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 4.435 -0.008000000000000007 -0.18005851901867231
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 4.443 -0.019000000000000128 -0.4258180188256375
Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2016 4.462 -0.004999999999999893 -0.11193194537720785
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 4.467 -0.009000000000000341 -0.20107238605898203
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 4.476 +0.011999999999999567 +0.26881720430107237
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 4.464 +0.023000000000000576 +0.517901373564527
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 4.441 -0.0030000000000001137 -0.06750675067507927
Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2016 4.444 -0.006000000000000227 -0.13483146067416385
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 4.45 +0.004999999999999893 +0.11248593925759565
Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2016 4.445 +0.06700000000000017 +1.5303791685701356
Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2016 4.378 +0.014000000000000234 +0.3208065994500373
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 4.364 -0.001000000000000334 -0.02290950744560405
Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2016 4.365 +0.016000000000000014 +0.36790066681994915
Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2016 4.349 -0.01699999999999946 -0.3893724232707143
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 4.366 +0.01699999999999946 +0.3908944584961773
Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2016 4.349 -0.04099999999999948 -0.9339407744874677
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 4.39 +0.004999999999999893 +0.1140250855188043
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 4.385 -0.017000000000000348 -0.38618809631985584
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 4.402 -0.01699999999999946 -0.3847024213622774
Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2016 4.419 +0.006999999999999673 +0.15865820489572968
Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2016 4.412 +0.0259999999999998 +0.5927952576379312
Thu Mar 24 00:00:00 CET 2016 4.386 -0.027000000000000135 -0.6118286879673747
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 4.413 -0.0039999999999995595 -0.09055920307899612
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 4.417 +0.006000000000000227 +0.1360235774200902
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 4.411 +9.999999999994458E-4 +0.02267573696144609
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 4.41 +0.012000000000000455 +0.27285129604366887
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 4.398 -0.004999999999999893 -0.1135589370883423
Wed Mar 16 00:00:00 CET 2016 4.403 +0.0039999999999995595 +0.09092975676287551
Tue Mar 15 00:00:00 CET 2016 4.399 -0.02400000000000002 -0.5426181324892525
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 4.423 +0.017000000000000348 +0.3858374943259264
Fri Mar 11 00:00:00 CET 2016 4.406 +0.058999999999999275 +1.3572578789969896
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 4.347 -0.0389999999999997 -0.8891928864568968
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 4.386 +0.009000000000000341 +0.20562028786841324
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 4.377 -0.023000000000000576 -0.5227272727272805
Mon Mar 07 00:00:00 CET 2016 4.4 +0.0 +0.0
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 4.4 +0.0 +0.0
Thu Mar 03 00:00:00 CET 2016 4.4 -0.0029999999999992255 -0.06813536225300254
Wed Mar 02 00:00:00 CET 2016 4.403 +0.017999999999999794 +0.41049030786773244
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 4.385 +0.03500000000000014 +0.8045977011494188
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 4.35 +0.017999999999999794 +0.4155124653739506
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 4.332 +0.03200000000000003 +0.7441860465116292
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 4.3 +0.040000000000000036 +0.9389671361502252
Wed Feb 24 00:00:00 CET 2016 4.26 -0.027000000000000135 -0.6298110566829962
Tue Feb 23 00:00:00 CET 2016 4.287 -0.020000000000000462 -0.4643603436266659
Mon Feb 22 00:00:00 CET 2016 4.307 +0.0470000000000006 +1.103286384976542
Fri Feb 19 00:00:00 CET 2016 4.26 -0.014000000000000234 -0.32756200280768155
Thu Feb 18 00:00:00 CET 2016 4.274 +0.017999999999999794 +0.4229323308270665
Wed Feb 17 00:00:00 CET 2016 4.256 +0.04999999999999982 +1.1887779362814967
Tue Feb 16 00:00:00 CET 2016 4.206 +0.001000000000000334 +0.02378121284185397
Mon Feb 15 00:00:00 CET 2016 4.205 +0.06599999999999984 +1.5945880647499422
Fri Feb 12 00:00:00 CET 2016 4.139 +0.04300000000000015 +1.0498046875
Thu Feb 11 00:00:00 CET 2016 4.096 -0.07299999999999951 -1.7510194291196797
Wed Feb 10 00:00:00 CET 2016 4.169 +0.03399999999999981 +0.8222490931076152
Tue Feb 09 00:00:00 CET 2016 4.135 -0.052999999999999936 -1.2655205348615084
Mon Feb 08 00:00:00 CET 2016 4.188 -0.05900000000000016 -1.3892159171179657
Fri Feb 05 00:00:00 CET 2016 4.247 -0.03200000000000003 -0.7478382799719583
Thu Feb 04 00:00:00 CET 2016 4.279 -0.01499999999999968 -0.34932463903119526
Wed Feb 03 00:00:00 CET 2016 4.294 -0.03000000000000025 -0.6938020351526433
Tue Feb 02 00:00:00 CET 2016 4.324 -0.04400000000000048 -1.0073260073260144
Mon Feb 01 00:00:00 CET 2016 4.368 -0.008000000000000007 -0.18281535648993952
Fri Jan 29 00:00:00 CET 2016 4.376 +0.0730000000000004 +1.6964908203578943
Thu Jan 28 00:00:00 CET 2016 4.303 -0.02400000000000002 -0.5546568061012351
Wed Jan 27 00:00:00 CET 2016 4.327 +0.0039999999999995595 +0.09252833680312733
Tue Jan 26 00:00:00 CET 2016 4.323 +0.018000000000000682 +0.41811846689896015
Mon Jan 25 00:00:00 CET 2016 4.305 -0.019000000000000128 -0.4394079555966641
Fri Jan 22 00:00:00 CET 2016 4.324 +0.07099999999999973 +1.6694098283564358
Thu Jan 21 00:00:00 CET 2016 4.253 +0.030999999999999694 +0.7342491710089973
Wed Jan 20 00:00:00 CET 2016 4.222 -0.05999999999999961 -1.4012143858010262
Tue Jan 19 00:00:00 CET 2016 4.282 +0.017999999999999794 +0.42213883677297304
Mon Jan 18 00:00:00 CET 2016 4.264 -0.008000000000000007 -0.18726591760299982
Fri Jan 15 00:00:00 CET 2016 4.272 -0.06599999999999984 -1.5214384508990264
Nájdených 2 608 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií