Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 3 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 8 - 15 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.993914807302243 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.8294093349855443 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.9978911851539465 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 6.960257787325452 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.9033974621367244 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 14.066437571592205 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 4.4638489359239975 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 41.521232448411105 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 7.172140367079205 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.379406109805606 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 4.498 -0.013999999999999346 -0.31028368794324024
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 4.512 -0.023000000000000576 -0.507166482910705
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 4.535 -0.004999999999999893 -0.11013215859030367
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 4.54 +0.0 +0.0
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 4.54 +0.006000000000000227 +0.1323334803705336
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 4.534 +0.008000000000000007 +0.1767565178965924
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 4.526 +0.011999999999999567 +0.2658396101018923
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 4.514 +0.03200000000000003 +0.7139669790272194
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 4.482 -0.009999999999999787 -0.2226179875333969
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 4.492 +0.017999999999999794 +0.4023245417970429
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 4.474 -0.011999999999999567 -0.26749888542130407
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 4.486 -0.015000000000000568 -0.3332592757165287
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 4.501 -0.004999999999999893 -0.11096316023080988
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 4.506 +0.014000000000000234 +0.31166518254674713
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 4.492 -0.022999999999999687 -0.5094130675526003
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 4.515 +0.0030000000000001137 +0.06648936170212494
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 4.512 -0.016000000000000014 -0.35335689045936647
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 4.528 +0.008999999999999453 +0.19915910599688402
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 4.519 -0.0030000000000001137 -0.06634232640423932
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 4.522 +0.0030000000000001137 +0.06638636866563274
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 4.519 -0.006999999999999673 -0.15466195315951836
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 4.526 +0.0129999999999999 +0.2880567250166166
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 4.513 -0.0389999999999997 -0.8567662565905039
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 4.552 -0.014000000000000234 -0.3066141042488084
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 4.566 +0.03399999999999981 +0.7502206531332547
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 4.532 +0.02200000000000024 +0.48780487804877737
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 4.51 +0.006000000000000227 +0.13321492007105462
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 4.504 +0.01699999999999946 +0.37887229774904085
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 4.487 -0.0030000000000001137 -0.06681514476615291
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 4.49 +0.01100000000000012 +0.24559053360124494
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 4.479 +0.0030000000000001137 +0.06702412868632734
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 4.476 -0.030999999999999694 -0.6878189483026347
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 4.507 -0.010000000000000675 -0.22138587558114864
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 4.517 -0.04299999999999926 -0.9429824561403422
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 4.56 -0.023000000000000576 -0.5018546803404007
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 4.583 +0.004999999999999893 +0.10921799912624408
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 4.578 +0.002000000000000668 +0.04370629370630752
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 4.576 +0.008999999999999453 +0.19706590759798814
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 4.567 +0.031000000000000583 +0.6834215167548621
Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2016 4.536 -0.0030000000000001137 -0.06609385327165285
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 4.539 -0.008000000000000007 -0.17594018033868508
Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2016 4.547 +0.004999999999999893 +0.11008366358431942
Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2016 4.542 +0.014000000000000234 +0.3091872791519421
Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2016 4.528 +0.005999999999999339 +0.13268465280846442
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 4.522 -0.020999999999999908 -0.4622496147919861
Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2016 4.543 +0.006000000000000227 +0.13224597751819545
Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2016 4.537 +0.0129999999999999 +0.28735632183907
Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2016 4.524 +0.008000000000000007 +0.1771479185119489
Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2016 4.516 -0.016000000000000014 -0.353045013239182
Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2016 4.532 +0.009000000000000341 +0.1989829759009467
Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2016 4.523 -0.009000000000000341 -0.19858781994705055
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 4.532 -0.03200000000000003 -0.701139351446102
Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2016 4.564 +0.0 +0.0
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 4.564 +0.0 +0.0
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 4.564 +0.012000000000000455 +0.2636203866432538
Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2016 4.552 -0.004000000000000448 -0.08779631255487175
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 4.556 +0.0129999999999999 +0.28615452344264725
Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2016 4.543 +0.0030000000000001137 +0.0660792951541822
Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2016 4.54 +0.027000000000000135 +0.598271659649896
Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2016 4.513 +0.02799999999999958 +0.6243032329988694
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 4.485 +0.001000000000000334 +0.022301516503134167
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 4.484 -0.03300000000000036 -0.7305733894177706
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 4.517 -0.009999999999999787 -0.22089684117516128
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 4.527 +0.014000000000000234 +0.3102149346332794
Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2016 4.513 -0.020999999999999908 -0.4631671812968676
Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2016 4.534 +0.01100000000000012 +0.24320141499005388
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 4.523 +0.0 +0.0
Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2016 4.523 +0.0019999999999997797 +0.0442380004423768
Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2016 4.521 +0.004999999999999893 +0.11071744906996628
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 4.516 -0.004999999999999893 -0.11059500110594911
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 4.521 +0.019000000000000128 +0.4220346512661166
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 4.502 +0.004999999999999893 +0.11118523460085328
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 4.497 +0.0030000000000001137 +0.06675567423231143
Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2016 4.494 -0.009999999999999787 -0.22202486678507682
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 4.504 +0.015999999999999126 +0.35650623885916843
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 4.488 +0.004000000000000448 +0.08920606601250824
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 4.484 +0.016000000000000014 +0.3581020590868462
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 4.468 +0.03000000000000025 +0.6759801712483267
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 4.438 +0.0389999999999997 +0.8865651284382778
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 4.399 -0.027000000000000135 -0.6100316312697629
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 4.426 -0.009999999999999787 -0.22542831379620054
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 4.436 +0.019000000000000128 +0.4301562146253275
Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2016 4.417 +0.03599999999999959 +0.821730198584774
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 4.381 +0.057000000000000384 +1.3182238667900208
Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2016 4.324 +0.040000000000000036 +0.9337068160597539
Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2016 4.284 -0.04999999999999982 -1.1536686663590245
Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2016 4.334 -0.10200000000000031 -2.299368800721382
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 4.436 +0.0 +0.0
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 4.436 -0.001000000000000334 -0.02253775073248221
Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2016 4.437 +0.020999999999999908 +0.4755434782608603
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 4.416 +0.05800000000000072 +1.3308857273978987
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 4.358 +0.006999999999999673 +0.16088255573430388
Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2016 4.351 -0.009000000000000341 -0.20642201834863272
Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2016 4.36 +0.008000000000000007 +0.18382352941176805
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 4.352 -0.02400000000000002 -0.5484460694698328
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 4.376 -0.04800000000000004 -1.0849909584086816
Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2016 4.424 -0.040000000000000036 -0.8960573476702507
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 4.464 -0.009999999999999787 -0.22351363433168103
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 4.474 +0.0 +0.0
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 4.474 +0.0259999999999998 +0.5845323741007178
Nájdených 2 608 záznamov, zobrazujem 301 až 400.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií