Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 1 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Referenčná mena EUR
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont nad 25 rokov
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.8615032430370224 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 6.058221872541325 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 7.3889663413662765 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 11.015029853819236 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 3.632519700172976 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 26.513374002815592 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 8.116188602617601 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 65.59687970271185 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 10.583601304097146 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 7.167868177136971 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 4.938 -0.03000000000000025 -0.6038647342995205
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 4.968 -0.006999999999999673 -0.1407035175879372
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 4.975 +0.01699999999999946 +0.3428801936264563
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 4.958 -0.008999999999999453 -0.18119589289308635
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 4.967 -0.0600000000000005 -1.1935548040580954
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 5.027 +0.008000000000000007 +0.1593943016537196
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 5.019 +0.0030000000000001137 +0.05980861244019309
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 5.016 +0.0259999999999998 +0.5210420841683288
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 4.99 -0.006999999999999673 -0.14008405043026073
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 4.997 +0.011999999999999567 +0.24072216649948075
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 4.985 -0.008000000000000007 -0.16022431403965243
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 4.993 -0.01499999999999968 -0.2995207667731563
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 5.008 -0.0039999999999995595 -0.07980845969672146
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 5.012 -0.013000000000000789 -0.25870646766171035
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 5.025 -0.024999999999999467 -0.4950495049504866
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 5.05 -0.0129999999999999 -0.25676476397393344
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 5.063 -0.002000000000000668 -0.03948667324779365
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 5.065 +0.08499999999999996 +1.7068273092369424
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 4.98 -0.008999999999999453 -0.18039687312085562
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 4.989 -0.017999999999999794 -0.3594967046135338
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 5.007 -0.016000000000000014 -0.31853474019510486
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 5.023 -0.010000000000000675 -0.19868865487782728
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 5.033 -0.010999999999999233 -0.21808088818396243
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 5.044 +0.056999999999999496 +1.1429717264888524
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 4.987 +0.008000000000000007 +0.16067483430408913
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 4.979 +0.0019999999999997797 +0.040184850311433706
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 4.977 -0.02400000000000002 -0.47990401919616943
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 5.001 +0.018000000000000682 +0.36122817579773425
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 4.983 +0.013999999999999346 +0.2817468303481405
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 4.969 +0.03699999999999992 +0.7502027575020236
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 4.932 +0.029000000000000803 +0.5914746073832475
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 4.903 +0.032999999999999474 +0.6776180698151961
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 4.87 -0.0030000000000001137 -0.061563718448596205
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 4.873 +0.012000000000000455 +0.24686278543511264
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 4.861 -0.007000000000000561 -0.1437962202136589
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 4.868 +0.040000000000000036 +0.8285004142502004
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 4.828 -0.0259999999999998 -0.5356407086938475
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 4.854 +0.03399999999999981 +0.7053941908713739
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 4.82 -0.052999999999999936 -1.0876256925918284
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 4.873 -0.03799999999999937 -0.7737731622887338
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 4.911 +0.01899999999999924 +0.38838920686833944
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 4.892 +0.0470000000000006 +0.9700722394220946
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 4.845 +0.020999999999999908 +0.4353233830845795
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 4.824 -0.02200000000000024 -0.4539826661163886
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 4.846 -0.01100000000000012 -0.22647724933086977
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 4.857 +0.0129999999999999 +0.26837324525186546
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 4.844 +0.004999999999999893 +0.10332713370530655
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 4.839 -0.03799999999999937 -0.7791675210170155
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 4.877 -0.017000000000000348 -0.3473641193297965
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 4.894 +0.02400000000000002 +0.49281314168376866
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 4.87 -0.05900000000000016 -1.1969973625481884
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 4.929 +0.03300000000000036 +0.6740196078431495
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 4.896 +0.001000000000000334 +0.020429009193051684
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 4.895 -0.016000000000000014 -0.32579922622684876
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 4.911 +0.010999999999999233 +0.22448979591835894
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 4.9 -0.0259999999999998 -0.527811611855455
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 4.926 -0.0129999999999999 -0.26321117635148994
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 4.939 +0.08000000000000007 +1.6464293064416609
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 4.859 +0.0039999999999995595 +0.082389289392367
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 4.855 -0.0129999999999999 -0.2670501232538953
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 4.868 -0.03200000000000003 -0.6530612244897895
Wed Dec 28 00:00:00 CET 2016 4.9 +0.013000000000000789 +0.2660118682218382
Tue Dec 27 00:00:00 CET 2016 4.887 +0.009999999999999787 +0.20504408447817468
Fri Dec 23 00:00:00 CET 2016 4.877 -0.0030000000000001137 -0.06147540983606348
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 4.88 -0.017000000000000348 -0.34715131713294056
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 4.897 -0.022999999999999687 -0.4674796747967491
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 4.92 +0.038000000000000256 +0.7783695206882442
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 4.882 -0.004999999999999893 -0.10231225700837854
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 4.887 +0.010999999999999233 +0.2255947497948938
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 4.876 +0.07699999999999996 +1.6045009376953487
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 4.799 -0.030999999999999694 -0.6418219461697561
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 4.83 +0.03200000000000003 +0.6669445602334463
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 4.798 -0.016000000000000014 -0.3323639385126711
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 4.814 +0.04499999999999993 +0.9435940448731372
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 4.769 +0.08300000000000018 +1.7712334613743081
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 4.686 +0.040000000000000036 +0.8609556607834747
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 4.646 +0.02799999999999958 +0.6063230835859628
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 4.618 +0.01100000000000012 +0.2387670935532782
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 4.607 -0.019999999999999574 -0.43224551545276313
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 4.627 -0.012000000000000455 -0.2586764388877043
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 4.639 +0.0129999999999999 +0.2810203199308319
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 4.626 -0.0029999999999992255 -0.0648088139986811
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 4.629 -0.019000000000000128 -0.40877796901894214
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 4.648 +0.0 +0.0
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 4.648 +0.0129999999999999 +0.28047464940668476
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 4.635 +0.019000000000000128 +0.4116117850953174
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 4.616 +0.01499999999999968 +0.3260160834601038
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 4.601 +0.04100000000000037 +0.8991228070175623
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 4.56 +0.016000000000000014 +0.35211267605635044
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 4.544 +0.017999999999999794 +0.39770216526733293
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 4.526 +0.02799999999999958 +0.6224988883948299
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 4.498 -0.020999999999999908 -0.4647045806594292
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 4.519 +0.030999999999999694 +0.6907308377896584
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 4.488 +0.08200000000000074 +1.8610985020426796
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 4.406 +0.008999999999999453 +0.20468501250852
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 4.397 +0.08700000000000063 +2.01856148491882
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 4.31 -0.031000000000000583 -0.7141211702372772
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 4.341 -0.008999999999999453 -0.20689655172412813
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 4.35 -0.10500000000000043 -2.356902356902367
Tue Nov 01 00:00:00 CET 2016 4.455 +0.0 +0.0
Nájdených 2 607 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií