Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Realitná investičná stratégia

  • Správca fondov IAD Investments
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.34657902599342094 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.9361523088250667 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.704872361687304 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.2954527979824233 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.0 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 11.12177207232541 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.5578894140602335 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 20.13449225596451 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.7244954234454397 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.2954527979824233 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +1.0800000000000393E-4 +0.17614535253535735
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +0.0 +0.0
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 0.061313 +1.4899999999999636E-4 +0.24360735072919226
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +0.0 +0.0
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +0.0 +0.0
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +0.0 +0.0
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +0.0 +0.0
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +0.0 +0.0
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +0.0 +0.0
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +0.0 +0.0
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +0.0 +0.0
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +0.0 +0.0
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +0.0 +0.0
Thu May 14 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +0.0 +0.0
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +0.0 +0.0
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +0.0 +0.0
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +0.0 +0.0
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +0.0 +0.0
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +0.0 +0.0
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 0.061164 +2.3400000000000504E-4 +0.3840472673559958
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Fri Apr 24 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Tue Apr 14 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Mon Apr 13 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Wed Apr 08 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +0.0 +0.0
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 0.06093 +3.38999999999999E-4 +0.5594890330246898
Tue Mar 31 00:00:00 CEST 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Mon Mar 30 00:00:00 CEST 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Fri Mar 27 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Thu Mar 26 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Wed Mar 25 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Tue Mar 24 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Mon Mar 23 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Fri Mar 20 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Thu Mar 19 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Wed Mar 18 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Tue Mar 17 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Mon Mar 16 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Fri Mar 13 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Thu Mar 12 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Wed Mar 11 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Tue Mar 10 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Mon Mar 09 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Fri Mar 06 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Thu Mar 05 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Wed Mar 04 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Tue Mar 03 00:00:00 CET 2015 0.060591 +0.0 +0.0
Mon Mar 02 00:00:00 CET 2015 0.060591 +1.7999999999997185E-5 +0.029716210192660242
Fri Feb 27 00:00:00 CET 2015 0.060573 +0.0 +0.0
Thu Feb 26 00:00:00 CET 2015 0.060573 +0.0 +0.0
Wed Feb 25 00:00:00 CET 2015 0.060573 +0.0 +0.0
Nájdených 1 036 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií