Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Realitná investičná stratégia

  • Správca fondov IAD Investments
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Aktuálna hodnota podielového listu 0.067967 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu May 17 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.40328537241114404 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.0565224534180073 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.9256381094969077 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.353742978387375 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.1785971273893026 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 10.567779304716119 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.392712965360545 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 18.57563762043123 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.458631220412567 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.247545496544868 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Nov 27 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Thu Nov 26 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Wed Nov 25 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Tue Nov 24 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Mon Nov 23 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Fri Nov 20 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Thu Nov 19 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Wed Nov 18 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Mon Nov 16 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Fri Nov 13 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Thu Nov 12 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Wed Nov 11 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Tue Nov 10 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Mon Nov 09 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Fri Nov 06 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Thu Nov 05 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Wed Nov 04 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Tue Nov 03 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Mon Nov 02 00:00:00 CET 2015 0.062323 +0.0 +0.0
Fri Oct 30 00:00:00 CET 2015 0.062323 +2.2900000000000004E-4 +0.36879569684671765
Thu Oct 29 00:00:00 CET 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Wed Oct 28 00:00:00 CET 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Tue Oct 27 00:00:00 CET 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Mon Oct 26 00:00:00 CET 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Fri Oct 23 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Thu Oct 22 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Wed Oct 21 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Tue Oct 20 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Mon Oct 19 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Fri Oct 16 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Thu Oct 15 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Wed Oct 14 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Tue Oct 13 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Mon Oct 12 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Fri Oct 09 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Thu Oct 08 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Wed Oct 07 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Tue Oct 06 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Mon Oct 05 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Fri Oct 02 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Thu Oct 01 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +0.0 +0.0
Wed Sep 30 00:00:00 CEST 2015 0.062094 +1.7800000000000454E-4 +0.28748627172299734
Tue Sep 29 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Mon Sep 28 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Fri Sep 25 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Thu Sep 24 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Wed Sep 23 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Tue Sep 22 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Mon Sep 21 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Fri Sep 18 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Thu Sep 17 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Wed Sep 16 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Mon Sep 14 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Fri Sep 11 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Thu Sep 10 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Wed Sep 09 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Tue Sep 08 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Mon Sep 07 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Fri Sep 04 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Thu Sep 03 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Wed Sep 02 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +0.0 +0.0
Mon Aug 31 00:00:00 CEST 2015 0.061916 +2.2599999999999704E-4 +0.3663478683741346
Fri Aug 28 00:00:00 CEST 2015 0.06169 +0.0 +0.0
Thu Aug 27 00:00:00 CEST 2015 0.06169 +0.0 +0.0
Wed Aug 26 00:00:00 CEST 2015 0.06169 +0.0 +0.0
Mon Aug 17 00:00:00 CEST 2015 0.06169 +0.0 +0.0
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 0.06169 +0.0 +0.0
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 0.06169 +0.0 +0.0
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 0.06169 +0.0 +0.0
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 0.06169 +0.0 +0.0
Mon Aug 10 00:00:00 CEST 2015 0.06169 +0.0 +0.0
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 0.06169 +0.0 +0.0
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 0.06169 +0.0 +0.0
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 0.06169 +0.0 +0.0
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 0.06169 +0.0 +0.0
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 0.06169 -1.5999999999995185E-5 -0.02592940718891157
Fri Jul 31 00:00:00 CEST 2015 0.061706 +2.849999999999936E-4 +0.464010680386167
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +0.0 +0.0
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 0.061421 +1.0800000000000393E-4 +0.17614535253535735
Nájdených 1 116 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií