Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Realitná investičná stratégia

  • Správca fondov IAD Investments
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Aktuálna hodnota podielového listu 0.067967 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu May 24 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.40328537241114404 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.0565224534180073 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.9256381094969077 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.353742978387375 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.1785971273893026 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 10.567779304716119 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.3958547484575385 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 18.57563762043123 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.4605556168706864 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.247545496544868 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 0.065229 +1.0899999999999799E-4 +0.16738329238327765
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 0.06512 +0.0 +0.0
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 0.06512 +0.0 +0.0
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 0.06512 +0.0 +0.0
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 0.06512 +0.0 +0.0
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 0.06512 +0.0 +0.0
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 0.06512 +0.0 +0.0
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 0.06512 +0.0 +0.0
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 0.06512 +0.0 +0.0
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 0.06512 +0.0 +0.0
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 0.06512 +0.0 +0.0
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 0.06512 +0.0 +0.0
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 0.06512 +0.0 +0.0
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 0.06512 +0.0 +0.0
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 0.06512 +0.0 +0.0
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 0.06512 +0.0 +0.0
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 0.06512 +0.0 +0.0
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 0.06512 +9.099999999999386E-5 +0.1399375663165614
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Thu Jan 26 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 0.065029 +0.0 +0.0
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 0.065029 +1.7400000000000748E-4 +0.2682908025595623
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Wed Dec 28 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Tue Dec 27 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Fri Dec 23 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 0.064855 +0.0 +0.0
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 0.064855 +8.400000000000074E-5 +0.12968766886413619
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 0.064771 +0.0 +0.0
Mon Oct 31 00:00:00 CET 2016 0.064771 +1.4000000000000123E-4 +0.21661431820643884
Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +0.0 +0.0
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 0.064631 +2.7800000000000047E-4 +0.43199229251160887
Nájdených 1 121 záznamov, zobrazujem 301 až 400.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií